Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Koliko bi Lashley mogao izgledati jače ako se desi da dobije Goldberga? Na veliku žalost WWE kompanije, starac je legitimniji od skoro svih u kompaniji. Strowmana je primer da ni to ne znači preterano(mada su njega gurnuli kao zamenu onda). Samo mislim da bi Lashley dosta bolje izgledao sa tom odbranom, treba mu još koja pobeda, jer je dosta dugo imao feud sa Drew-om, pa mu malo fali raznolikost, na kraju će i reign ličiti na nešto. Njegov peh će svakako biti Roman, lik konstantno ima dobre feudove i mečeve, pa bi retko ko mogao da mu parira.
Teško da će kompanija dati pobedu Lashley, ali ako to urade, Goldberg bi mogao biti od koristi.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Goldberg uđe i zatraži meč. Nema priče, nema ničega. Mislim da mu neće toliko značiti sama pobjeda koliko činjenica da nije pokopan.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Dalmatian »

Ja mislim da Lashley dobiva Goldberga, Goldberg je tu samo da učini Lashleyja još je jačim,i da kako kažeš izgleda bi bolje s tom odbranom,a protiv Romana nema šanse da će dobit ako bi se u skorije vrijeme ako obojica i dalje budu prvaci desio Champion vs champion meč, također kad je na Survivor seriesu bio meč Drewa koji je tad bio World champion protiv Romana,Drew je naravno taj meč izgubio,također Drewow najveći peh je Roman mislim ako se ne varam da Drew nikad nije dobia Romana kad su imali samostalan meč,Drew je kao World champion dobio Goldberga,ne vidim zašto bi Lashley izgubia i od Goldberga,jedno mi je žao što prije nismo vidjeli meč Goldberga i Romana tu Romanu pobjeda bi još više učvrstila njegov reing mada je i sad več jak,nek Goldberg podigne nekoga,Strowmana je kao podigao,kao dobio je neki kredibilitet,al koristi mu kad je on brzo pao u zaborav kompanije nikad i nije bio bitan,nije ga baš toliko ni digla baš ta pobjeda,nije bio neki champion,loš reing s Universal titulom je imao,bar ono može reć dobio sam goldberga :lol:,dok Drewa ipak je,no trebao je onda i pustit fiendu da dobije vako ga je pokopao i nema ga nigdje i postao je sprdnja umjesto da bude nadmoćan,isto tako kad je imao meč s Ortonom zada mu jedan RKO i odma izgubi to je glupo,nemam ništa protiv njegova povratka samo nek glavna lica kompanije uzdigne,vidim i Cena će to raditi(valjda)izgubit od Romana,jedino ako WWE ne odluči dat pobjedu Ceni e to bi bila debilna odluka a bilo ih je dok sam gledao WWE

I što vi mislite po vama,protiv koga bi Big-e moga keširat money in the bank ugovor protiv Bobbyja il' Romana?
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ja stvarno ne vidim kako Reigns može izgubiti titulu. Vjerujem da će Big E unovčiti na Lashleyju jer se pričalo da imaju planove za njega na Rawu.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Dalmatian »

The A-Lister je napisao/la:Ja stvarno ne vidim kako Reigns može izgubiti titulu. Vjerujem da će Big E unovčiti na Lashleyju jer se pričalo da imaju planove za njega na Rawu.
Odma bi se vidilo da bi Big-e izgubio ako bi se odlučio keširat na Romanu,a dobio bi ga jedino da pozove jedno četiri pet pomagača
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja bih volio da Big E skine titulu Romanu,jednostavno izgleda jače i bitnije od Lashleya i onaj ko ga pobjedi bi puno profitirao a Big E je savršen kandidat.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Jebo ih Krosa dosadni, ne znam koji je kurac Tripsu i Vinceo da ga toliko guraju. Lee može da razmišlja o odlasku iz kompanije.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislim da to već i radi.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
It’s my birthday
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Ako ovo ne rezultira time da ga MVP spasi od propasti, ne vidim da će ostati.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTNa veliku žalost WWE kompanije, starac je legitimniji od skoro svih u kompaniji.
Nije. WWE samo u to iz nekog razloga vjeruje. Svako zna da Goldberg nije više sposoban da odraditi meč kako spada i sa svakom novom katastrofom njegovo ime postaje sve manje značajno. Trebao je jednostavno prestati nakon WM 33.
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Jebo ih Krosa dosadni, ne znam koji je kurac Tripsu i Vinceo da ga toliko guraju. Lee može da razmišlja o odlasku iz kompanije.
Ne guraju Krossa već pokopavaju Leea. Originalni plan je bio da Hardy opet dobije Krossa.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

"Reading other fans' comments, I'm compelled to shed light on the confusing "Championship Contender's" situation. This is Vince's fancy way of saying "non-title match". He thinks "non-title" makes the match sound cheap, so he wants the match to sound exciting. I noticed it on SmackDown 2 weeks ago when Shotzi & Tegan beat Nattie & Tamina. On commentary, Cole said this contender's match COULD earn them a title shot, not an outright fact. Basically, it's Vince. Contender doesn't actually mean contender. He's that crazy."

:lol: :lol: :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

S obzirom da WWE ne ističe da pobjednici mečeva dobijaju više para od gubitnika i ima smisla. Nekakvog.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTNa veliku žalost WWE kompanije, starac je legitimniji od skoro svih u kompaniji.
Nije. WWE samo u to iz nekog razloga vjeruje. Svako zna da Goldberg nije više sposoban da odraditi meč kako spada i sa svakom novom katastrofom njegovo ime postaje sve manje značajno. Trebao je jednostavno prestati nakon WM 33.
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Jebo ih Krosa dosadni, ne znam koji je kurac Tripsu i Vinceo da ga toliko guraju. Lee može da razmišlja o odlasku iz kompanije.
Ne guraju Krossa već pokopavaju Leea. Originalni plan je bio da Hardy opet dobije Krossa.

1. Nabroj mi wrestlers koji su legitimniji od njega. Ne računamo Cenu,Odrona i Edgea, znači samo Drew,Roman i Rollins tu negde.

2. Ne znam koji je plan bio, ali je lik zacrnio NXT, pa se nadam da ga neće gurati na MR sceni. Lee je ovim porazom i zvanično pokopan.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST makes the match sound cheap, so he wants the match to sound exciting.
naravno, wording će pomoći da meč bude zanimljiv :roll: sigurno neće pomoći zanimljivi likovi, zanimljive priče i smislen booking
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
It’s my birthday
Status: Offline

Monday Night RAW

Post Postao/la SwitchBlade »

Kad bi barem u proizvod uložio toliko razmišljanja i truda koliko ulaže u potpune besmislice.
slika
Odgovori