Pisanje mečeva

Kockarnica, be the booker...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Maki »

Nešto ovako je bilo na starom OWFu u vidu OWF-e. Dakle pisanje kečerskih mečeva. Sutra ću prezentovati kako bi to trebalo izgledati ali mislim da je janso.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Maki »

Pingujem BTB ekipu.
@The A-Lister
@KOMANIA
@Dynamite 7
@Master of darkness

Brock Lesnar vs Goldbeg - One Final Time - WWE SuperShowDown - London, UK
Posljednji ikad meča dvojice velikih rivala. Posljednje poglavlje epskog rivalstva kreće. Čuje se zvono, GOLDBERG LUPA SPEAR!!! Cover: 1!.......................2!..........kickout!!! Odličan početak Goldberga. Lesnar ustaje ali Goldbeg je u poziciji i JOŠ JEDAN SPEAR!!! Ovaj put se Lesnar uspjeva otkotrljati izvan ringa. Goldberg je frustriran i ide van ringa. Lesnar ustaje, Goldberg se zalijeće ali Lesnar ga kupi i DDT od ringside. Goldberg je privremeno onesposobljen a Lesnar se odmiče i odmara se malo. Sudija ide do Goldberga koji ustaje a Brock mu lupa par Puncheva. Lupa ga glavom od stepenice i ubacuje ga nazad u ring. Lesnar je još pogođen Goldbergovom ranom serijom. Ulazi u ring, podiže Goldberga i German Suplex. Drugi, treći, četvrti, peti, šesti, Suplex City gledamo. Cover: 1!..........................2!....kickout!!! Lesnar diže Goldberga i lupa mu Bodyslam. Zalijeće se od konopce i Legdrop. Cover: 1!.........................2!......kickout!!! Goldberg se otkotrljava u corner a Lesnar se zalijeće i pogađa ga Knee Strikeom u corneru. Vuče Goldberga u centar ringa i lupa Olympic Slam. Cover: 1!........................2!.......kickout!!! Lesnar se sada smješka, podiže Goldberga za F5, ali Goldbeg silazi sa Lesnarovih ramena, hvata ga za ruke i lupa Dragon Suplex. Lesnar odmah ustaje a Goldberg ga pogađa Uppercutom, Lesnar tetura, kreće ka Goldbergu ali prima Superkick. Goldberg iscrpljeno pada kraj Lesnara i otkotrljava se do konopaca gdje ustaje držeći se za njih. Lesnar takođe staje na noge, Goldberg se zalijeće za Spear no Lesnar ga propušta pored sebe, Goldberg prolijeće. Zaustavlja se pred cornerom ali Lesnar ga sa leđa pogađa Running Dropkickom u potiljak. Goldberg tetura a Lesnar opet raspaljuje Germane. Pogađa pet. Cover: 1!........................2!........kickout!!!! Lesnar diže Goldberga na noge, lupa mu Right Hand, whipa ga od konopce i dočekuje Big Bootom. Goldberg ustaje ali Lesnar se zalijeće i ruši ga Lariatom. To se opet ponavlja. Lesnar sada diže Goldberga i penje se sa njim na top rope. Signalizira potez ali Goldberg se bori. Udara Lesnara par puta i silazi sa konopaca dok je Lesnar još na njima. Goldbeg tetura ka sredini ringa a Lesnar skače sa Crossbodyem ali Goldberg ga hvata i baca ga Scoop Slamom. Goldberg odmah nastavlja sa Sentonom a onda skače na middle rope i pogađa Springboard Senton. Goldberg se dere sada, diže Lesnara i lupa mu klasični Suplex. Nakon toga ga stompa na patosu. Goldberg nakon toga opet podiže svog protivnika za Jackhammer, ali Lesnar to kontrira koljenom u glavu i odmiče se od Goldberga. Lesnar kreće ka nazad, Goldberg se zalijeće ka njemu i ruši ga Shoulder Tackleom. Whipa ga u corner i zalijeće se u Lesnarov abdomen u corneru. Sada gura Lesnara u centar ringa, penje se na middle rope i skače odatle Knee Strikeom kojim ruši Lesnara. Goldberg sada zaključava Crossface. Lesnar je u bolovima, vuče se ka konopcima i uspjeva ih uhvatiti te Goldberg pušta. Odmah međutim vuče Lesnara te ga okreće na leđa ali Lesnar hvata Goldberga za glavu i prebacuje u Small Package: 1!.........kickout!!1 Goldberg odmah pogađa Lesnara Kickom u glavu. Cover: 1!............................2!........kickout!!! Goldberg sada ide u corner u poziciju i čeka da Lesnar ustane. Lesnar to nakon nekog vremena i čini, Goldberg se zalijeće i pogađa Spear. Dere se da je to to i opet ide u poziciju. Lesnar ustaje na sredini konopaca, Goldberg pogađa Spear ali obojica kroz middle rope ispadaju iz ringa. Goldberg ustaje prvi, pokušava podići Lesnara ali ovaj je u KOu. Na kraju ga uspjeva podići nekako i prebaciti na apron. I Berg se sada penje na apron i tamo podiže Lesnara. Diže ga za Jackhammer na apronu ali Lesnar kontrira i dolazi Goldbergu iza leđa, hvata za German, Goldberg ga udara laktom u facu, Lesnar se udaljava ali odmah se zalijeće i GURA GOLDBERGA GLAVOM OD RINGPOST!!! SLIJEDI GERMAN SUPLEX NA APRON!!!! Lesnar spada sa aprona na ringside dok je Goldberg nepomičan na apronu. Lesnar ga ukotrljava u ring i penje sa na top rope. Odavno nismo tamo vidjeli Brocka. SKAČE SA MOONSAULTOM ALI GOLDBERG SE IZMIČE!!!!!! Lesnar je u KOu. Sudija odbrojava i obojica ustaju na 9. Namršteni su i kreće izmjena puncheva. Lesnar prevladava, suzbija Goldberga i uspjeva ga pogoditi High Kickom. Goldberg tetura u corner, Lesnar se zalijeće ali ga Berg dočekuje nogom. Lesnar se okreće a Goldberg lupa Bulldog. Podiže Brocka i lupa mu Backbreaker. Cover: 1!...............................2!..............kickout!!!! Goldberg podiže Lesnara i podiže ga u Fireman's Carry te ga pogađa Gutbusterom. Cover: 1!.............................2!..........kickout!!! Goldberg je u seriji. Diže Lesnara opet ali ovaj put se Lesnar spušta, lupa Gut Punch Goldbergu koji se malo odmiče no odmah opet podiže Brocka za Jackhammer. Brock se opet izvlači, dolazi Goldbergu sa leđa, lupa mu German Suplex no Goldberg se skotrljava na noge i pogađa Lesnara Neckbreakerom sa leđa. Lesnar pada i sada leži nepomično na leđima. Goldberg razmišlja šta dalje, smješka se i sada zaključava Sharpshooter. Lesnar vrišti od bolova, Goldberg je izvukao neke neočekivane poteze iz arsenala večeras. Lesnar se vuče do konopaca, blizu je da ih uhvati ali Goldberg pušta i vuče Lesnara ka centru ringa, Lesnar se uspjeva okrenuti i odgurnuti Goldberga nogom. Goldberg tetura i zaustavlja se kod konopaca. Lesnar pokušava stati na noge ALI GOLDBERG LUPA SPEAR!!!!! SLIJEDI JACKHAMMER!!!!! COVER:


1!..........................





2!........................





KICKOUT!!! LESNAR JE JOŠ U MEČU. Goldberg se dere na sudiju da je sporo brojao. Sudija mu pokazuje da se udalji. Goldberg je sada bijesan, diže Lesnara i samo ga izbacuje iz ringa. Ide za njim na ringside. Lesnar se povlači ka barikadi gdje nekako staje na noge A GOLDBERG SE ZALIJEĆE I LUPA SPEAR KROZ BARIKADU KOJA SE RUŠI!!!!!!!!!! Lesnar i Goldberg su nepomični u publici, vidimo da Goldberg krvari iz čela, pogodio je izgleda glavom od pod arene. Sudija mu donosi maramicu da se obriše. Lesnar je još uvijek nepomičan. Sudija ne zna šta da radi sada. Goldberg se povlači u prostor oko ringa, krvavo mu je lice idalje, tetura dok hoda, hvata se za stepenice i sjeda na njih. Lesnar pokazuje sada znakove života, hvata se za stolice koje su tu, ustaje na noge nekako te i on kreće ka ringsideu. Goldberg ustaje sa stepenica i ide ka Brocku koji jedva hoda a Goldberg ga pogađa Right Handom i vuče na ringside. Lupa mu glavom od stepenice. Lesnar tetura. Goldberg se zalijeće opet na Spear ALI LESNAR GA PODIŽE I LUPA F5 NA RINGSIDE!!!!!!! Obojica padaju kao pokošeni. Nevjerovatno!!! Sudija opet slijeće do obojice i ne zna da li da prekine meč ali onda obojica ratnika ustaju. Staju na noge i gledaju se. Kakav staredown. Kreće razmjena puncheva. Lesnar pogađa Goldberga koljenom u stomak i ubacuje ga u ring. Kreće i on sam sada ali Goldberg ga dočekuje Superkickom no Lesnar uspjeva oboriti i Goldberga Lariatom prije nego obojica opet padnu. No opet ustaju. Kakva borba!!! Lesnar i Goldberg sada kreću izmjenjivati Headbuttove. Kriva odluka za Goldberga koji je prije ozlijedio glavu. Goldberg pada na jedno koljeno sada a Lesnar mu lupa Running Knee Strike. Podiže Goldberga i lupa Fireman's Carry Slam. No odmah podiže Goldberga te ga diže na ramena i lupa mu One Winged Angel. Cover: 1!............................2!............kickout!!! Lesnar se smješka, očekivao je to, diže Goldberga opet i raspaljuje Germane. Šest ovog puta. Goldberg: 1!...............................2!...................Goldberg stavlja nogu na bottom rope!!! Lesnar je sada već frustriran. Želi završiti ovo. Goldberg je u nokautu, Brock ga diže za F5, baca ga MEĐUTIM GOLDBERG U ZRAKU OKREĆE U CROSSBODY I POGAĐA LESNARA!!!! COVER: 1!...........................2!............KICKOUT!!! Lesnar je u šoku, brzo ustaje ali Goldberg ga pogađa Zig Zagom. Brock opet ustaje ali Goldbeg ga diže I LUPA MU F5! GOLDBERG JE POGODIO LESNARA BROCKOVIM POTEZOM!!!!! Cover: 1!...........................2!..............kickout!!! PA DOKLE VIŠE? Goldberg pada preko Lesnara i pita ga šta treba uraditi da ostane dolje. Lesnar odjednom dolazi sebi i zaključava Kimuru! Lomi ruku Goldbergu međutim Goldberg lupa Lesnarova prsa Headbuttima i Lesnar mora pustiti. Goldberg se otkotrljava od Brocka i podiže se kod konopaca. To isto čini Brock na drugoj strani ringa. Goldberg se zalijeće, Brock dočekuje Clotheslineom, ali Berg prolazi ispod Brockove ruke, odbija se od konopce, Lesnar se okreće, Goldberg Spear....ne, Lesnar ga je uhvatio u Headlock. Udara ga koljenom u stomak opet te ga diže I LUPA JACKHAMMER!!!!!!!!!!!!!!! BROCK SE REVANŠIRA!!!!!!!!!!! Lesnar opet diže Goldberga i lupa mu Powerbomb na sredini ringa. Brock ide u corner i čeka da Goldberg ustane. Goldberg nakon dugo vremena to čini a Lesnar se zalijeće i lupa mu Claymore Kick. Lesnar zatim ide na apron, skače na top rope i ka Goldbergu KOJI GA USPJEVA DOČEKATI CODEBREAKEROM!!!!!!!!!!!!!!!!! HOLY SHIT!!!!!!!! Goldberg prebacuje ruku. Cover: 1!...............................2!......................2.99!!!!!! LESNAR RADI KIP UP!!! OD ČEGA JE OVAJ ČOVJEK NAPRAVLJEN!!!!! Gleda u Goldberga koji je sada na koljenima. Goldberg gleda u Lesnara i mršti se a Lesnar ga lupa Yes Kickovima. Zatim ga diže i lupa Dragon Suplex. Goldberg je mrtav. Lesnar ga diže I F5!!!!
COVER:

1!..........................





2!...........................






AAAAAAAA!!!!! KICKOUT!!!!! Idemo dalje!!!! Lesnar ne vjeruje. Publika je isto tako u šoku. Lesnar se hvata za glavu. Gleda u sudiju pa u Berga. Lesnar se penje na top rope sada i vuče Goldberga sa sobom. Priprema se za neki potez ali Goldberg ga hvata za gušu. Lesnar se crveni A GOLDBERG MU LUPA CHOKESLAM SA TOP ROPEA NA STEPENICE!!!!!!!! Goldberg gleda u Lesnara koji je prostrt po stepenicama I SKAČE SPLASHOM SA TOP ROPEA NA NJEGA!!!!!!!!!!! Goldberg se skotrljava sa stepenica a sudija pita Lesnara može li nastaviti. Goldbeg odguruje sudiju i diže Lesnara te ga baca od ringpost. Diže ga opet i sada ga ubacuje nazad u ring. Goldberg se sam penje na top rope, Lesnar nekako ustaje............AVALANCHE SPEAR!!!!!!!!!!!!!!!!! COVER: 1!..............................2!..........................KICKOUT!!!!!! Goldberg više ne zna šta da uradi, udara od ring, divlja. Stompa Lesnara od muke, ali onda mu pada nešto na pamet. Podiže Lesnara u poziciju za Spike Piledriver, no Lesnar se podiže i lupa Lesnara šakama u glavu. Lesnar uspjeva stati na noge i odguruje Goldberga. Goldberg mu lupa Right Hand i Lesnar pada na koljena. Goldberg se dere da je sada kraj. Odbija se od konopce i odrađuje niski Lariat. Diže Lesnara, staje mu sa leđa, Armlock, okreće ga....Rainmaker....ne, Lesnar se saginje i on dolazi Bergu iza leđa, Armlock.........Lesnar lupa Rainmaker Goldbergu. Ostaju im ruke spojene te Lesnar odmah vuče Goldberga nazad na noge i preko svojih ramena. F5!!!!!!!!!!!!! Ne, govori Lesnar. Opet diže Goldberga. JOŠ JEDAN F5!!!!!!!!!! LESNAR DIŽE I TREĆI F5!!!!!!! COVER:

1!.....................................






2!......................................







3!
*NEXT BIG THING*
BROCK LESNAR JE POBJEDNIK!!!! BROCK LESNAR JE POBJEDNIK!!!!!!!!! LESNAR JE POBJEDIO GOLDBERGA U NJIHOVOM ZADNJEM MEČU!!!!!!!!!!!!!!! Lesnar pada na koljena i odmah se zahvaljuje Goldbergu. Lesnar slavi na top ropeu a onda uz pomoć sudije odlazi. Goldberg je u centru ringa, ustaje, no odmah pada. Ulijeću doktori, stavljaju ga na nosila. Publika viče Thank You Thank You.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Master of darkness »

Al napravi epski mec, NJPW mora da te zove za saradnju.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Dynamite 7 »

Koji meč svaka čast, samo teško bi oni pogotovo Goldberg imali tako dug meč :D .
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la AlenB »

Dobra su to bila vremena dok smo pisali za OWF-e, da sam barem sacuvao sve te meceve i segmente koje sam pisao.

Sjajno napisano naravno, meni prepoznatljiv stil jer sam se nacitao tvojih meceva tamo :mrgreen:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Dynamite 7 »

Znači ovo je nešto kao BTB samo što ovde pišemo jedan meč a ne čitav feud?
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la The A-Lister »

Sorry al ja ovo ne budem čital. Previše caps locka, teksta općenito i kickoutova za mene :mrgreen:
Samo sam prebacio na kraj.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Dynamite 7 »

Vala i meni je ovo nekako previše. Ne vjerujem da ću ja ovo moći pisati,ali mogu čitati.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la KOMANIA »

Ja sam nezadovoljan pobednikom? :snooty:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Maki »

Pa ja sam dao neki primjer. Ne mora biti tako dugo.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la The A-Lister »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam nezadovoljan pobednikom? :snooty:
Naravno :mrgreen:
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Master of darkness »

Secam se kad sam ja pisao o Eliti/Dijakovic vs HB. Lepa vremena bese. Napisah mec na WM. Isto i za Taker/Balor.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Dynamite 7 »

KOMANIA je napisao/la:Ja sam nezadovoljan pobednikom? :snooty:
Ja sam nezadovoljan što nije došao Undertaker i obojico uradio po chokeslam.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la Master of darkness »

I onda kesirao svoj ultimate MITB koji je zaradio boreci se sa Fiendom u paklu i uzeo svaku titulu u WWE i odneo ih u pakao zauvek.
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Pisanje mečeva

Post Postao/la The A-Lister »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST I onda kesirao svoj ultimate MITB koji je zaradio boreci se sa Fiendom u paklu i uzeo svaku titulu u WWE i odneo ih u pakao zauvek.
:lol:
Odgovori