Transferi i špekulacije

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Odgovori
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

Mislim da je bolje da imamo posebnu temu za transfere :D

Dakle, juce je eksplodirala prva velika bomba, a to je prelazak B. Silve u City za 70 miliona evra. Kad smo vec kod njih, takodje se spominju Mandy, Walker, Van Dijk i golman Benfice Ederson.

U svakom slucaju, bice jako zanimljivo leto.

Tier 1 (Highest Quality Sources) Simon Stone (BBC) / Sport1 (Germany) / Henry Winter (The Times Chief of Football) / Mohamed Bouhafsi (France) / Fabrizio Romano (Guardian) / Paul Joyce (The Times/Liverpool/Everton) / David Ornstein (BBC/Arsenal) / Craig Norwood (Club Photographer) / Kristof Terreur (The Guardian) / Gianluca Di Marzio (Sky Italia/Independant Journalist) / Simon Peach (Press Association)

Tier 2 (Proven to have current sources) Bild (Germany/Bavaria) / Der Westen (Germany/Schalke/Gladbach/Dortmund) / Kicker (Germany) / De Telegraaf (Netherlands) / COPE (Spain) / Raphael Honigstein (Germany Freelancer/Guardian German News) / Voetbal International (Netherlands) / Matt Law (Telegraph/Chelsea) / Andy Burton (Sky Sports) / Caderna SER (Spain) / O Jogo (Portugal) / James Cooper (Sky Sports) / RMC Sport (France)

Tier 3 (Average reliability, or former Tier 2) Canal+/Pierre Menes (France) / Jamie Jackson (Guardian) / Ian Ladyman (Daily Mail) / Stu Bates (Mirror) / The Telegraph / The Guardian / The Times / Mark Ogden (ESPN) / Daniel Taylor (Guardian) / Correio de Manha (Portugal) / Ruhr Nachrichten (Germany) / Le Parisien (France) / Ian Herbert (Independent) / Jason Burt (Telegraph) / Record (Portugal) / A Bola (Portugal) / Richard Keys (beIN Sports) / Jim White (Everton only) / L'Equipe (France) / Duncan Castles (Record/Times) / Paul Hirst (The Times) / James Ducker (the Telegraph) / Rob Dawson (ESPN)

Tier 4 (Aggregators, indirect sources, low reliability) Sport Witness (aggregator) / Newsnow (aggregator) /@CheGiaevara (aggregator) / BildSport (Germany) / Tuttomercatoweb (Italy) / Sport (Spain) / Goal.com / Guillem Balague (Sky Sports/Freelance) / Stuart Mathieson (MEN) / The Independent / Mundo Deportivo (Spain) / Marca (Spain / AS (Spain) / GFFN (France/aggregator) / Talksport (UK & Ireland) / Here is the City (Aggregator) / Bleacher Report (Aggregator) / 90 min.com (Aggregator) / Sky Sports / Kaveh Solhekol (Sky Sports) / Stephen Howson (FullTimeDevils) / Paris/Euro United (France/PSG) / Simon Mullock (Mirror) / London Evening Standard

Tier 5 (Known Shitposters and Banned sources) Peter O'Rouke (Freelance) / Tancredi Palmieri (Freelance/Bullshit merchant) / Metro (banned - utter shit) / Express (banned - redditwide ban due to vote manipulation) / The Sun (Banned - for being the Sun) / Diario Gol (Spain) / Daily Star (Go there for tits, not news) / CaughtOffside (Aggregates, but poses the news as its own) / Don Balon (Spain) / Samuel Luckhurst (M.E.N - Shit-stirring bellend.) / Sqwaka (Vote Manipulation) / Sport/LAD Bible (Clickbait merchants/Content thieves) / Joe.co.uk (Shit memes and even worse transfer content) / 90min.com / Andy Mitten (ESPN/United we Stand) / Miguel Delaney (Freelance/ESPN/Independent) / ESPN
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Rio146 »

Mali Vinicius je prešao u Real Madrid, ali ostat će još jednu godinu u Flamengu.

Yes Sir!
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

Platili ga 45 miliona, to je previse za igraca koji ima samo 16 godina, ali to je Real oni ne pitaju za cenu.

Meni ce najvise zanimati prelazni rok u Milanu koji je za sada najaktivniji, plan je da se sto pre kompletira ekipa. Musacchio je zavrsen, uskoro bi trebalo da bude sa Kessiem i Rodriguezom, dok se prica i da je Morata dogovorio sve sa Milanom.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Rio146 »

Zapravo tolika mu klauzula bila, ali da previše je.
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Melloo »

Real je kupio i Thea Hernandeza za 30 mil iz Atletico Madrida, bit ce zvanicno ovih dana
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

Ovu temu ćemo kada rok pređe spojiti s nogometom, pa onda opet otvorotii novu kada dođe novi, ponovo otvoriti novu :)

Ja ti još kažem kako nisam siguran da ćete zadržati golmana.

No, kada smo kod Uniteda, mislim da nema igrača s kojim se ne povezuje (novinarima je glavno da se piše). Izgleda da bi Perišić mogao biti prvi koji dolazi. Mislim da bi on bio odličan doatak. Kao i prvi 'rvat u Unitedu (kada je SAF propustio Modrića).
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ovu temu ćemo kada rok pređe spojiti s nogometom, pa onda opet otvorotii novu kada dođe novi, ponovo otvoriti novu :)

Ja ti još kažem kako nisam siguran da ćete zadržati golmana.

No, kada smo kod Uniteda, mislim da nema igrača s kojim se ne povezuje (novinarima je glavno da se piše). Izgleda da bi Perišić mogao biti prvi koji dolazi. Mislim da bi on bio odličan doatak. Kao i prvi 'rvat u Unitedu (kada je SAF propustio Modrića).
Persic je igrat za Mou sistema
Ginuo bi u odbrani igra dobro napad a ne bi mu bilo mrsko sjedit na klupi
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Wulf7X »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST uskoro bi trebalo da bude sa Kessiem i Rodriguezom
Jel to onaj Rodriguez iz Reala :o :o :o
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13657
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la AleksaVP »

Ne :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Melloo »

Ricardo Rdoriguez iz Wolfsburga
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

Nije mi jasno zasto United toliko forsira dovodjenje ofanzivaca i napadaca, odbrana treba da se renovira.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTJa ti još kažem kako nisam siguran da ćete zadržati golmana.
Sad sam procitao. Postavljen je ultimatum, ili da potpise novi ugovor do 30. juna, ili ide na tribine. Nadam se da ce sve biti ok.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

Pa, nisi potpuno u pravu. Pogledaj brojke. Od uniteda je primio manje samo Tottenham u ligi, a u EL su isto primali jako malo

Veći je problem što su i davali jako malo. Imaju samo 54 gola u prvenstvu, manje od jednog i pol po utakmici. Liverpool, koji je zabio najmanje od top 4, ima 78.

Mislim da će im se taj ultimatum obiti o glavu. Koliko igrač može biti sretan nakon što mu ponudiš ultimatum?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la emirates »

Jel bi United mogao probati uzeti neka dobra krila, pa preko njih uposljavati napadace? Pored napada kakav je Ibrahimovic-Martial-Rashford, ne vidim drugog krivca za manjak golova nego vezni red. A usput bi krila dosta vise odgovarala igracu poput Ibrahimovica.

Rodriguez ce biti veliki gubitak za Wolfsburg, koji ce morati da se koprca naredne sezone da ne ispadne.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la TheViper »

@Sherpa ja nisam neki ljubitelj statistike, a ova odbrana Uniteda mi nesto ne uliva poverenje da moze biti sampionska.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da će im se taj ultimatum obiti o glavu. Koliko igrač može biti sretan nakon što mu ponudiš ultimatum?
Niko ne treba da bude iznad kluba, mada Gigio nije toliko kriv koliko je kriv njegov menadzer Raiola. Ja njega ne podnosim.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Transferi i špekulacije

Post Postao/la Sherpa »

@emirates martial i rashford su igrali krila, kasnije mata i miki, no stvar je i ta da je na početku sezone napad bio sterilan, uključujući i zlatana koji je fulavao neke mrtve šanse.

Perišić će doći kao krilo, i ako bude igrao kao ove sezone, bit će sjajno pojačanje, no ima on i svojih mana.

@theviper statistiku treba znati analizirati, vjeruj mi, mnogo puta sam se posvadio oko toga, kada ljudi tvrde nešta. Statistika nikada nije kriva, ona se redovito mjenja. Krive su interpretacije.

No, stoji da obrana Uniteda ne ulijeva povjerenje. Al opet, ove sezone nam je bilo tesko dati gol.

Ps raiolu nitko ne podnosi i ja sam za to da se iz nogmeta dekretom izbace menadzeri.
slika
Odgovori