Bayley

I'm a hugger

Petkom na FOXu
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Master of darkness »

Jos imam traume kad mi neko spomene kendo stick on a pole. Koliko sam gledao live, nadao se da ce Bayley da izvuce pobedu kao najveci face i onako ga ispusi nakon squasha u 5 minuta. Toliko sam ispizdeo da sam ugasio stream i PC i otisao da spavam.
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la DVW »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Je do kompanije ali ako se Bayley kad trebala ljutiti to je bilo 2017.
I ja to zastupam. Ona se nema za šta ljutiti. No po meni ni Punk nije imao, ali to je sad vraćanje na staru temu o kojoj smo hiljadu puta sve rekli.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

Nije se preko dvije godine oporavila.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Je do kompanije ali ako se Bayley kad trebala ljutiti to je bilo 2017.
I ja to zastupam. Ona se nema za šta ljutiti. No po meni ni Punk nije imao, ali to je sad vraćanje na staru temu o kojoj smo hiljadu puta sve rekli.
Je se imala ljutiti. Ispala je največa jadnica u feudu sa Alexom. To da se dogodilo 90-ih mislio bih da je namjerno i posljedica backstage politike.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la DVW »

2019 je ona dobila feud sa Alexom. Kvit su.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST 2019 je ona dobila feud sa Alexom. Kvit su.
Nisu. Jer je Alexa 2017. u svakom smislu ponizila Bayley. Oduzela joj titulu u hometownu, na svakom Rawu je izdominirala, ponizila u Kendo stick meču u 5 minuta gdje je Bayley ispala slabić koji ne smije napasti protivnicu. 2019. Alexa nikad nije primila čist pin a feud se prvenstveno fokusirao oko dinamike Alexe i Nikki.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Master of darkness »

Nisu. Alexa je ubila kredibilitet Bayley i ostala bi irelevantna da Sasha nije htela da ode. U tom feudu Bayley nijednom nije dobila clean.
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la DVW »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST 2019 je ona dobila feud sa Alexom. Kvit su.
Nisu. Jer je Alexa 2017. u svakom smislu ponizila Bayley. Oduzela joj titulu u hometownu, na svakom Rawu je izdominirala, ponizila u Kendo stick meču u 5 minuta gdje je Bayley ispala slabić koji ne smije napasti protivnicu. 2019. Alexa nikad nije primila čist pin a feud se prvenstveno fokusirao oko dinamike Alexe i Nikki.
Na kraju je bitno kako je završilo. Bayley i dalje SD prvakinja. Alexa pala u cardu i borila se sa Nikki za ženske Tag titule.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST 2019 je ona dobila feud sa Alexom. Kvit su.
Nisu. Jer je Alexa 2017. u svakom smislu ponizila Bayley. Oduzela joj titulu u hometownu, na svakom Rawu je izdominirala, ponizila u Kendo stick meču u 5 minuta gdje je Bayley ispala slabić koji ne smije napasti protivnicu. 2019. Alexa nikad nije primila čist pin a feud se prvenstveno fokusirao oko dinamike Alexe i Nikki.
Na kraju je bitno kako je završilo. Bayley i dalje SD prvakinja. Alexa pala u cardu i borila se sa Nikki za ženske Tag titule.
Nije baš to dovoljno. Stvari se ne dešavaju u vakuumu. Uporedi kako je Bayley predstavljena u feudu 2017. a kako Alexa 2019. Obe jesu izgubile feud ali jedna je jasno ispala jadnije i poniženije. Da ne spominjemo da je Bayleyin push poslejdica Sashinog odlaska.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bayley

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST 2019 je ona dobila feud sa Alexom. Kvit su.
ni pod razno, nije ni približno vratila za ono poniženje
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la DVW »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST 2019 je ona dobila feud sa Alexom. Kvit su.
ni pod razno, nije ni približno vratila za ono poniženje
Po tome ispada da se Wyatt nedovoljno osvetio Ceni na WM 36 za ono na WM 30.

@Maki
Sve to stoji no i dalje između Bayley i Alexe tokom zadnje interakcije Bayley je pobjedila. Nez hoće li se ponovo sretati.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bayley

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Po tome ispada da se Wyatt nedovoljno osvetio Ceni na WM 36 za ono na WM 30.
Sherlock
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

No jasno je ko je predstavljen kao bolji.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Master of darkness »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Po tome ispada da se Wyatt nedovoljno osvetio Ceni na WM 36 za ono na WM 30.
Pa to je tacno. Ono sto je napravio Ceni je nerelevantno. Jos jedan feud. WM 30 je imala mnogo vece znacenje, mogao se katapultirati novi strasni lik, jos heel pride. Ali ne, Big match Johnny boy dobio... ok, imamo revans... Sta i tu Cena dobio? Cisto? ajde imace steel cage... Wyatt dobio? TO B... prljavo, uz pomoc klinca? Nakon sto je Cena sam samarao Wyatte? Ok. Ceo njegov road u WWE se moze opisati ovako:
U brate, feud sa Takerom, pogotovo kada streaka nema i kada Wyatt moze da dobije... Taker dobio, bez ispaljenog metka Wyatta.
Dobio Rybacka i sada ide na Romana, nije lose, feud ima potencijala, jos kad bi Bray dobio... Roman dobio skoro svaki match i maksimalno zasticen. Ok.
Au, ide na Lesnara, sad moze sa familijom dosta da izvuce iz toga, pogotovo kad bi bio pretnja po Lesna... izgubio na Roadblocku, zgazen od Rocka i Cene? Ok.
Au brate konacno nesto rade sa njim, prva titula u WWE! Konacno, Wyatt familija ima nesto smisl... izgubili nakon manje od mesec dana.
TO BRE! WWE SAMPION! JEL SANJAM? NAKON TOLIKO GODINA, WYATT KONACNO DOBIJA PRAVI BOOK... Izgubio od Ortona i prebacen na raw? :(
Ove nebitnoce sa Hardyem se ne spominju.
Ovaj Fiend moze biti jako dobar karakter, pogotovo ovo sa osvetama, evo sad pregazio Balora, sad moze i titulu da osvo... No contest. u HIAC.
Fiend osvojio titulu! Idemo bre! Malo kasno i malo unistavanja kredibiliteta, ali sada se moze! Ajmo taj monster book... Izgubio titulu od Goldberga, u squashu.
Znam, Cena nema veze sa mnogo stvari, ali ovim zelim da pokazem gde mu je karijera krenula nakon sto ga je Cena samarao. Nije jedini (Pozdrave salju KO i Rusev), ali se sve ovo moglo izbeci da se nije osramotio protiv Cene. Makar jedan match cisto da je dobio, da pokaze da mu je familija zapravo predodredjena za velike stvari. Njegova karijera se moze reci u dve reci: Propustena prilika.
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Njegova karijera se moze reci u dve reci: Propustena prilika
Množina: propuštene prilike
Odgovori