Becky Lynch

The Irish Lass Kicker...

Zabava ponedjeljkom
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Sasvim ok feud sa Sashom koji je kulminirao sjajnim HIAC matchom.
Sasvim solidan feud sa Kairi/Asukom, gdje su tag sampionke odbranile titule protiv Becky i Charlotte, i kasnije tranzicija u dobar feud sa Asukom gdje je Becky uradila sve kako bi digla kredibilitet Asuki i predstavila je prijetnjom. Asuka mozda jeste izgubila (u jos jednom jako dobrom matchu btw) ali nije izgledala toliko opasno jos od kad joj je Charlotte zavrsila streak dvije godine prije toga. To sto kasnije WWE nije to iskoristio ke do njih opet.
Evo komparacije radi, ti branis Rondin reign kao da je bio sjajan, a ja ne vidim sta je Ronda uradila toliko bolje od Becky u svom reignu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

1. Objasnio sam za Sasha feud.

2. Asuka feud je isto bio sranje. Znalo se od početka da je jedini razlog za taj feud da Becky vrati pobjedu a ne da se Asuka izgradi. Prije svega Kabukiji nisu mogli Lynch dobiti 2 na 1 a trebali smo misliti da je Asuka neki kriptonit za Becky. I čak se nisu mogli zaustaviti na 1:1 već su morali Becky dati još jednu pobjedu da se zna ko je pobjednica. Ništa taj feud nije doprinio Asuki.

3. Rondin reign je prije svega bio znatno kraći 200ak dana naspram 400 za Lynch. Drugo Ronda nikog nije pokopala ili uništila momentum sem Ruby Riott ali ja ne rateam visoko Ruby Riott tako da mi je svejedno. Alexi sigurno nije lol, Nikki Belli isto, Nii Jax ne bih rekao, Sashi Banks nikako. I izgubila je kad je trebala. Lynch nije.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ništa taj feud nije doprinio Asuki.
Kako kad izmedju WM34 i RR 2019 nikad nije izgledala jaca? Niti jedna zenska tag sampionka nije izgledala jace nego su Asuka i Kairi u tom momentu. Izvukli su ih iz mrtve divizije i predstavili kao ozbiljnu prijetnju sa vaznom 2v2 pobjedom protiv Becky i Charlotte, cisto kao suza.
Da, znali su da ce Becky retainati protiv Asuke, ali pa sta? Match je i dalje bio sjajan, Asuka je izasla izgledajuci dobro protiv prvakinje i valjda je to jedino sto je bitno. Uporedi to sa Ronda-Sasha feudom, koja je razlika? Sasha je usla u feud sa negativnim momentumom, imala je prilicno solidan match i izasla izgledajuci bitnije nego kad je usla, ali se i dalje iz aviona vidjelo da Sasha gubi i da je tu samo da poveca Rondin rezime. Ali je Becky pokopala Asuku, dok je Ronda uzidgla Sashu?

Eto Rondin reign jeste bio kraci za nekih 140 dana, to cu ti priznati. Becky je vjerovatno trebala na Maniji da izgubi. Ali poenta mi ostaje ista. Becky reign je sadrzao bolje feudove i in ring kvalitet nego Rondin.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Becky reign je sadrzao bolje feudove i in ring kvalitet nego Rondin
Je, ali po meni je becky bila barem stepenicu ispod po in ring stvarima dok je bila prvakinja nego u periodu prije toga.

Realno, ja se ne sjećam ni jednog zbilja dobrog meča ni u njenoj ni u rondinoj vladavini. Vjerojatno je sasha najviše izvukla od obje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

1. A zašto je Asuka podignuta? Da bi Lynch ispala moćnija kad je dobije. Samo zato. Nikakav drugi razlog. Cijeli taj feud je imao jedan jedini cilj: da Becky Lynch upiše pobjedu.
Kabukiji jesu dobili na TLCu ali nisu bile bookane pretjerano jako van tog TLCa. Ponavljam 2 na 1 nisu dobile Becky već su se DQale jer The Man nije smio izgubiti. No dobro TLC pobjeds nije mala stvar.

2. Sam si odgovorio šta je razlika između Becky Asuka i Ronda Sasha. Sasha je ušla sa 0 momentuma i nešto je i dobila jer se pokazalo da idalje ima što treba da ide toe to toe sa nekim poput Ronde. A Asuka je imala nešto momentuma pred taj Rumble revanš od te TLC pobjede i to je zgaženo i vraćeno na početak. Sasha je dobila + momentum a Asuka - momentum.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7565
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 3. Rondin reign je prije svega bio znatno kraći 200ak dana naspram 400 za Lynch. Drugo Ronda nikog nije pokopala ili uništila momentum sem Ruby Riott ali ja ne rateam visoko Ruby Riott tako da mi je svejedno. Alexi sigurno nije lol, Nikki Belli isto, Nii Jax ne bih rekao, Sashi Banks nikako. I izgubila je kad je trebala. Lynch nije.
Sa ovim se slazem, reputacija Ronde kao neke overpushane sile mi je preterano. Sve sto je dobila je dobila sa razlogom i izgubila je od megapopularne Becky sto je bila najbolja odluka. Steta sto je Becky prvi feud bio Lacey Fucking Evans koja je jos bila nespremna i neizgradjena za titulu.
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7565
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ni u rondinoj vladavini.
Charlotte -- Surivor series 2018? Ako se to racuna.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ni u rondinoj vladavini.
Charlotte -- Surivor series 2018? Ako se to racuna.
ne sjećam se meča, možda zato što sam senilan, možda zato što ga nisam gledao.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7565
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Master of darkness »

Meni je mec bio veoma dobar i najbolji Rondin Mec u WWE. Izmene zahvata su mi bile odlicne, Ronda je tu pokazala kako joj ne treba carry job i kraj je bio dobar.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:Meni je mec bio veoma dobar i najbolji Rondin Mec u WWE. Izmene zahvata su mi bile odlicne, Ronda je tu pokazala kako joj ne treba carry job i kraj je bio dobar.
Meni se kraj nije svidio,ali nije bio loš meč.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Je, ali po meni je becky bila barem stepenicu ispod po in ring stvarima dok je bila prvakinja nego u periodu prije toga.

Realno, ja se ne sjećam ni jednog zbilja dobrog meča ni u njenoj ni u rondinoj vladavini. Vjerojatno je sasha najviše izvukla od obje.
Jbg, na kraju dana mnogo toga ovisi i o tvom protivniku. Lacey Evans, Natalya, Shayna Baszler nisu bas imena sa kojima ces rasturiti neki PPV match (iako je Natalya dosta tehnicki potkovana). Da je imala niz feudova protiv Charlotte, Sashe, Bayley, Asuke itd vjerovatno bi dosta bolje izgledalo :)

@maki pa i Asuka kad je usla u feud sa Becky je imala nula momentuma. Sta su Kabuki radili prije nego su usli u program sa Lynch i Charlotte? Apsolutno nista. Tek su u tom programu dobile taj TLC match za koji se slazemo da je veliko. E tu ja ne vidim kako pravis razliku izmedju onoga sto su Sasha i Asuka izvukli iz svojih matcheva. Ti gledas kao plus to sto Sasha nije predstavljena kao spuzva, vec suvereno isla toe to toe sa prvakinjom, a Asuki to gledas kao minus. Iako su obje prije tih programa bile nigdje. Sta je vise bilo potrebno za Asuku kako bi po tebi izvukla pozitivan momentum iz tog feuda, osim da osvoji titulu?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

Zato što je Sasha u Rumble meč ušla sa 0 momentuma i godinu dana u purgatoriju a Asuka u Rumble meč sa momentumom sa TLCa i pojasom. Bitna razlika. Asuka je mogla komotno osvojiti i izgradiš Lynch Asuka III za WM gdje imaš zapravo postavljenu priču da je Asuka jedan protivnik kojeg Lynch ne može dobiti.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Asuka je mogla komotno osvojiti i izgradiš Lynch Asuka III za WM gdje imaš zapravo postavljenu priču da je Asuka jedan protivnik kojeg Lynch ne može dobiti.
Ali je Vince vec tada u planu imao Becky-Shayna za Maniju. Zato ne dovodim njeno osvajanje titule u opciju, jer se to nije moglo desiti. U okviru onoga sto je moglo, Asuka je dosta dobro prosla. Asuka je izvukla pozitivan momentum pobjedom protiv Becky godinu prije, i kuda je to odvelo?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Asuka je mogla komotno osvojiti i izgradiš Lynch Asuka III za WM gdje imaš zapravo postavljenu priču da je Asuka jedan protivnik kojeg Lynch ne može dobiti.
Ali je Vince vec tada u planu imao Becky-Shayna za Maniju. Zato ne dovodim njeno osvajanje titule u opciju, jer se to nije moglo desiti. U okviru onoga sto je moglo, Asuka je dosta dobro prosla. Asuka je izvukla pozitivan momentum pobjedom protiv Becky godinu prije, i kuda je to odvelo?
Pa onda ne stavljaš Asuku u dalji feud. Ostaviš na TLC pobjedu i Kabukiji krenu svojim putem kao tag prvakinje a Becky i Charlotte svojim.
Nije ni 2019. nigdje odvelo jer je WWE pretjerao. Becky i Charlotte su uprkos tome da su feudali za Raw pojas dolazile stalno i na SD i bile centar pažnje.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Ili prikazes da je Asuka sposobna i da glavnu prvakinju dovede do limita, uz to sto je tag team prvak? Kazem, da su je samo nastavili dobro bookirati poslije tog matcha mogle su i Kabuki i titule izgledati mnogo bolje. Ali nisu, jer WWE ne umije bookirati non title price u zenskoj diviziji za zivu glavu. Ili se boris za titulu ili si nigdje. Ili eto, u Asukinom slucaju nisu umjeli ni kad je drzala titulu.
slika
Odgovori