La Liga 2021/22

Spanska liga

Arhiva nogometnih događanja sezone 2021/22
Odgovori
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la emirates »

Prestrog si prema Messiju. Sve i kad bi pronasli nacin da bude tu besplatno, daleko su iznad salary capa. I bez Messija postoji sansa da nece moci registrovati Aguera i Depaya. Ovdje je apsolutno kriva Barcelona jer su naizgled bez ikakvog plana trosili pare bez konkretnih rezultata.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Markovic619 »

@emirates jedan čovjek je kriv
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

La Liga 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Prestrog si prema Messiju. Sve i kad bi pronasli nacin da bude tu besplatno,
Jesam, no s razlogom. On je itekako veliku količinu para od te barcelone spremio sebi u džep. Stalnim ucjenama o boljem ugovoru, i prijetnjama odlaskom (odi kao što je cr7 otišao) ako se ne dovedu turbo zvijezde, a istovremeno plaće kako on tako jako voli klub. Kako mu je žao otići i slično. Nije ni on svetac u toj priči. On je kumovao tome što je barcelona tu gdje je, iako je uprava radils gluposti - svi ovi koji se stalno spominju s ogromnim ugovorima su u konačnici imali zajedno manju plaću od njega. (Čak i s 50% manje ima osjetno više od svih ostalih)

No zanima me hoće li se držati pravila. Čak i bez ovih registracija oni su iznad capa. Ako ne prodaju, hoće li dobiti izgon iz lige? Ili će im dozvoliti da ostanu?

Ako im neće dati pravo nastupa dok ne prodaju i dođu ispod 70% za plaće, to znači da ima mjesta za njega.

Ps: imali su priliku maknuti griezmannovu plaću u trampi s a. Madridom. Pa nisu htjeli pristati na istu bez da dobiju nadoplatu za igrača. To je nova uprava. Zna da je u govnima, al joj nije dobar jeftini ručnik, nego i dalje želi luksuzni. Reži, s gubitcima, stegni remen, samo da se izvučeš. Pravila tržišnog natjecanja za tebe su sada drugačija, svi znaju da nemaš nikakv bargin power.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Markovic619 »

@Sherpa evo zašto ne može igrati džabe... ovo nisam ni ja znao.

Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST @emirates jedan čovjek je kriv
On je i doveo glupa pojačanja i povećao bespotrebno plaće zato je Messi i otišao,ne svojom voljom,tj nisu dosta njih htjeli otići iz kluba neki igrači Barca ih nije uspjela prodati no nisu ni ludi,i ja bi nebi otišao iz Barcelone ako imam povećanu plaću,ja mislim da tu Laporta ništa nije mogao mada ni taj Laporta nije nikakav svetac

A Messija ne treba kriviti nikako on nije kriv po meni bar čitajući sve ovo vezano za njega
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Zamislite da je ovo Roma napravila Tottiju,il' Milan Maldiniju,Barca si je sama kriva sa bacanjem para na polu igrače poput Braithwitea, Griezmanna, Dembelea itd i onda plati ceh najveći.
A Messiju želim sreću u nastavku karijere.
Griezmann polu igrač :doh: :naughty: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Zamislite da je ovo Roma napravila Tottiju,il' Milan Maldiniju,Barca si je sama kriva sa bacanjem para na polu igrače poput Braithwitea, Griezmanna, Dembelea itd i onda plati ceh najveći.
A Messiju želim sreću u nastavku karijere.
Griezmann polu igrač :doh: :naughty: .
Bio je top u Atleticu,no nije se posve uklopio u Barcu, bespotrebno su doveli Pjanića za onolike pare,a Artura poslali u Juventus,mada mi je Pjanić dobar,no Barcelona nije profitirala baš njihovim dolascima,šta su osvojili samo španjolski kup,sad kad je Messi otišao španjolski kup će nam bit velik uspjeh,i da budemo u top 5,za ligu prvaka nemam neka očekivanja još do je Messi bia tu
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Markovic619 »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST no nije se posve uklopio u Barcu
nije ali nije uopste los. U sjeni je Messija, eto mu sad prilike da predvodi ekipu. Plus ce igrati svoju poziciju vjerovatno.
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST bespotrebno su doveli Pjanića za onolike pare,a Artura poslali u Juventus
to je bio transfer kojim su popravili knjige malo. I Barca i Juve. Koeman ga nije htio a nikad nije dobro dovodit igraca kojeg trener ne zeli.
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST sad kad je Messi otišao španjolski kup će nam bit velik uspjeh,i da budemo u top 5
takva prica je bila i prosle godine kad smo ispusili od Bayerna. I na kraju smo se borili do kraja za La Ligu...
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Nadam se da griješim u vezi ovog s Barcelonom,valjda će sad Griezmann imati potpunu slobodu,jer ipak ju je Messi najviše imao,no treba se momčad uigravat,nemam iskreno velika očekivanja od Barcelone,no triba bit kolko tolko optimist,da nije Messi sad otišao, otišao bi za tri i nešto godine.Šta je i normalno pa neigra ni real bajno odtkad je Ronaldo otišao,otkad je otiša osvojili su 2020 la ligu,a i osvojiti la ligu je odlično,pazi još bez Ronalda,no Real je dobra momčad doće oni opet na vrh
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Master of darkness »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Prestrog si prema Messiju.
Surovo receno
#Biased.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Iz ove perspektive je greška što prošle godine nisu pustili Messija.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Iz ove perspektive je greška što prošle godine nisu pustili Messija.
Mnogo tesko pitanje. Da smo ga pustili, ne bi bilo nista od ove sezone. Mozda top 4 i tjt. Da nam odbrana nije bila toliko sugava, bili bi blizu titule ili barem u trci za istu. Frajer u svakoj tekmi pred kraj zabio, ali on nije kriv sto odbrana vise prima no sto on zabija.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ali to bi vam značajno popravilo finansije, a i sa njim niste ništa uradili osim kupa.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST a i sa njim niste ništa uradili osim kupa.
A razmisli koliko smo sugavi, da je covek zabio 30 u ligi, a da nismo ni top 2. To je kao da je ova sezona Lewandowskog prosla samo sa kupom. :)
You leave when you think it's time
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Markovic619 »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST bili bi blizu titule ili barem u trci za istu.
pa sa takvom odbranom smo i bili u trci za titulu.

Nakon poraza od Bayerna i Messi sage svi su govorili kako Barca nece bit ni top 4 ove sezone ali bili smo u trci za titulu do predzadnjeg kola.
Odgovori