Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Neće otići 99%. Msm da ako ode otići će u glumačke vode.
ovo je i moje razmišljanje - da ona ostaje. no što ako želi oboje, koliko bi tu koja kompanija bila otvorena za suradnju, da je nam po pola godine dok snima film? Meni se čini da bi aew bi bio puno otvoreniji, ako ne računamo snimanje filmova za wwe - to je nešto što mislim da joj ne treba.

što ako ode u aew? kakva joj je tamo šansa. Ako kažemo da su shida i baker prve zvijezde kompanije, ona je mlađa od obje. Bolje se zna nositi kao zvijezda od obje. Jedina stvar koja joj je tu mana je što ona ne bi trebala biti lice komapnije - osjetno je bolji heel

trenutno ne pokazuje nezadovoljstvo. da li zato što zbilja nije, ili što je nakon prošlog slučaja shvatila da je bolje izvesti moxley manevar - šutjeti.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Možemo nagađati ali ne čini mi se da je nezadovoljna. Nekako kao da su joj "isprali mozak" da je bitno što je učestvovala u WrestleMania ME nrzavisno od rezultata.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST bitno što je učestvovala u WrestleMania ME
mislim, je bitno. ali kada ti je to šesta wm, i kada ti je to šesti poraz, mislim da moraš imati barem mrvicu drugačiju percepciju
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST bitno što je učestvovala u WrestleMania ME
mislim, je bitno. ali kada ti je to šesta wm, i kada ti je to šesti poraz, mislim da moraš imati barem mrvicu drugačiju percepciju
Istina. To jeste uspjeh ali nema ničeg u vakuumu. Pamte se na kraju pobjednici.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

Trebala je otići nakon Wrestlemanie 35. Ta večer je zacementirala činjenicu da nikad neće biti u top klasi u WWEu.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Master of darkness »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Trebala je otići nakon Wrestlemanie 35. Ta večer je zacementirala činjenicu da nikad neće biti u top klasi u WWEu.
Ja bih otisao jos ranije. Wrestlemania 32 je meni bila jasni pokazatelj kako WWE ima na umu samo jednog glavnog baju i kako planiraju samo jednu osobu da pushaju. Sasha nije ni dobila nacin da adresira poraz koji je dosao nakon mesanja Rica Flaira.
You leave when you think it's time
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ante »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Trebala je otići nakon Wrestlemanie 35. Ta večer je zacementirala činjenicu da nikad neće biti u top klasi u WWEu.
Ja bih otisao jos ranije. Wrestlemania 32 je meni bila jasni pokazatelj kako WWE ima na umu samo jednog glavnog baju i kako planiraju samo jednu osobu da pushaju. Sasha nije ni dobila nacin da adresira poraz koji je dosao nakon mesanja Rica Flaira.
A jebiga, lako pričati u hindsightu. Mogla je tako napustiti kompaniju poslije Takover Brooklyna umjesto odlaska na main roster i onog preseravanja sa Stephanienom PR revolucijom. Da je samo tada znala kroz kakvo će trnje proći.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Da je poslije WrestleManie 35 stvarno otišla možda bi joj karijera bila u boljem stanju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Trebala je otići nakon Wrestlemanie 35. Ta večer je zacementirala činjenicu da nikad neće biti u top klasi u WWEu.
problem je što tada nije imala kamo otići. impact, roh, nisu bile neke jake opcije

aew sada je. Nije ista razina, ali nije niti puno manja.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

aew sada je. Nije ista razina, ali nije niti puno manja.
Kakva god razina bila, tamo bi joj bolji tretman bio zagarantiran. Bila bi uvjerljivo najveće ime tamo.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Meni je ovo bilo nadasve patetično. Mrzim taj 'važno je sudjelovati' mentalitet. Došao si osvojiti titulu, ne plakati od radosti zato što si 'first ever kajgod'.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo bilo nadasve patetično. Mrzim taj 'važno je sudjelovati' mentalitet. Došao si osvojiti titulu, ne plakati od radosti zato što si 'first ever kajgod'.
Slažem se.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo bilo nadasve patetično. Mrzim taj 'važno je sudjelovati' mentalitet. Došao si osvojiti titulu, ne plakati od radosti zato što si 'first ever kajgod'.
Zapravo mi ne smeta kod Biance jer ono nije mala stvar WM debut imati u maineventu ali mk smeta što joj se Sasha smješkala. Pa ona ti je protivnica i to protivnica koju si napadala sa leđa i pičkasto šamarala. Šta ti je sad drago zbog nje?
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo bilo nadasve patetično. Mrzim taj 'važno je sudjelovati' mentalitet. Došao si osvojiti titulu, ne plakati od radosti zato što si 'first ever kajgod'.
Možda se sjetila da će imat 0-6 nakon ovog meča :mrgreen:
Odgovori