Forumaši koji su nestali

Come back please

Nasumični razgovori
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la crocop97 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ma problem je što se oni hoće dodvoriti i Meltzeru da dobiju i zvijezdice. A to se radi "epskim" okršajima od 45 minuta.
shvatam i to, ali do sada nisu imali duge mečeve svakih par dana i funkcionisalo je dobro, ne vidim zašto ići toliko u krajnost i činiti produkt gorim nego što jeste
Zato što očito neko misli da je tako dobro. A Meltzer svakako dijeli i šakom i kapom zvijezdice danas.
E ovo. Kao da se rade mečevi radi ocjena, a ne radi odličnog meča kao takvog. Ako ti svaki veći meč bude pokušaj probijanja granice do jedne dodatne zvjezdice, onda izgubi smisao. Kao da mečeve odrađuju na autopilotu, znaju da mora bit dugačko i to je to. Možda sam ovo napisao već negdje ranije, ali stvarno bih da jednom WK zatvori neka makljaža od dvadesetak minuta čisto da ubiju rutinu, pogotovo na tako velikom showu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Pa NJPW engleski komentatori govore kako će Meltzer meču dati zvijezdice.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la crocop97 »

Jel prati iko All Japan, planiram opet njih gledat kad se riješim svih obaveza oko diplomskog. Gleda mi se neki aktualni puro program, a za New Japan nemam živaca
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la TheViper »

@Markovic619

:think:
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7566
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Ja volim da kažem za NJPW da mi ne leži, baš kao što mi nije ležao ni Naruto kad sam bio mali. Ja ih tako vidim, ajde sada hejtajte. :mrgreen:
Kad Master ovo vidi dobiće moždani :D .
Ne treba mi mozdani. Samo lik sa mog avatara govori o njegovoj sudbini :evil:
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7566
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Master of darkness »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST @Markovic619

:think:
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57669
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Sherpa »

Meni duljina meča nije važna, ako je dobar onda je dobar. Ako nije, ima neki problem - nije nužno uvijek duljina problem, nedostatak kemije ili loše postavljeno.

Njemu roh najviše paše, prolly pure titula. I to je ok. Meni je roh drag al nije u zanimljivoj fazi trenutno
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni duljina meča nije važna, ako je dobar onda je dobar. Ako nije, ima neki problem - nije nužno uvijek duljina problem, nedostatak kemije ili loše postavljeno.

Njemu roh najviše paše, prolly pure titula. I to je ok. Meni je roh drag al nije u zanimljivoj fazi trenutno
Problem nastaje kad dužina meča postane razlog dužini meča a ne kvalitet. I onda dobiješ meč koji traje 30+ minuta ali ima materijala za 20 maksimalno. Opet navodim taj Utami vs Syuri jer je to najbolji primjer koji ja znam.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7566
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Problem nastaje kad dužina meča postane razlog dužini meča a ne kvalitet.
Ovo. Okada Omega je opravdao ogromnu minutazu. Tu je NJPW video da se Meltzer na to lozi kao mlad majmun te je svaki NJPW ME sad epski mec sa ogromnom minutazom, iako nema nikakve podloge za neke od tih meceva.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Okada Omega je otpočelo to forsiranje dužina. Jer njihov prvi meč je bio 50 minuta, pa su imali draw od 1h, na Dominionu su opet išli preko sat.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la crocop97 »

Meni ni taj Okada - Omega nije bio preko **** 1/4 ili ****1/2. Razumijem zašto je nekima najbolji meč ikad, ali mi nije sjeo baš toliko.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7566
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Master of darkness »

Ali je Okada/Omega mogao to da opravda. Kad stavis 50 minuta gde predstavljas Omegu kao jedinog spremnog za Okadu, ne mozes sledeci mec da bookiras da traje 20 minuta. Svaki sledeci mec je bio bolji od prethodnog, upravo zbog te predstave izdrzljivosti. Ovo ostalo je bilo samo:
"Teramo do 50 minuta"
"Zasto"
"Meltzy ce dati 5+ zvezdica"
"Ok".
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7566
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Master of darkness »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Meni ni taj Okada - Omega nije bio preko **** 1/4 ili ****1/2. Razumijem zašto je nekima najbolji meč ikad, ali mi nije sjeo baš toliko.
Normalna stvar, ukusi su razliciti. Tebi je to 4.5, nekome 7, a nekom je 3. sve je to normalno. Ne treba postojati hivemind ni u jednoj sferi, pa tako ni u wrestlingu.
You leave when you think it's time
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni duljina meča nije važna, ako je dobar onda je dobar. Ako nije, ima neki problem - nije nužno uvijek duljina problem, nedostatak kemije ili loše postavljeno.
ima mečeva koji imaju razloga da budu dugi i oni su inače dobri, ali kad su dugi samo zato da budu dugi, to onda negativno utiče i onda je problem, bar meni, a NJPW takvih mečeva ima milion ove godine
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24456
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST Ali je Okada/Omega mogao to da opravda. Kad stavis 50 minuta gde predstavljas Omegu kao jedinog spremnog za Okadu, ne mozes sledeci mec da bookiras da traje 20 minuta. Svaki sledeci mec je bio bolji od prethodnog, upravo zbog te predstave izdrzljivosti. Ovo ostalo je bilo samo:
"Teramo do 50 minuta"
"Zasto"
"Meltzy ce dati 5+ zvezdica"
"Ok".
Pa možeš imati nekad izuzetak naravno ali stalno forsiranje je previše. Random main event random showa ne mora ići na 35.
Odgovori