Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3044
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Maridius98 je napisao/la: Zar ne reče da ideš da spavaš?
Ne mogu zaspati, ovaj tjedan svaku noć po 4-5 sati. Još sam se danas cijepio pa mi sjebana ruka.
Uvijek u pravu.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la TheBesir »

Stop it, get some help.

Napakovali ste mi ovdje svega. Ja ispadoh i nacionalista, i sda bot itd.

Necu neko vrijeme prisustovati forumu, bar ne temama.
Ja vam saljem pozdrave a vi obavezno iz svake stvari pokusajte izvuci apsolutno sve negativno.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Dynamite 7 »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Stop it, get some help.

Napakovali ste mi ovdje svega. Ja ispadoh i nacionalista, i sda bot itd.

Necu neko vrijeme prisustovati forumu, bar ne temama.
Ja vam saljem pozdrave a vi obavezno iz svake stvari pokusajte izvuci apsolutno sve negativno.
Siguran sam da nas većina ne misli tako, ako pažljivo pročitaš vidjećeš to,ja prvi nemam loše riječi za tebe. Bitno je da tamo uživaš,zabavljaš se i radiš ono što te čini sretnim.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Stop it, get some help.

Napakovali ste mi ovdje svega. Ja ispadoh i nacionalista, i sda bot itd.

Necu neko vrijeme prisustovati forumu, bar ne temama.
Ja vam saljem pozdrave a vi obavezno iz svake stvari pokusajte izvuci apsolutno sve negativno.
Doslovno samo kedna osoba te nazvala nacionalistom i botom, osoba koja je na forumu ionako samo da trola.
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3044
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Stop it, get some help.

Napakovali ste mi ovdje svega. Ja ispadoh i nacionalista, i sda bot itd.

Necu neko vrijeme prisustovati forumu, bar ne temama.
Ja vam saljem pozdrave a vi obavezno iz svake stvari pokusajte izvuci apsolutno sve negativno.
Doslovno samo kedna osoba te nazvala nacionalistom i botom, osoba koja je na forumu ionako samo da trola.
Patetično.
Uvijek u pravu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Stop it, get some help.

Napakovali ste mi ovdje svega. Ja ispadoh i nacionalista, i sda bot itd.

Necu neko vrijeme prisustovati forumu, bar ne temama.
Ja vam saljem pozdrave a vi obavezno iz svake stvari pokusajte izvuci apsolutno sve negativno.
Doslovno samo kedna osoba te nazvala nacionalistom i botom, osoba koja je na forumu ionako samo da trola.
Patetično.
P kao prilezi.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Stop it, get some help.

Napakovali ste mi ovdje svega. Ja ispadoh i nacionalista, i sda bot itd.

Necu neko vrijeme prisustovati forumu, bar ne temama.
Ja vam saljem pozdrave a vi obavezno iz svake stvari pokusajte izvuci apsolutno sve negativno.
Doslovno samo kedna osoba te nazvala nacionalistom i botom, osoba koja je na forumu ionako samo da trola.
Čovjek ima pravo biti izrevoltiran. I ja bih bio na njegovom mjestu. Zbog čega je tolika fama nastala zbog obične slike sa zastavom?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Stavia je na forum, ljudi ce komentirat. Nekima smeta zastava, nekima ne, svakom svoje. Moj point je bia da nisu svi navalili da je nacionalist i bot nego jedna osoba.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Stavia je na forum, ljudi ce komentirat. Nekima smeta zastava, nekima ne, svakom svoje. Moj point je bia da nisu svi navalili da je nacionalist i bot nego jedna osoba.
Shvatam to ali svejedno je sa svih strana napadnut i prozvan.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58089
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Ja sam mu smo rekao da smatram kako je seljačizam nositi zastavu po gradu. Nije bitno koja je zastava na njemu. A to sam rekao zato što to mislim. Nije da ću ja takvoj osobi to zabraniti, samo smatram da je jebeno neukusno

Kupite louis vuitton zastave, za vaš večernji izlazak.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo sta je Sherpa reka. Smatram da je nekulturno, ne znaci da ga osobno napadam. Ako ce nosit nek nosi, zabranit ne mogu niti zelim. Al reka bi istu stvar da sidim negdi i da proseta kraj mene isto kako vidim sliku, za mene nekulturno.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Maridius98 »

Frenk Miler nova žrtva cancel kulture. Šta mislite o ovome? Uvredljivo ili ne?

Zašto se povela ta hajka na tvorca „Povratka Mračnog Viteza“? Nije tajna da Miler deo svojih političkih ubeđenja bazira na konzervatizmu i to u nekim svojim stripovima manje ili više suptilno naglašava. Međutim njegovo delo „Holy Terror“ koje je izdao Legendary comics 2011. godine je odmah ocenjeno kao kontroverzno u najmanju ruku.

Ideja od koje je „Holy Terror“ počeo bila je borba Betmena protiv Al Kaide. Projekat je započet sada već davne 2006. kada je 9. septembar još bio sveža rana u SAD. Još tada je Miler svoje delo u nastanku najavljivao kao beskompromisnu propagandu koja će raditi po modelu stripova koji su izlazili za vreme Drugog svetskog rata i u kome su Supermen i Kapetan Amerika pobeđivali Hitlera.

Projekat se odužio, više puta je odlagan, da bi na kraju Betmen bio izuzet iz njega i DC odustao od objavlivanja. Miler je protagonistu preradio iz Betmena u Fixera i odlučio da priču ipak objavi ne menjajući njen propagandni fokus u kome su američki interesi za borbu protiv islamskog ekstremizma.

Na kraju je grafička novela izašla na svetlost dana 2011. godine i celokupna strip scena u SAD ju je ocenila kao islamofobsku i uvredljivu. Miler je neko vreme branio svoj rad onako kako ga je godinama i najavljivao – nazivajući ga propagandom koja se nikome ne izvinjava i ne boji se da bilo koga uvredi. Onda je vremenom opustio svoj stav i počeo da ističe kako je preterao i kako se kaje. Ipak, iscrtao je sebi metu na leđima i sada je lov na njega u punom zamahu.

Milerovo ime je skinuto sa liste gostiju, ostali kreatori su se primirili, ali novac neće biti vraćen stripofilima koji su razočarani otkazivanjem glavne zvezde programa.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Maki »

Cancel kultura će samu sebe pojesti. Njihova ljubav prema radikalnom islamu je neshvatljiva.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Cancel kultura nikad nikog nije uspješno uklonila s ičega. Stvarne ljude zanima stvarni svit, ne twitter/reddit retardacije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58089
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Ajmo ovako - koji god medij radiš - moraš imati negativca. Moraš. Inače će medij tog tips biti smetno dosadan. Nekada će on biti crnac, nekada bijelac, nekada kinez, nekada musliman. Nekads ćeš ići s događajima iz sadašnjosti.

Meni osobno je sve to legitimno dok ne ideš 'svi muslimani su teroristi' ili ' svi bijelci su rasisti'. Jer neki muslimani jesu teroristi, kao što neki bijelci jesu rasisti. Mrzim to povezivanje na taj način. Taliban mora biti musliman, zato što... Pazi ovo... Jesu. Kao što nacisti jesu njemci.

Čak i van toga, lijevica stalno govori o slobodi govora, al kada netko napravi ovako nešta - onda to nije sloboda govora nego uvrede?
slika
Odgovori