IYO SKY

fka Io Shirai

Petkom na FOXu
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la HBK »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Shirai ima odličan booking.
Nebitno kad je tretiraju kao jobbera.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Io Shirai

Post Postao/la Maki »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Shirai ima odličan booking.
Nebitno kad je tretiraju kao jobbera.
A ne tretiraju je kao jobbera ali njen booking ima dosta problema.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la emirates »

Iskreno, citava zenska divizija je u nekom limbu sada. Nekako mi djeluje kao da je sve stalo. Shaynin reign koliko god dobar bio za nju licno (izgradila se kao bas jaka karika) toliko je i citava divizija trpila dok se ona izgradila. Sad kako je Rhea prvakinja opet je divizija u pauzi dok se ne zavrsi feud sa Charlotte. Za sve to vrijeme su hrvacice poput Io Shirai stajale po strani, iako ona nikad nije lose prikazana. Ali se ni ne pomice sa mjesta od kada je dobila Candice.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la HBK »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Shirai ima odličan booking.
Nebitno kad je tretiraju kao jobbera.
A ne tretiraju je kao jobbera ali njen booking ima dosta problema.
Kad je zadnji put bila u nekoj ozbiljnoj priči za titulu ili makar u nekom stvarno dobrom feudu? Ona je, kao i Kairi, potpuno zanemarena što je posledica očite predrasude koju čelnici WWE- a imaju prema Japankama. Zato i kažem - pravac u AEW.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la Sherpa »

Ako netko iz te divizije treba u aew, i ko bi mogao biti lice divizije, to je candice. Jedna od najboljih hrvačica koje imaju
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la ante »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Iskreno, citava zenska divizija je u nekom limbu sada. Nekako mi djeluje kao da je sve stalo. Shaynin reign koliko god dobar bio za nju licno (izgradila se kao bas jaka karika) toliko je i citava divizija trpila dok se ona izgradila. Sad kako je Rhea prvakinja opet je divizija u pauzi dok se ne zavrsi feud sa Charlotte. Za sve to vrijeme su hrvacice poput Io Shirai stajale po strani, iako ona nikad nije lose prikazana. Ali se ni ne pomice sa mjesta od kada je dobila Candice.
Bila je divizija u limbu i prije Shayninog drugog reigna, Asuka je sveukupno imala dobar reign mada bi se dao izgraditi slucaj da divizija nikad vise nije bila ista nakon ironman matcha izmedju Sashe i Bayley. Postavljen je standard kojeg nitko nije dostigao dosad, kao i onaj standard koji su postavili Revival, DIY i American Alpha (iako je u medjuvremenu bilo stvarno dobrih stvari u tag team diviziji), samo eto, muska divizija nakon sto je Almas osvojio titulu je zadrzala tu neku konzinstentnost.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Io Shirai

Post Postao/la Maki »

Raspisaću se malo sada.

Booking Io Shirai je dosta problematičan.

Započnimo sa njenim gimmickom. Taj gimmick je prestao biti zanimljiv davnih dana jer...nije ni imala neki gimmick. Deranje u kameri prilikom entrancea nije gimmick. Ovdje se vidi koliko zapravo znače promoi. U ovom trenutku mi je recimo heel Kairi daleko bolja i zanimljivija od heel Io i to samo zato jer Kairi ne mora biti uvijek ozbiljna i cocky, pa onda možemo imati scene zajebavanja sa Becky. To kod Io ne možemo vidjeti jer ona igra ulogu cool, badass heela.

Što se tiče priča, imala je feud sa LeRae od koga se dosta očekivalo i dostavile su sjajan TakeOver meč i...to je to. Ništa više nije bilo. Feud od koga se toliko očekivalo je ispario. To sada možda i ne bi bio problem da je Shirai nakon te pobjede otišla dalje, ali nije. Konstantno je u istoj poziciji i u holding patternu. Dobija sve mečeve od kad je turnala (ne sjećam se jel uopšte bila pinana ili submittana nakon turna), a nije nikad dobila priliku za pojas. Kad god učestvuje u nekom no. 1 contender meču, baš tu ne ostvari pobjedu. Sa jedne strane, baš izgleda neuvjerljivo da uvijek ne dobije baš te mečeve za izazivača, a sa druge strane imamo tonu primjera gdje neko postane izazivač bez bilo kakvog no. 1 contender meča već direktno ide na šampiona/ku jer je ostvario niz pobjeda. Shirai je jedno 10 puta probila niz, a nije dobila priliku. Kontam da je to zato jer je Shayna bila prvak, a heel vs heel ne ide, ali to ne znači da ovo nije problem.

Onda imamo to da je, dosta paradoksalno, najgora stvar kod Shirainog bookinga upravo to što dobija mečeve. Recimo Mia Yim je bila izazivač na avgustovskom TakeOveru prošle godine. Meč nije bio bajan i nije se baš proslavila, ali opet...to joj je bio tek prvi title feud. I bilo bi logično da nastave graditi momentum, ali Yim je veoma brzo nakon tog TakeOver čisto izgubila od Io Shirai. Ista stvar se desila Candice nakon njenog meča sa Shaynom. Opet je izgubila od Shirai. Tako da su i Yim i LeRae izgubile momentum nakon svojih title feudova, a Shirai se, kao što je već rečeno, nije pomjerila. Tu leži problem: Io Shirai uzima momentum od drugih, ali ga ne pretvara u vlastiti. I onda naravno da, ako je ona u holding patternu, i sve one koje je dobila su takođe osuđene na istu sudbinu. Bukvalno sam u jednom trenutku mislio da će ista sudbina zadesiti i Rheu Ripley: poraz od Shayne u title meču i onda poraz od Shirai. Srećom pa nije bilo tako.

U ovom trenutku je Io Shirai više teret nego dobit za NXT žensku diviziju. Ovo se može promijeniti, ali mislim da joj pod hitno moraju mijenjati gimmick ako žele da bude šampionka a da to nečemu valja. NXT je imao poznate Japance kao šampione, od Nakamura pa do Asuke i Kairi, ali svi oni su imali daleko i zanimljiviji i šareniji i na kraju krajeva upečatljiviji gimmick od "ja se derem u kameru i nosim crno" Shirai.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la DVW »

Kakve su šanse da je vidimo na main rosteru?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Idealno nikakve :mrgreen:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la ~MandyRose~ »



Io otišla viral na Redditu jučer
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Io Shirai

Post Postao/la Maki »

Jel ona u Stardomu bila ovako dosadna?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pogledaj joj nastupe tamo umisto da trošiš vrime na NXT :mrgreen: Ne znam nikoga osim Asuke da je otiša iz Japana u WWE i proša dobro.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Io Shirai

Post Postao/la Sherpa »

ako se ne varam ovo će biti treći najdulji reign s titulom, a jedan je od gorih

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Io Shirai

Post Postao/la Maki »



Jej neće doći u Stardom.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Io Shirai

Post Postao/la Rio146 »

Šteta :(
Yes Sir!
slika
Odgovori