Premier liga 2021/22

Arhiva nogometnih događanja sezone 2021/22
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7653
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kupi barcelona tv pretplatu i gledaj tamo kako navijaju za barcelonu.
Ne trazim navijanje za odredjeni klub. Trazim da ne cute ko mutavi i da ne smaraju sa nepotrebnim informacijama. Edin Avdic koji prenosi NBA mi je pravi primer. Uvek kad je dramaticna situacija, njegov ton to ucini jos dramaticnijom i uvek sedim na ivici stolice.
You leave when you think it's time
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la TheViper »

Navodno je ugovor vredan 600 miliona evra za 6 godina...

Inače slažem se da SK ima bolje komentatore, iako se po meni samo 2 baš izdvajaju, a to su Radojević i Plavšić. Ovo ostalo... Andrijašević smor, Višković samo za tenis dobar, Kovačić iritantan... Mene ovi sa Arene često nerviraju kad prenose Milan.

Jasno je meni da je ovo sukob 2 strane, (politika) ali ja za to ne marim. Arene sam uzeo samo zbog Milana, i to u trenucima kada je ta televizija bila skromna. Sada se situacija promenila. Ja za Evroligu vatam strimove, platio sam 1000 din da bih gledao Euro... Nema ljutiš. Sport Klub je ovog leta imao zicer, jer je Areni istekao ugovor sa Seriom A, nisu iskoristili pa su ovi produžili do 2024.

Meni smeta što ljubitelji sporta često ispaštaju zbog njihovog sukoba, umesto lepo svima da se omogući da sve mogu da gledaju. Ako ništa drugo, makar je sve bitno oko fudbala na jednoj televiziji.

Pre 10-tak godina je bilo najbolje, svaka nacionalna televizija je prenosila po nešto. Premier liga bila na RTS-u, Serie A na Avali, B92 prenosio LŠ, Prva (nekada FOX) La ligu, reprezentacija bila na Pinku... A sad, na tim televizijama samo Parovi, Zadruga, Veliki brat, sednice, skupštine, serije od pre 30 godina i ostala sranja. Isto sve ovo važi i za N1. Svi su oni ista bagra.

Još nešto, da je prošao projekat Superliga SK bi to garant uzeo, jer Arena ima ugovor sa Uefom.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Wulf7X »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST Uvek kad je dramaticna situacija, njegov ton to ucini jos dramaticnijom i uvek sedim na ivici stolice.
Klasični primer neprofesionalnog idiota, obično tele koji manjak talenta nadomesti dranjem vikom ispuštanjem raznoraznih krikova i zvukova sumnjive frekvencije :naughty:
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Navodno je ugovor vredan 600 miliona evra za 6 godina...
600 miliona daju za jednu ligu a meni neće playstation da daju na rate cicije ciganske :lol: :lol:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la TheViper »

Zaboravio sam gore da napišem. Navodno Arena planira da ima 10 kanala, znači moćiće sve da pokriju. Ne bi me čudilo da im u budućnosti još nešto uzmu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58086
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Kod nas već arena ima 10 kanala (ili 9)

Zapravo me zanima koliko im hrvatsko tržište donosi, bogatije je nego srpsko, po pitanju reklama.

Ja imam i arenu i sk. I pokriven sam. Tako da meni ne igra preveliku ulogu.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10378
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Zaboravio sam gore da napišem. Navodno Arena planira da ima 10 kanala, znači moćiće sve da pokriju. Ne bi me čudilo da im u budućnosti još nešto uzmu.
e sad zamisli koliko ce Arena paket poskupit, koliko im kosta ona aplikacija?
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Wulf7X »

9 evra arena cloud...više se isplati uzeti ceo paket kod operatera :lol: :lol:

Ako si u SBB za nove korisnike Telekom daje godinu dana gratis :D
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la TheViper »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Zaboravio sam gore da napišem. Navodno Arena planira da ima 10 kanala, znači moćiće sve da pokriju. Ne bi me čudilo da im u budućnosti još nešto uzmu.
e sad zamisli koliko ce Arena paket poskupit, koliko im kosta ona aplikacija?
Mislim da košta 8.99 evra mesečno, bez ugovorne obaveze. Pretplata se čini mi se automatski obnavlja, a možeš u bilo kom trenutku da otkažeš.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST Uvek kad je dramaticna situacija, njegov ton to ucini jos dramaticnijom i uvek sedim na ivici stolice.
Klasični primer neprofesionalnog idiota, obično tele koji manjak talenta nadomesti dranjem vikom ispuštanjem raznoraznih krikova i zvukova sumnjive frekvencije :naughty:
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Navodno je ugovor vredan 600 miliona evra za 6 godina...
600 miliona daju za jednu ligu a meni neće playstation da daju na rate cicije ciganske :lol: :lol:
Čovjek je najbolji poznavatelj košarke na Balkanu,to što ne prenosi kao sahranu ne znači da nema znanja
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Wulf7X »

Prenošenje utakmice i huligansko urlikanje nije ista stvar.. :snooty:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9205
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la KOMANIA »

Nzm samo zašta služe onaj Arena Esport i 1x2 ??? :?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Prenošenje utakmice i huligansko urlikanje nije ista stvar.. :snooty:
Slažem se ali ti generalizuješ ne znači da svako ko unese malo više emocije "huliganski urliče" Edin je veliki poznavatelj košarke i uživao sam u njegovim prenosima,njegove jake reakcije su za mene plus. Dosta ljudi kaže da je odličan.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13841
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la AleksaVP »

KOMANIA je napisao/la:Nzm samo zašta služe onaj Arena Esport i 1x2 ??? :?
https://www.tvarenasport.com/vesti/xtre ... 2020-01-16

1x2 je nešto za kladionicu, mislim da rade kvizove preko telefonskih uključenja

vuče, baš ali baš preteruješ sa ovim :hand:
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7653
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Master of darkness »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Prenošenje utakmice i huligansko urlikanje nije ista stvar..
:palica: :palica:
You leave when you think it's time
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier liga 2021/22

Post Postao/la Wulf7X »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Nzm samo zašta služe onaj Arena Esport i 1x2 ??? :?
Esport je ono video igre, cs go i slično a ovo 1x2 ni oni ne znaju, kao neki highlightsi vesti emisije najnoviji rezultati i sl.
slika
Odgovori