Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo bilo nadasve patetično. Mrzim taj 'važno je sudjelovati' mentalitet. Došao si osvojiti titulu, ne plakati od radosti zato što si 'first ever kajgod'.
Zapravo mi ne smeta kod Biance jer ono nije mala stvar WM debut imati u maineventu ali mk smeta što joj se Sasha smješkala. Pa ona ti je protivnica i to protivnica koju si napadala sa leđa i pičkasto šamarala. Šta ti je sad drago zbog nje?
Exactly, nema tu slamanja lika, kratko i jasno. Ako si je napala, ostani djubre do kraja, a ne da se tu smeskas.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo bilo nadasve patetično. Mrzim taj 'važno je sudjelovati' mentalitet. Došao si osvojiti titulu, ne plakati od radosti zato što si 'first ever kajgod'.
Zapravo mi ne smeta kod Biance jer ono nije mala stvar WM debut imati u maineventu ali mk smeta što joj se Sasha smješkala. Pa ona ti je protivnica i to protivnica koju si napadala sa leđa i pičkasto šamarala. Šta ti je sad drago zbog nje?
ima nešto i u tome što kažeš, al ja se na plakanje prije početka meča sjetim brazila protiv njemačke na sp 2014.

plaći nakon utakmice. od sreće ako si dobio, od tuge ako si izgubio. To je suze koje ću vrlo rado vidjeti, no njih često wwe brani o čemu je i DB pričao
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

di su ovi meltdowni kada se Drew McIntre plakao tokom svog ulaska u ring? y'all are weird, potpuno otkačeni od nacina koji ostatak wrestling i casual wrestling fanova ovo gleda
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST di su ovi meltdowni kada se Drew McIntre plakao tokom svog ulaska u ring? y'all are weird, potpuno otkačeni od nacina koji ostatak wrestling i casual wrestling fanova ovo gleda
Kad, na WM? Promaklo mi je, jel se desilo to uopće? :think:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

neznam, nekako sam propustio dio di su on i lashley jedan drugoga tražili maramice da obrišu suze.

a i to da je drew plakao, objesi mačku o repi, u jednom trenu su ga mrvicu ponijele emocije i odmah se smirio.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST neznam, nekako sam propustio dio di su on i lashley jedan drugoga tražili maramice da obrišu suze.

a i to da je drew plakao, objesi mačku o repi, u jednom trenu su ga mrvicu ponijele emocije i odmah se smirio.
the exaggeration

to je doslovno bio isto tako moment sa Sashom i Biancom, but okay iz nekog razloga cemo bacat nepotreban hate njima, a licemjero davat excuse za isti trenutak kojeg je McInterea ponijelo...
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo bilo nadasve patetično. Mrzim taj 'važno je sudjelovati' mentalitet. Došao si osvojiti titulu, ne plakati od radosti zato što si 'first ever kajgod'.
Zapravo mi ne smeta kod Biance jer ono nije mala stvar WM debut imati u maineventu ali mk smeta što joj se Sasha smješkala. Pa ona ti je protivnica i to protivnica koju si napadala sa leđa i pičkasto šamarala. Šta ti je sad drago zbog nje?
ima nešto i u tome što kažeš, al ja se na plakanje prije početka meča sjetim brazila protiv njemačke na sp 2014.

plaći nakon utakmice. od sreće ako si dobio, od tuge ako si izgubio. To je suze koje ću vrlo rado vidjeti, no njih često wwe brani o čemu je i DB pričao
Razumijem Biancu. Jebiga emocije. WM ME a Belair je face i može si to priuštiti. Banks kao heel (u najmanju ruku dark tweener) ne može.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST to je doslovno bio isto tako moment sa Sashom i Biancom
nije čak bio ni sličan.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

U redu da te ponesu emocije. Nakon godinu dana bez publike imaš čast da main eventaš prvi dan najvećeg showa. Nije mala stvar. Al jebote bar budi in character :lol:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la KOMANIA »

Ja se slažem da je glupo da Sasha nije mogla da obuzda emocije (a možda joj je i naređeno da tako reaguje), sa druge strane za Biancu mi je ok, isto bi mi tako bilo ok za neku heel wrestlerku kao što je Carmella ili IIconics, njima to ide uz karakter po meni. Sećam se recimo kad je Nia smizdrila na WM kad je dobila Alexu, to mi je bilo baš bzvz za nju onoliku, podsetila me tada na Big Show-a. :P
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sećam se recimo kad je Nia smizdrila na WM kad je dobila Alexu, to mi je bilo baš bzvz za nju onoliku, podsetila me tada na Big Show-a. :P
Kad uzmeš u obzir da je bila face ne čini se loše, ali pošto je ona trebala izgledat zastrašujuće i jako, da, bezveze je.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Jbg u WWEu svaka žena, heel ili face, mora uvijek biti sretna kad se "pravi istorija".
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Da li joj se treba računati mainevent WM? Sve više mislim da ne treba. ME je uvijek zadnji meč showa a to je bio meč za Universal titulu. Podjela na dane malo komplikuje stvari ali mislim da su pravi ME imali Edge, Reigns i Bryan.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Master of darkness »

Kazes da je bila main event prvog parta WM i zavrsis slucaj.
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Da li joj se treba računati mainevent WM? Sve više mislim da ne treba. ME je uvijek zadnji meč showa a to je bio meč za Universal titulu. Podjela na dane malo komplikuje stvari ali mislim da su pravi ME imali Edge, Reigns i Bryan.
Stoji sve to al ipak nije beznačajno završit taj dan 1. Ne bi sigurno dali taj zadnji meč ženskom tag team turmoilu, zatvorit show nešto znači.
Odgovori