La Liga 2021/22

Spanska liga

Arhiva nogometnih događanja sezone 2021/22
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la emirates »

Zasto je Pirlo uopce opcija? Frajer je od prosle godine trener, sa Juventusom debelo podbacio u ligi. Eto, osvojio je kup i superkup, ali je li to dovoljno da bude jedan od glavnih kandidata za trenera Barcelone?
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Zasto je Pirlo uopce opcija? Frajer je od prosle godine trener, sa Juventusom debelo podbacio u ligi. Eto, osvojio je kup i superkup, ali je li to dovoljno da bude jedan od glavnih kandidata za trenera Barcelone?
Ja neznam što se dešava trenutno s Xavijem toliko ga se htjelo za trenera Barcelone,neznam gdje je sad.
A kad bi birao između Contea ili Pirla,to bi bio Conte naravno,al kako je rekao Dynamite on traži puno love,a znam da je Barcelona u teškoj financijskoj situaciji, trenutno ni sam ne znam tko mi je prvi izbor,valjda netko ko je igrao u Barceloni i tko jako dobro poznaje njihovu igru,pa ću reći Xavi,mada mi trenutno niko osim njega ne pada napamet, Guardiola nikako pa i on je skup trener,došlo vrijeme da Barcelona traži iskusnog trenera al za male pare,a ako možda to bude npr recimo neiskusan trener a da je igrao u Barceloni a voli Barcelonu onda će sigurno pristat trenirat klub koji voli,npr tipa Xavi on je primjer,tek je počeo bit trener,al poznaje već dugo Barcelonu,il' da je bar trener Puyol čak i ne znam jeli iša u školu za trenera,on mi je u ono vrijeme bio najdraži igrač Barcelone on bi možda pristao trenirat Barcelonu za ne toliko veliku plaću,voli taj klub cijelu karijeru proveo u njemu.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la TheViper »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Zasto je Pirlo uopce opcija? Frajer je od prosle godine trener, sa Juventusom debelo podbacio u ligi. Eto, osvojio je kup i superkup, ali je li to dovoljno da bude jedan od glavnih kandidata za trenera Barcelone?
AKo ništa drugo, Pirlo bolje vodio Juventus nego sada Allegri :)
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Allegri je tek počeo ima još vremena.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Još su se riješili Ronalda pa nisu podređeni njemu,imaju tu slobodu :D mada nebi htio da osvoje serie A,rađe bilo ko neg Juventus,drago mi je da je inter osvojio serie A, a ove sezone može Napoli il' Milan,mada nemam baš neku najdražu momčad u Italiji.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Evo vidimo ih sad kad su se "riješili" Ronalda,da nije bilo njega pitanje je da li bi igrali LŠ.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Evo vidimo ih sad kad su se "riješili" Ronalda,da nije bilo njega pitanje je da li bi igrali LŠ.
Je vukao ih je,al vidilo se da nije tamo bio sretan,došao je u Juventus zbog izazova u karijeri da osvoji s njima ligu prvaka,no osvojio je serie a i talijanski kup,što je za pohvalu,al nije s njima imao uspjeha kao s Unitedom i Realom kad je ligu prvaka s ta dva kluba osvojio, pitanje hoće li Real osvojiti ligu prvaka otkako im je otišao Ronaldo te 2018 godine
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Pirlo je bio dva koraka nazad u odnosu na sarrija. Pirlo nije imao niti ideju što igrati
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nikad nisam volio Luisa Suareza,ali stvarno je klasa od napadača. Nek Barceloni sad igraju Braithwate i Luuk De Jong.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Asensio ne štedi bivši klub Mallorcu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Govore da je Barcelona loša,a još uvijek nisu poraženi u La Ligi.
Činjenice :D .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Ma šta će nam Arapi iz Dubaija posuđivati milijarde,da se bar može potjerati sadašnja uprava Barcelone i da Arapi budu vlasnici,pa da budemo ko PSG il' City,još godinama Arapima moramo vraćati posuđeni novac. :mrgreen:
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la ejdzejp1 »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Govore da je Barcelona loša,a još uvijek nisu poraženi u La Ligi.
Činjenice :D .
Malo kasnim, ali kriterij za Barcu je uvijek drugačiji nego za ostale španske klubove. Fanovi od Barce očekuju da uvijek igra dominantno i dobro, tako da ne sumnjam da bi bili kritikovani i da su nekako uzeli 3 boda od Cadiza, Granade ili Athletica jer igra nije na nivou. Valverde je osvajao ligu s lakoćom pa je opet bio kritikovan zbog igre nekarakteristične za tim koji je vodio. S druge strane, Real i Atletico se provlače s igrom koja je na nivou ili čak lošija od Barcine i ne dobijaju kritike jer njihovi navijači imaju drugačije kriterije i manja očekivanja što se tiče igre.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

La Liga 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

U prijevodu - nemamo para da ovom platimo odštetu i dovedemo novog trenera
slika
Odgovori