Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Diskutirajte o svojoj najdražoj izmišljenoj kompaniji

Novi projekt člana Rio146.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la AlenB »

Ovaj opening segment me podsjetio na jedan HHH/Stephanie segment kad su otvorili go-home SummerSlam show i za hype izlistali mečeve koji će se dogoditi na njemu. Kao da to nismo znali :mrgreen: No ovo je bilo nekako potrebno kod tebe, s obzirom da je special event zvančino najavljen tek prošli tjedan čini mi se pa je bio red i da šefovi potvrde.

Solidan meč žena, iznenadila me pobjeda Grace pošto je Hurricane sudjelovala u meč s muškarcem prošli tjedan, no onda sam pročitao post-match dio, pa sam shvatio da si to uradio zbog rubber meča. Solidna odluka, premda je ovo malo WWE-like, davanje PPV mečeva 5 dana prije :mrgreen:

Jako zabavan main event i odličan post-match segment. Imamo Tag Team meč na PPV-u s nečim na liniji, što ga čini must-see.

Nešto kraći show ovaj tjedan čini mi se, samo dva meča, no kao go-home show je uglavnom služio svrsi jer su najavljeni neki mečevi.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Sake »

Bit' ću iskren i reći da mi je ovo bila malo slabija epizoda. Mečevi su bili dobri, main event čak i veoma dobar. Ali opening segment je bio poprilično nepotreban, dao si nam PPV meč 4 dana prije PPVa i nije bilo nikakvog builda za meč za titulu. Ali, završni segment i stipulacija su odlični, tako da trojka od mene.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la azo »

Lošiji show nego inače.PPV meč prije PPV-a.Opening segment ok...Rano je još za PPV,mogao si nam dati neki build up za HCW titulu...Ne moraju ti PPVovi biti mjesečno
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la AlenB »

Jako dobar show.

Po kvaliteti bih poslagao ovako: Main event > Opening meč > tag team meč > ženski meč

main event odličan, opening meč kaotičan i zabavan, sviđa mi se što si na iznenađujuć način uveo i tag team titule. Debi Munda je bio super, mislim da zaslužuje mjesto u main event sceni. Isto storyline s Kazarianom je super, baš me zanima ono s kraja showa
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Rio146 »

Znam da si protivnik žena u lovu za HCW titulu, zato sam smislio način na koji ću ih odvojiti od titule. Bili htio gledat intergender mečeve bez titule, ili da ih uopće više ne pravim?
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la AlenB »

Nemam ništa protiv običnih intergender mečeva, čak nemam ništa protiv toga da jednom izazovu za HCW titulu, ali to se mora baš ono dobro buildati i mora biti rijetko i posebno :)
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Sake »

Veoma dobar Revenge.

Opening meč je bio super. Odmah su se krenuli tući i Fade to Black na stolici je predivan spot.
Ženski meč je bio nešto slabiji, čudno mi je da je Spinebuster finisher nekome, ali uredu.
Odličan način da se uvedu tag team titule, meč je dobio na važnosti. Veoma dobar meč i zanimljiv aftermath sa Konnanom.
Main event je bio daleko najbolji meč na showu. Pri kraju sam čak i pomislio da će Cross osvojiti titulu, Volador mi je ovdje pokazivao neke heel taktike. :think:
Storyline sa Kazom je trenutno najbolji. Veoma uzbudljiv kraj za veoma uzbudljiv event.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57164
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Sherpa »

napokon procitah sve od početka do kraja, zabavno je za sad
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la HBK »

Wow kakav ppv. Svaka cast @Rio146 :clap:
Mozda je jedino zenski mec bio slab. Opening, tag team i ME mecevi svi su bili odlicni i izuzetno zabavni. Rezultati su bas onakvi kakve sam i ocekivao. Storyline sa Kazarlanom mi je trenutno najbolji ovde. Mislim da je Mark unajmio onog maskiranog napadaca, mada bila bi fora da ispadne da ga Lopez unajmio :D ali videcemo. Svakako sam i vise nego zadovoljan.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Rio146 »

Ljudi ja se stvarno ispričavam. Znači tako mi je loš internet, da ne mogu uploadat slike vijesti ni na jedan od ovih poznatih servisa. Morat ćete se strpiti dok se ne vratim doma. U petak će sve biti sređeno. Sorry! :(
Yes Sir!
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Wulf7X »

Šta radi HCW administracija, zašto plaćaš te ljude :lol:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la AlenB »

Veoma dobra post-PPV epizoda, postavljen je Mundo-Volador meč pošto ga je Mundo pinnao, dobar meč je bio također. Mene najviše interesira onaj storyline s Konnanom koji se nije priklonio LAX-u nego je protiv njihove volje dao Pitbullsima revanš. Možda ih čak screwa, u svakom slučaju jako zanimljivo. Dva intergender meča su bila solidna. Drago mi je da u oba nisu pobijedile žene.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Sake »

Vrlo dobra epizoda. Mislim da bi bilo kraljevski da vidimo double turn između Pitbullsa i LAXa. Ovaj storyline sa šefovima se nastavlja, definitivno najintrigatniji storyline trenutno, iz sedmice u sedmicu je sve zanimljiviji i nadam se dobrom payoffu. Odlična introdukcija Munda, sad ima validan razlog za title meč. nadam se da će biti faca kompanije, svaki segment u kojem je on je za mene automatski odličan.
plus
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Matt Cross radi Dropkick, i gura Kobru Moon u kut.
A wild Kobra Moon appeared!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la Rio146 »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST A wild Kobra Moon appeared!
Hahahahahahaha često uporedo pisanjem gledam nešto na yt ili LU. Tada sam gledao LU i bio je meč s Kobrom Moon, pa sam valjda zato slučajno upisao. :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Havana Championship Wrestling - prijedlozi i rasprava

Post Postao/la HBK »

Solidan show. Jako dobar opening segment. Ova prica sa Kazarlanom mi je trenutno najzanimljivija ovde.

Grace/Cross mec ne bih komentarisao, posto nisam ljubitelj tih intergrender meceva.

Odlican mi bio momenat kad Cha Cha slucajno udara stolicom Flamitu misleci da je Chavo. Jel to mirise na pocetak njihovog feuda?

Mec za tag team titule i ME zabavni, ali problem sa ovim tag team mecevima je sto se uvek pogubim ko je ko i sa kim. :mrgreen:
Odgovori