Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

UPDATE sa 4.dejta

Pričali smo uglavnom o politici (naša in common tema) i sve je u redu prošlo. Nisam pitao za onaj razgovor na mobitelu od zadnje kave, ali jesam tamo pri kraju dok smo se počeli šetati Gornjem Gradu o tome što je to značilo kada smo se u kinu držali za ruke... odgovor je bio kao da je treba uživati u svakom momentu i da se želi dalje družiti i vidjeti kroz još par kava ako će biti nešto. I da puno overthinkam. Hmm... sad možda je u pravu, ali možda me i manipulira. Ali ja nikud ne brzam stvari i ne žurim, tako da to mi je barem dobar znak taj što nikud ne žurimo. Iako držanje za ruku već na drugom dejtu jest malo veći korak, vidjeti ću kroz par kava onda kako situacija će se odvijati i ako ćemo kliknuti.

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Ladno sam se poljubio sa bivšom devojkom, sa kojom sam bio jače od 3 god u vezi i sad ne znam šta da mislim. :lol:
A samo smo se drugarski videli. :liar:


@~MandyRose~ Možda na kraju ispadne da ste u istom fazonu, ali svakako budi obazriv i ne očekuj previše. :D
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Update s petog dejta

Druzili se 4 i pol sata. Bilo je mnogo bolje nego posljednja dva dejta. Bolje smo se upoznali ovaj put, pricali o prijašnjim dejtovima i iskustvima, te o nasim ocekivanjima. Dali smo si kritike i pohvale, te smo završili na pozitivnoj noti. Ne znam kad cemo na sesti dejt, vjerojatno negdje iduci tjedan opet. I da, poklonio sam Milka bombonijeru na pocetku dejta. Bili smo u restoranu, i setali se centrom Zagreba
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Dynamite 7 »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Update s petog dejta

Druzili se 4 i pol sata. Bilo je mnogo bolje nego posljednja dva dejta. Bolje smo se upoznali ovaj put, pricali o prijašnjim dejtovima i iskustvima, te o nasim ocekivanjima. Dali smo si kritike i pohvale, te smo završili na pozitivnoj noti. Ne znam kad cemo na sesti dejt, vjerojatno negdje iduci tjedan opet. I da, poklonio sam Milka bombonijeru na pocetku dejta. Bili smo u restoranu, i setali se centrom Zagreba
Dokle ćeš ih brojati :D ?
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Dok ne padne prvi poljubac i postane sluzbeno, duh
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Mandy meni su ovi tvoji dozivljaji bas slatki. :blush:

Kako se tebi za sad cini, kakav osjecaj imas. Jel ti se svidja pomisao na vezu s tom osobom?
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Mandy meni su ovi tvoji dozivljaji bas slatki. :blush:

Kako se tebi za sad cini, kakav osjecaj imas. Jel ti se svidja pomisao na vezu s tom osobom?
pa ono, iskustvo je iskustvo. Pošto mi je srce bilo slomljeno, sada sam hladniji i nemam nikakva očekivanja. Za sada nemam osjećaje, što ima smisla jer ipak smo se družili 5 puta, a ne da se zaljubim do ušiju kao love at first sight, i onda budem delusional i razočaran. Pa sviđa mi se pomisao, ali još ne znam što imam za očekivati. I'm in it for a long ride. Za mene je dugotrajna ljubav na prvom mjestu, i to sam dao jasno do znanja, dok je karijera vrlo bitna kod mojeg dejta i više se fokusira i vrti oko toga, tako da ne znam što imam za očekivati što se tiče veze. Jedino mogu znati da ću biti super duper rich ako išta sklopimo za par godina hihihi, ali to je naravno nebitno.

Vidjet cemo, za sada iskreno nemam nikakvih ocekivanja... jer se bojim toga razočarenja i osjećaja tuge ako dođe do naglog prekida. Ali bolje i to nego da budeš s osobom koja te ne voli i ne pošutuje nego trpi bezveze reda radi.

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

slika
:D
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Master of darkness »

Mary je napisao/la:slika
:D
You leave when you think it's time
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

od sinoc sluzbeno vise nisam solo! jucer oko 22 sata na klupicama u Gornjem Gradu smo imali prvi poljubac (ovo nam je bio treci dejt, kliknuli smo na prvom, a jos vise na drugom). tako da, sada sam very happy! ovo mi je tehnički druga veza, ali onu od prije 3 godine ne brojim pa je prva ipak hihi

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Super :romance-heartspink: Sretno!
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5114
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ante »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST od sinoc sluzbeno vise nisam solo! jucer oko 22 sata na klupicama u Gornjem Gradu smo imali prvi poljubac (ovo nam je bio treci dejt, kliknuli smo na prvom, a jos vise na drugom). tako da, sada sam very happy! ovo mi je tehnički druga veza, ali onu od prije 3 godine ne brojim pa je prva ipak hihi

slika
Sretno vam i mirno vam more :D
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

osoba s kojom sam u vezi mi je sinoć rekla da ima foot fetish, WTF do I do now? da prekinem ili da dam da mi cucla stopala?

slika
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

Bookiraj pedikuru
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5114
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ante »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST osoba s kojom sam u vezi mi je sinoć rekla da ima foot fetish, WTF do I do now? da prekinem ili da dam da mi cucla stopala?

slika
Nikad bolji gif nisi objavio ovdje
Odgovori