ROH: 19th Anniversary

Ring of Honor
Odgovori
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Markovic619 »

Potvrdjena dva meca za ppv:

RUSH (c) vs. Jay Lethal (ROH World Championship)

EC3 vs. Jay Briscoe (Grudge Match)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Sherpa »

Super main event
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Markovic619 »

Matt Taven and Vincent will settle the score at ROH 19th Anniversary.

Ring of Honor announced former teammates Taven and Vincent will clash in an unsanctioned match at the 19th Anniversary event on Friday, March 26.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Markovic619 »

Moglo bi se ovo pogledat
► Prikaži “Spoiler”
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Markovic619 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Moglo bi se ovo pogledat
► Prikaži “Spoiler”
dodali jos jedan mec

ROH Tag Team Championships
La Faccion Ingobernable (Kenny King & Dragon Lee) (c) vs. The Foundation (Tracy Williams & Rhett Titus)
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dalo bi se pogledat, nisam dugo bacia oko na ROH.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Markovic619 »

E jebiga

Changes have been made to the ROH 19th Anniversary event.

On the latest episode of ROH Week-By-Week, it was announced that Dragon Lee will not be able to compete at ROH 19th Anniversary due to a minor injury that left him unable to fly.

Lee was scheduled to defend his ROH Television Title against Tracy Williams and defend the ROH Tag Team Titles alongside Kenny King against The Foundation duo of Tracy Williams & Rhett Titus.

As a result of Lee's injury, King will now face Williams for the ROH Television Title. If King wins, Lee will retain the title. If Williams wins, he will become the new champion. As far as the ROH Tag Team Titles go, La Bestia del Ring will take Lee's place in the bout and defend the titles alongside King.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Sherpa »

fuck, kako dobar promo s obje strane

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Uh jbt odlično :clap:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la ejdzejp1 »

uz nikad manji interes za WWE i NJPW i novi identitet kojeg je ROH dobio, odlučio sam dati im šansu i pogledati PPV

Brian Johnson vs. LSG vs. Eli Isom vs. Danhausen
Nisam baš upoznat niti s jednim od ove četvorice, ali meč je bio nekako standardan 4-way meč sa nekoliko lijepih sekvenci koje su uključivale svu trojicu, ali opet i jako puno praznog hoda i sporog tempa. Završetak je bio dosta kreativan i jako mi se svidio. **3/4

Shane Taylor Promotions (c) vs. Mexisquad - ROH World Six-Man Tag Team titule
Jedan izrazito kratak meč (ubrzo nakon sam shvatio i zašto) koji opet ni u kojem smislu nije izgledao nedovršeno i u dobivenom vremenu su sasvim dobro ispričane dvije priče - Shane Taylor koji nije u svom elementu, te loša strategija i unutrašnji konflikt unutar Mexisquada koji ih je koštao titula. ***1/4

Kenny King (c) vs. Tracy Williams - ROH World Television titula
Foundation vs La Faccion Ingobernable faction warfare je jedan od razloga zbog kojih sam se zainteresovao za ROH ponovo, a ovo je prvi meč te dvije fakcije na PPVu. Lee/Williams bi bio bolji matchup, ali po meni je ovo bila i više nego dostojna zamjena. Trajalo je tek negdje oko 10 minuta, ali je meč bio kompletan i sadržavao je sve ono što jedan PPV title meč treba da sadrži. Dobar grappling, dobre izmjene udaraca i storytelling elementi ubačeni između. ***1/2

Flip Gordon vs. Mark Briscoe
Nikad nisam bio prevelik fan Flip Gordona, ali sudeći po ovome meču čini mi se da je evoluirao iz sao još jednog indy flippy wrestlera u all-round dobrog performera. Ovaj meč je bio poprilično stiff i pratio je ton feuda u kojem su, momentum switchevi su bili dobro tajmirani i Flipov flippy shit je bio neprimjetno ubačen u meč tako da nije odskakao od ostatka akcije. Dobar meč. ***1/4

Dalton Castle vs. Josh Woods
Znam da su imali dva meča u pure diviziji i da su podijelili pobjede, tako da je ovo bio neki vid feud ending meča. I dok ne znam kakav je ovaj meč bio u odnosu na prva dva jer prva dva nisam gledao, i da li je bilo nekih nadogradnja poznatih spotova iz tih mečeva, ono što znam jeste da mi se način na koji je meč odrađen jako svidio. Miks grapplinga i power poteza, te element Woods/Young dinamike koja je jako dobro inkorporirana u strukturu i na kraju je bila faktor u ishodu meča. ***1/2

Jay Briscoe vs. EC3
Počelo je dosta sporo i traljavo, sa dosta pauza i generalno ne toliko zanimljivom akcijom, da bi nakon Jayevog Death Valley Drivera na apron postalo poprilično dobro. Leg work je imao dosta efekta i nije bio samo filler u meču, EC3 je par puta promijenio momentum zbog istog i Jay je djelovao dosta sporije zbog toga. Kraj je bio odličan, EC3 je pobijedio iako je izgubio jer je dobio ono što je želio, Code of Honor je ispoštovan, a Jay je uzeo pobjedu. ***1/4

Bandido vs. Flamita vs. Rey Horus
Meč o kojem ne mogu puno reći. Jako zabavan spotfest sa svakim mogućim spotom sa tri čovjeka i jako se dobro uklopilo nakon sporijeg EC3/Briscoe. ***1/2

Matt Taven vs. Vincent - Unsanctioned meč
Nisam potpuno upoznat sa historijom osim što znam da su obojica bili članovi Kingdoma i da je Vincent turnao na Tavenu. Meč kao meč je bio više dobar nego dosadan, ono što mi se svidjelo jeste to da je jedini pravi spot u meču bio završetak i da su se sve vrijeme fokusirali isključivo na brawlanje i borbu umjesto na spotove, dobio sam dojam da je to zaista blood feud. Ne znam ko je čovjek ko ih je napao na kraju meča, ali kraj je bio čudan.

Ženska divizija je opet tu. Okej, valjda.

Jonathan Gresham (c) vs. Dak Draper - ROH Pure titula
Prvi put se susrećem sa Pure pravilima, ali na prvu mi izgleda kao odličan koncept. Pravila mogu izgledati limitirajuće, ali su tu da se iskoriste za dramatični efekt ili pričanje priče, kao naprimjer u ovom meču kada je veteran Gresham prisiljen iskoristiti sva 3 rope breaka u prvoj trećini meča, da bi zatim iskustvom natjerao Drapera da i on iskoristi svoje rope breakove nakon čega se Draper lagano gubi jer niti u jednom meču do sada nije iskoristio više od jednog rope breaka, dok Gresham ima dosta više iskustva u takvim situacijama. Priča je fantastično ispričana od početka do kraja, razlika u veličini jednog i drugog hrvača nije mogla biti više nego očita, a opet su učinili Greshamovu ravnopravnost realističnim. Gresham od početka napada nogu i ne izgleda da to ima nekog efekta, ali se isplatilo kasnije kada Draper nije bio u mogućnosti izvesti par poteza. Sjajno je prikazana Draperova fizička nadmoć, pogotovo visinska, kada je dva puta iskoristio rope break da bi se izvukao nakon flying forearma kojim je Gresham pobjeđivao u prošlosti. Kraj je takođe bio odličan, Gresham hvata Drapera u sleeper vani gdje ima champion's advantage, Draper koristi snagu da se vrati u ring i uhvati za rope, ali sve svoje rope breakove je iskoristio i ostaje mu jedino da kolabira. Može biti malo sloppy na trenutke, ali sve ostalo to nadomješta. Sjajan meč, sports-like prezentacija u najboljem svjetlu. ****1/2

Kenny King & La Bestia del Ring (c) vs. Tracy Williams & Rhett Titus - ROH World Tag Team titule
Meč uglavnom građen oko Bestie i Titusa što je i razumljivo s obzirom da su Williams i King imali meč za TV titulu ranije na showu, i ispalo je dobro. Standardna heel vs face tag team formula, ali dosta dobro odrađena. Bestia me iznenadio, jako se dobro kretao u ringu za svoje godine. Opet jedan ne toliko dug meč, ali na pravom mjestu između Pure meča i main eventa. ***1/4

Rush (c) vs. Jay Lethal - ROH World titula
Za kraj jedan vrlo vrlo dobar main event meč koji je ispunio sve ono što se od njega moglo očekivati. Postepeno povećavanje intenziteta kako je meč odmicao, dobar storytelling i trash talk, dobar grappling i brawling, te odličan stretch sa velikom dozom drame. Za mene dovoljno. Angle nakon meča takođe jako zanimljiv, i treći stable se uključuje u borbu za prevlast. Bit će jako zanimljivo pratiti dalje. ****

Jedan izrazito dobar show gdje ništa nije bilo loše, nijedan meč nije bio predug niti prekratak i mislim da ću se ovdje zadržati malo duže. Djeluje mi lagano za pratiti, mečevi su relativno kratki (osim velikih mečeva) ali kompletni, ne naziru se gluposti koje su bile prisutne u ROHu u zadnjih par godina i Pure divizija je ono što ja možda i najviše želim od wrestlinga. Preporuke za, ako ništa, Gresham/Draper i main event.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la Markovic619 »

Meltzer

• Trios Title: Shane Taylor, Moses and Kuan (c) vs. Flamita, Bandido and Rey Horus: 2.25
• TV Title: Kenny King (replacing the champion Dragon Lee) vs. Tracy Willians: 2
• Flip Gordon vs. Mark Briscoe: 2.75
• Dalton Castle vs. Josh Woods: 3.25
• Jay Briscoe vs. EC3: 3.5
• Bandido vs. Flamita vs. Rey Horus: 4.25
• Pure Title: Jonathan Gresham (c) vs. Dak Draper 3.75
• Tag Titles: Kenny King and Bestia (replacing Dragon Lee, c) vs. Rhett Titus and Tracy Williams: 2.5
• ROH World Title: Rush (c) vs. Jay Lethal: 3.25
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

ROH: 19th Anniversary

Post Postao/la ejdzejp1 »

zašto me ne iznenađuje da je highflying spotfest najviše ratean
slika
Odgovori