Daniel Bryan vs The Rock

Počeo u petom mjesecu 2017. godine
Zaključano

Tko?

Anketa je završila: 08 lip 2017, 18:11.

Daniel Bryan
7
44%
The Rock
9
56%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la AlenB »

Mislim da bih mogao čak i glasati za Bryana ovdje, koliko god je Rock bio karizmatičan i odličan na mikrofonu, Bryan mu u tome recimo to tako može parirati iako ne u potpunosti, ali u samom ringu Bryan je miljama bolji od Rocka. I iako je imao kraću karijeru od Rocka, postao je jedan od najpopularnijih ljudi, osvojio je sve titule i zaista je izgradio jednu divnu karijeru.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Wulf7X »

Iako ne volim njegovo face izdanje ali reći ću Bryan. U svakom segmentu je bolji od Dvejna koji je doduše imao upečatljiviju karijeru. Takođe imam u vidu i njihovu ličnost, Bryan je eto nateran da prekine karijeru dok je Rocky uvideo da se živi bolje od filma pa je sam otišao :lol:
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Sake »

The Rock. Iako ga ovaj forum očito ne voli, ne znam zašto.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la TheViper »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST The Rock. Iako ga ovaj forum očito ne voli, ne znam zašto.
2 godine zaredom je main eventao WM, prekinuo Punkov reign, osramotio Wyatte... Inace, ovo nisz moji razlozi, samo mislim da ga zbog ovih stvari mnogi ne vole.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 06 lip 2017, 18:35, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Sake »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST The Rock. Iako ga ovaj forum očito ne voli, ne znam zašto.
2 godine zaredom je main eventao WM, prekinuo Punkov reign, osramotio Wyatte... Inace, ovo nis moji razlozi, samo mislim da ga zbog ovih stvari mnogi ne vole.
pa samo zato što je to uradio ne znači da je Bryan bolji od njeg.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Wulf7X »

Ammm osim što Bryan jeste bolji od njega
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Sake »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ammm osim što Bryan jeste bolji od njega
ne na mikrofonu i sigurno nije veća zvijezda, tako da samo u ringu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Wulf7X »

"samo" :cry:
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la ejdzejp1 »

takođe smatram da je Rock malo bolji na mikrofonu, po popularnosti su tu negdje ali po in ring worku je Bryan puno bolji tako da glas ide njemu
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Mortiis »

AlenB je napisao/la:Mislim da bih mogao čak i glasati za Bryana ovdje, koliko god je Rock bio karizmatičan i odličan na mikrofonu, Bryan mu u tome recimo to tako može parirati iako ne u potpunosti, ali u samom ringu Bryan je miljama bolji od Rocka. I iako je imao kraću karijeru od Rocka, postao je jedan od najpopularnijih ljudi, osvojio je sve titule i zaista je izgradio jednu divnu karijeru.
jesi ti gledao The Rockove mečeve između 1997 i 2001? pa to je svjetlosnim godinama ispred ovog midgeta...
a o popularnosti da nepričano,The Rock je tada bio jedan od najpopularnijih sportaša na svijetu..Bryan Danielson je eto bio popularan u najgorem razdoblju WWE-a...i to nije bio popularan bas među 18-49 male demographics....
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la Mortiis »

Sake je napisao/la:The Rock. Iako ga ovaj forum očito ne voli, ne znam zašto.
to ni meni nikako nije jasno..mozda zato jer je na njemu većinom mlađa populacija koja u njegovo vrijeme nije ni gledala wrestling...
ja sam tada u attitude era mrzio the rocka,ali sad kad pogledam na to ufff...nešto veličanstveno...crowd pop kakav nitko ni prije ni poslije nije imao..
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la AlenB »

Bryan je bio puno razvijeniji u ringu i puno više tehnički potkovan. Mogao se prilagoditi gotovo svakom stilu, hoćeš mat i chain wrestling, hoćeš submission izmjene, hoćeš čak i letenje ili hoćeš tipičan spotfest. Bio je uspješan u timskim mečevima. I imao je dosta dobrih gimmick mečeva.

Rock mi nije bio odličan in-ring wrestler. Opet, njega je po meni izvlačila ogromna količina karizme i to što publike ludi na svaku njegovu šaku, svaki njegov udarac nogom ili nešto treće što zapravo nije odlika vrsnog wrestlera, ali je u njegovim mečevima to funkcioniralo. I zato mi je bio jako zabavan in-ring wrestler, ali ne odlična. Slična stvar mi je i recimo sa Stone Coldom. Čak je i on jednom izjavio u podcastu da se njegov moveset sveo na par poteza koje je redovno radio u meču, ali da su ga drugi faktori izvukli.

A što se tiče popularnosti, jbg, ne može se reći da nije bio popularan. Naravno nije isto vrijeme kao i kada je Rock bio, ali gledaj, skoro nitko nije uspio u ovoj eri biti toliko popularan kao on. I ovo nije došlo prisilno jer ga je WWE pokušao gurnuti u main event. Publika ga je sasvim spontano zavoljela da je WWE čak na neki način zbog njih bio prisiljen tek tad gurnuti ga u main scenu. I njegov underdog storyline trajao je jako dugo. Da je netko drugi bio na njegovoj poziciji, vjerojatno bi brzo odustali od njega. Bryanova popularnost je ili ostajala ista ili je rasla.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la HBK »

Sake je napisao/la:The Rock. Iako ga ovaj forum očito ne voli, ne znam zašto.
To ni ja ne shvatam. Rock je jedan od najvecih u istoriji wrestlinga. Ne kapiram toliki hejt prema njemu.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Daniel Bryan vs The Rock

Post Postao/la emirates »

Treba uzeti u obzir da su vecina Rockovih najboljih matcheva zapravo pracene stipulacijama. Bez disrespecta njegovom in ring worku, ali bez stipulacija kvaliteta znatno opadne, sto sa Bryanom nije moralo biti slucaj. Znao je napraviti sjajan match sa Sheamusom sa i bez stipulacija. Mislim da se treba i to cijeniti.
slika
Zaključano