Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da pod hitno trebamo promjen tko i kako može postati policajac.

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/potraga/4 ... ijedjanje/
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Dynamite 7 »

Evo razloga zašto prave viceve o njima.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Dalmatian »

Užas tko je danas sve policajac.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ionako samo debili i idu u pandure. Ništa čudno.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Dalmatian »

https://www.vecernji.hr/vijesti/strozi- ... bu-1482318

Zato i jesu takvi policajci kad su kad su olakšali neke stvari tj izmijenili zakon,umisto da otežaju zakon za kako postati policajac oni ga olakšaju nije ni čudo tko sve postaje policajac,samo jedu bureke,jogurte,ćevape pa ja ih osobno vidio po kafićima...Pa ko ima vrimena nek baci oko na članak
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Dynamite 7 »

Trebaju im dati neke psihičke testove.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Trebaju im dati neke psihičke testove.

Pa to je prvo šta kod nas moraš proći,a ja sam aludirao na poligone moraju ih pojačati a ne smanjivati,nemože svaka šuša bit policajac,čak i mi obični građani koji imaju manje od 28 mogu postati policajci,to jest možemo se prijavit za tonesmiš imati više od 28 godina,al s jedne strane razumim da kod nas fali jako puno policajaca pa zato MUP poziva obične građane da se prijave.Znam ja jedan primjer iz mog sela ima jedan šta ima 23 godine,inače stariji od mene godinu dana postade policajac prije 2 mjeseca a nije išao u srednju školu za policajca završio je srednju školu za računalnog tehničara a glup ko kurac nebi mu dao da mi čarape drži,inače je čak četiri puta slomio ruku kao klinac,čak mi je doktor bio malo krivo naštelio ruku pa je svake godine zbog tog iša na pretrage al eto postade policajac,s tim sam ti sve reka ko sve postaje policajac
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Smanjuju jer policajaca u državi kronično fali, Pokušavaju privuć koga god mogu.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6859
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la crocop97 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Smanjuju jer policajaca u državi kronično fali, Pokušavaju privuć koga god mogu.
I samo će dugoročno napravit sranje, dobar dio problema koji Ameri imaju s murijom, uz to što su generalno debilna nacija je i loša obuka za posao i jako niski kriteriji. Tako se i dogodi da te prebiju iz čistog mira jer su pustili u službu obične sirovine, uskoro ćeš ih kad te pitaju za osobnu moć reć Šta će ti osobna, kao da znaš čitat. I onda dobiješ batina. :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la HunterDX »

Izgleda da bolničkim radnicima sledi obavezna vakcinacija ukoliko žele da nastave da rade. Vidim da su mnogi protiv, pa žele da sve spreče preko sindikata, pa većina njih tvrdi da su preterali, da virus nije nastao slučajno. Da ne pričam koliko je više pacijenata sa daleko težim oboljenjima, koji su u senci borbe sa korom, umiru daleko više nego ranije. Mnogim lekarima je teško da to posmatraju.
Ali da, mediji će uvek reći da su to samo teoretičari zavere, da pričaju gluposti koje su protiv našeg nauka i zdravog razuma.
Potpisujem da je sve ovo pokušaj nekog globalizma, sve ide ka tome.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7559
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Master of darkness »

Koliko tu moze da se uradi? Das otkaz kao zdravstveni radnik. Kazes im FU, ja necu da se povinujem nekome. Nadjes nesto drugo.
You leave when you think it's time
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

AV je pričao o tome kako bi da se on pita uveo obaveznu vakcinaciju ali mu ustav ne dozvoljava takav namet (lolčuga hahahah) i da smo mi slobodna demokratska zemlja (lolčuga part 2)...cela situacija sa koronom otvara razne diskusije i pitanja ljudskih prava, demokratije, slobode i slično, neko će reći nemaju prava da nas prisiljavaju na to, neko će reći to je u ovoj situaciji neophodno a mislim da se treba tražiti adekvatno rešenje koje je u javnom interesu i da u tom procesu nema mesta politici.

Po mom skromnom neutralnom mišljenju zdravstveni radnici bi prvi trebali da budu razumni ljudi i da shvate važnost vakcine kao civilizacijske tekovine i njenu ulogu u sprečavanju covida i normalizaciju života jer kako sami kažu pun im je kurac svega i da ljudi sa ostalim bolestima umiru jer su zatrpani koronašima.

Sa druge strane ako oni sa zdravstevno/naučne tačke gledišta smatraju da vakcina nije dobra iz tog i tog razloga onda pre svega imaju obavezu da građanstvo kao i nadležne strukture informišu i da odbiju da daju neispravan lek uz obrazloženje zašto je to tako.

Bolnički radnici koji su protiv vakcinacije trebaju da se izjasne koji su to razlozi njihovog protivljenja, ukoliko su u pitanju moralno politički razlozi tipa neću da mi se nameće ništa ili neću Vučićevu vakcinuili ono belosvetska zavera farmaceutske mafije i sl a nemaju konkretno nikakvu medicinsku zamerku na samu vakcinu možda bi onda ipak trebalo da slušaju onu etičku stranu svoje profesije i sami budu inicijatori vakcinacije i prevencije širenja korone ili da promene zanimanje jer ponoviću politici u zdravstvu nije mesto.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la emirates »

Zna li iko kakva je situacija sa vakcinacijom stranih drzavljana u Metkovicima?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la Maki »

Ajme i jope' kriza u Bosni. Ali ovo je malo opasnije izgleda. Uh...

Što se vakcina tiče zdravstvo treba predvoditi. Ako oni odbiju tek onda neće niko htjeti jer će biti "vidi ni doktori ne vjeruju". Teorije kako je ovo nekakav globalizam po meni razbija stvarnost. Pa integracije su se uglavnom pokazale dosta loše u ovoj krizi i svako je gledao sebe.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3003
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Zna li iko kakva je situacija sa vakcinacijom stranih drzavljana u Metkovicima?
Budu punktovi skoro svaki tjedan i odmah se cepaš. Budu informacije o tome u medijima ili nazovi HZJZ DNŽ.
Uvijek u pravu.
Odgovori