Vaše želje i snovi

Nasumični razgovori
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la ante »

Ja i pjevam cak, jedan refren otpjevam ja a isti odmah za mnom ponovi moja podvojena licnost
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la donniedemonD »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Ukratko


naci posao, po mogucnosti konobar.
Zelim uzivat u zivotu a ne zivjeti od 7-5 na poslu, jesti, istusirat se, gledat nesto na netu i spavat.
A Radno vreme konobara je?
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la KOMANIA »

Glumac, režiser, scenarista...
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ja sam razmišljao da se prijavim na casting pošto se počinju uskoro snimat nove epizode Krv nije voda...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la AlenB »

imam u planu ovo ljeto kupiti si akustičnu gitaru i naučiti svirati, to mi je već želja dosta vremena, al sad sam napokon dobio nekakvu motivaciju
mislim kupio bih si odmah, al bojim se da bi se tog časa zatvorio u sobu i tu bi onda fasovao faks, zato bolje pričekati slobodno vrijeme

a što se tiče nekakvih long term želja tu nemam ništa posebno da kažem osim tako da želim da završim faks i pronađem posao u toj struci
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam razmišljao da se prijavim na casting pošto se počinju uskoro snimat nove epizode Krv nije voda...
Ja sam mislio na pravog glumca, a ne na likove koji dobiju neku kintu da ''igraju'' u ameterskoj emisiji.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam razmišljao da se prijavim na casting pošto se počinju uskoro snimat nove epizode Krv nije voda...
Ja sam mislio na pravog glumca, a ne na likove koji dobiju neku kintu da ''igraju'' u ameterskoj emisiji.
Nije meni zbog para, a amatersku emisiju je kad je izašla gledalo pola milijuna ljudi.
Ako želiš bit pravi glumac onda ok. Možda snimiš film sa onim Johnsonom što ko The Rock izgleda
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam razmišljao da se prijavim na casting pošto se počinju uskoro snimat nove epizode Krv nije voda...
Iskreno nije na nivou Krim Tim 2 Pravda na zadatku ali i KnV me je nekad znalo nasmijati.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam razmišljao da se prijavim na casting pošto se počinju uskoro snimat nove epizode Krv nije voda...
Iskreno nije na nivou Krim Tim 2 Pravda na zadatku ali i KnV me je nekad znalo nasmijati.
KrimTim je ponajbolja RTLova serija, al nije KNV tako daleko. Bila dobra ili ne, ljudi su gledali
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam razmišljao da se prijavim na casting pošto se počinju uskoro snimat nove epizode Krv nije voda...
Ja sam mislio na pravog glumca, a ne na likove koji dobiju neku kintu da ''igraju'' u ameterskoj emisiji.
Nije meni zbog para, a amatersku emisiju je kad je izašla gledalo pola milijuna ljudi.
Ako želiš bit pravi glumac onda ok. Možda snimiš film sa onim Johnsonom što ko The Rock izgleda
Pa to što ima toliko gledalaca govori kakav smo mi narod i kakve gluposti gledamo, kod nas u Srbiji su to bile Porodične tajne. Reći za to da je gluma je sramota, pustio sam sinoć jednu emisiju iz vaše verzije i jednu iz naše, i mogu reće da se ne zna ko gore ''glumi''. Da može da bude zabavno to je tačno, a i baš sam se ismejao juče kako ''glume'', nmg tu reč da koristim za ovo, nzm šta da kažem. Prijavi se i ti , pogledaću da se smejem malo. :lol:
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Vaše želje i snovi

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam razmišljao da se prijavim na casting pošto se počinju uskoro snimat nove epizode Krv nije voda...
Iskreno nije na nivou Krim Tim 2 Pravda na zadatku ali i KnV me je nekad znalo nasmijati.
KT2 je vrhunac hrvatske kinematografije
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

I have a dream

Post Postao/la Master of darkness »

Kao sto ime teme govori, ovde cemo govoriti o nasim ostvarenim i neostvarenim zivotnim zeljama.
Ovde se svrstavaju i decije zelje, i zelje vaseg puberteta, sta god odaberete.
Ja ih imam mnogo, ali cu izdvojiti samo jednu, koja je nemoguca
Moja najveca zivotna zelja je da zauvek ostanem dete, ali ne ovo, u puku prelaska u adolescenciju, nego ono dete od 7-8 godina, koje je bezbrizno trcalo za loptom kad je lepo vreme, isao sa drugarima na sankanje niz brdo zimi, grudvanje sa tim istim drugarima i pravljenje sneska i tvrdjava. Igranje igrica sa starijim burazerom i smejanje na fore koje su samo meni bile smesne. Sve bih ovo dao, samo na godinu dana zivljenja jednog takvog zivota. :cry: :cry:
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

I have a dream

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Kao sto ime teme govori, ovde cemo govoriti o nasim ostvarenim i neostvarenim zivotnim zeljama.
Ovde se svrstavaju i decije zelje, i zelje vaseg puberteta, sta god odaberete.
Ja ih imam mnogo, ali cu izdvojiti samo jednu, koja je nemoguca
Moja najveca zivotna zelja je da zauvek ostanem dete, ali ne ovo, u puku prelaska u adolescenciju, nego ono dete od 7-8 godina, koje je bezbrizno trcalo za loptom kad je lepo vreme, isao sa drugarima na sankanje niz brdo zimi, grudvanje sa tim istim drugarima i pravljenje sneska i tvrdjava. Igranje igrica sa starijim burazerom i smejanje na fore koje su samo meni bile smesne. Sve bih ovo dao, samo na godinu dana zivljenja jednog takvog zivota. :cry: :cry:
I ja bih isto to volio,kao i dosta ljudi.Kada djetinjstvo prodje postanes svjestan koliko ti je tad bilo lijepo,i kako ti je malo trebalo da budes sretan.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

I have a dream

Post Postao/la Markovic619 »

Mislim da već imamo temu za ovo
viewtopic.php?f=2&t=6189
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

I have a dream

Post Postao/la ante »

Zelim biti zadovoljan sa sobom i svojim zivotom ali to bas i ne ide trenutno.

I da, definitivno sam za povratak u djetinstvo, jebes odrasli zivot.
slika
Odgovori