NXT TakeOver: In Your House 2021

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Kad malo bolje razmislim, Grimes i Knight u osnovi se bore oko toga tko će dobiti šećer taticu. :mrgreen:
► Prikaži “Spoiler”
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Jovic »

Po meni ovaj Takeover je dobio 3 meca koja su bila i 4+ star
Fatal 5: ovaj mec bi po meni bio 4.25 ne vise od toga jer je stvarno bio dobar na momente do duse,Kross ga je malo usporavao i to je razlog sto nece dobiti visu ocjenu kod mene. Nakon duzeg ne gledanja wrestlinga podsetio sam se kakva je klasa od wrestlera Gargano(svaki put kad dobije svoj prostor u mecu,on isti poboljsa takodje me odusevio O'Relly ako se tako pise :D ).
3-3 mec: samo Legado del Fantasma je imala dobre meceve sa Msk-om, plasio sam se da ce ovaj mec sluziti kako bi se skinula titula sa Reeda jer je odavno poznato da Hunter ne zna da bookira face-ove ali dobro je,mec nije bio los imao je dobrih momenata a Reed se dobro uklopio-isto 4.25
Grimes-Drake: Upitan izbor pobjednika. Mec fantasticno konstruisan(dosta unikatno i nisam ocekivao od Nxt-a da moze onakav mec da sastavi jer je build-up bio odlican po meni). Mec na na trenutke sjajan na trenutke mi malo dosadan tako da ne mogu reci da mi je 100 posto opravdao ocekivanja sto se kvaliteta meca tice,mozda cu preterati Al zbog cele price i zbog solidnog meca kojeg su odradili-4.5
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Jovic »

Ovo sam napisao jer sam primjetio da smo slabo aktivni na ovoj temi a takeover se zavrsio. Kome nije mrsko neka procita :D
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meni je Knight ok kao pobjednik. Meni se isto meč svidio jer znam da nije lako konstruirati 1 na 1 ladder meč.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Jovic »

The A-Lister je napisao/la:Meni je Knight ok kao pobjednik. Meni se isto meč svidio jer znam da nije lako konstruirati 1 na 1 ladder meč.
Mislio sam brate da ne spoil-ujes ljudima pobjednika. Sad je bio pravi momenat da se Grimesu sa novim gimmick-om da push koji zasluzuje a ovako ne znam sta ce sa njim kad je i ovo izgubio.
Kakvo misljenje imas o Caramelu, a.k.a. Christian Casanova,jedan od novih sto je dosao?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Sherpa »

Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST Mislio sam brate da ne spoil-ujes ljudima pobjednika
Ovo je tema za taj show, koji je završio. Tako da slobodno govoriš normalno, uz navođenje pobjednika. Nema potrebe pričati u rukavicama. Tko si ne želi spojlati show, neće ji ući u temu :)
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kakvo misljenje imas o Caramelu, a.k.a. Christian Casanova,jedan od novih sto je dosao?
To neki novi na NXT-u?
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Nedavno je debitirao u otvorenom izazovu za CW titulu. Nisam ga prije imao priliku gledati, ali vidio sam samo dobre stvari o njemu i mogu reći da ih je opravdao svojim debitantskim nastupom. Svakako ima sve značajke i karakteristike za uspjeh, mislim da bi mogao biti netko važan u budućnosti.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Jovic »

SwitchBlade je napisao/la:Nedavno je debitirao u otvorenom izazovu za CW titulu. Nisam ga prije imao priliku gledati, ali vidio sam samo dobre stvari o njemu i mogu reći da ih je opravdao svojim debitantskim nastupom. Svakako ima sve značajke i karakteristike za uspjeh, mislim da bi mogao biti netko važan u budućnosti.
Oduvek sam znao da nije los u ringu,samo da ga Hunter iskoristi dobro i predvidjam mu uspjesnu karijeru.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Maki »

Hahah kakvo je smeće NXT postao. Napravili onakav five way samo da bi Kross opet na kraju pobjedio.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST
SwitchBlade je napisao/la:Nedavno je debitirao u otvorenom izazovu za CW titulu. Nisam ga prije imao priliku gledati, ali vidio sam samo dobre stvari o njemu i mogu reći da ih je opravdao svojim debitantskim nastupom. Svakako ima sve značajke i karakteristike za uspjeh, mislim da bi mogao biti netko važan u budućnosti.
Oduvek sam znao da nije los u ringu,samo da ga Hunter iskoristi dobro i predvidjam mu uspjesnu karijeru.
I zrači karizmom za razliku od NXT prvaka. :whistle:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

A realno to im je bila najbolja prilika da skinu titulu s njega a ostane jak. Još se pričalo da ide na MR. Zbunjen sam
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST A realno to im je bila najbolja prilika da skinu titulu s njega a ostane jak. Još se pričalo da ide na MR. Zbunjen sam
Možda idu da pređe na MR neporažen i vacatira titulu. Naravno to će hendikepirati narednog prvaka kao što je Ember Moon 2017.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Da na kraju izgubi na MR-u 3 mjeseca od debija. :clap:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57688
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TakeOver: In Your House 2021

Post Postao/la Sherpa »

dave

NXT TakeOver: In Your House

Aliyah & Kamea vs. Sarray & Stark: 2.25
Bronson Reed & MSK vs. Legado del Fantasma: 4
Li vs. Martinez: 2.25
Grimes vs. Knight: 3.75
Gonzalez vs. Moon: 3
Cole vs. Dunne vs. Gargano vs. Kross vs. O'Reilly: 4.25
slika
Odgovori