Superliga Srbije 2021/2022

Arhiva nogometnih događanja sezone 2021/22
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la KOMANIA »

Tokom cele utakmice navijači NP-a vređaju i gađaju igrače i stručni štab Partizana raznim predmetima, trebali su da isprazne ceo stadion.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Sherpa »

I nek se vije srpska zastavu u kninu, to znači da smo došli do normalnih odnosa i da nitko nema problem izvjesiti zastavu svoje nacionalne pripadnosti u tom gradu.

A ne kao neki dan kao provokacija na obilježavanje oluje, i ne kako zvezda želi - knin neće biti srpski. Ta vwlikosrpska ideja je trebala umrijeti u devedesetima.

I takve stvari treba drakonski kažnjavati. Sve dok se utakmice ne kremu registrirati 3-0 neće biti pomaka. Pa kada partizan i(li) zvezda nakon 10 kola budu imali 0 bodova i gol razliku 0-30 zato što su sve prekinute, onda će biti pomaka. Ovo isto vrijedi i kod nas. Premda se kod nas dosta primirilo u odnosu od prije par godina. Ali svako malo izleti neka takva glupost. Jel budimo realni, ultrasi nisu poznati po pameti.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I nek se vije srpska zastavu u kninu, to znači da smo došli do normalnih odnosa i da nitko nema problem izvjesiti zastavu svoje nacionalne pripadnosti u tom gradu.

A ne kao neki dan kao provokacija na obilježavanje oluje, i ne kako zvezda želi - knin neće biti srpski. Ta vwlikosrpska ideja je trebala umrijeti u devedesetima.

I takve stvari treba drakonski kažnjavati. Sve dok se utakmice ne kremu registrirati 3-0 neće biti pomaka. Pa kada partizan i(li) zvezda nakon 10 kola budu imali 0 bodova i gol razliku 0-30 zato što su sve prekinute, onda će biti pomaka. Ovo isto vrijedi i kod nas. Premda se kod nas dosta primirilo u odnosu od prije par godina. Ali svako malo izleti neka takva glupost. Jel budimo realni, ultrasi nisu poznati po pameti.
Na ovoj utakmici imaš problem što i jedni i drugi navijači prave "sranje" pa je nemoguće registrovati 3:0.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Markovic619 »

debilizam jednak onom slavljenju oluje, manji debilizam od ovog velicanja ratnog zlocinca.
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Tokom cele utakmice navijači NP-a vređaju i gađaju igrače i stručni štab Partizana raznim predmetima, trebali su da isprazne ceo stadion.
i onda vasi navijaci pocnu velicat ratnog zlocinca... nema to veze sa tim dogadjajima sto si naveo.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la KOMANIA »

@Sherpa
Pa kod vas nema klubova koji su “srpski, bošnjački...“, zato i nema toga toliko. Mi imamo Novi Pazar (grad u kome možda i 90% stanovništva čine Bošnjaci) “bošnjački“. TSC je kao predstavnik mađarske nacionalne manjine u Srbiji, ali pošto nismo imali nikakve sukobe sa njima (bar ne u skorijoj prošlosti) tu i nema problema, a nije da i oni imaju neku navijačku grupu ili da promovišu otcepljenje Vojvodine, veliku Mađarsku ili pta već. Tako da je to to kod nas. O BiH i da ne govorim, po ovome trenutno 5 kluba su “bošnjačka“, 4 “srpska“ i 3 “hrvatska“, dakle tu je pa tek cirkus.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la KOMANIA »

@Markovic619
Skandiraju i delije i grobari Mladiću, možda čak delije i više. Radovi su po tom pitanju najgori. Svi ti navijači imaju ozbiljne sukobe sa Pazarcima (najčešće te prozivke za Mladića, Karadžića, Srebrenicu, Svinjetinu). A oni naravno nisu ništa bolji jer promovišu bošnjački nacionalizam, “Sandžak“, nose Turske zastave, pozivaju na nabijanja na kolac kao za vreme turaka, ne poštuju zastavu Srbije i često je skidaju i pale... Jbg od toga nećemo pobeći, jer su i jedna i druga strana poprilično obolele.

Ali ni ovo nije u redu, tokom cele utakmice lete staklene flaše. A ovi slepci umesto da pevaju Partizanu i da se raduju novoj pobedi (jer je već bilo 3:0), oni rešili da jedu govna i da dovedu Partizan do situacije da pobeda bude upitna ukoliko se dodeli Pazaru. Znači gazimo ih na terenu, a oni se dohvate Mladića. Kad se setim kao klinac ono sa Zrinjskim. :doh: Partizan diskvalifikovan zbog “navijača“, pa to nisu navijači kada ne doprinose ništa, a oduzimaju mnogo.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Markovic619 »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Skandiraju i delije i grobari Mladiću, možda čak delije i više. Radovi su po tom pitanju najgori. Svi ti navijači imaju ozbiljne sukobe sa Pazarcima (najčešće te prozivke za Mladića, Karadžića, Srebrenicu, Svinjetinu).
ma debilizam, nema veze ciji su navijaci...
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Ali ni ovo nije u redu, tokom cele utakmice lete staklene flaše. A ovi slepci umesto da pevaju Partizanu i da se raduju novoj pobedi (jer je već bilo 3:0), oni rešili da jedu govba i da dovedu Partizan do situacije da pobeda bude uoitna ukoliko se dodeli Pazaru. Znači gazimo ih na terenu, a oni se dohvate Mladića.
pa eto vidis... treba biti bolji od nekog drugog, a ne biti debil ko oni...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST debilizam jednak onom slavljenju oluje,
Ne. Oluja je međunarodno priznata legitimna vojna operacija. A samim time i praznik je na 'razini francuskog dana republike' - ne slaviš rat nego državu.

No sve to nije razlog da torcida spominje 'četnike iz knina'.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST debilizam jednak onom slavljenju oluje,
Ne. Oluja je međunarodno priznata legitimna vojna operacija. A samim time i praznik je na 'razini francuskog dana republike' - ne slaviš rat nego državu.

No sve to nije razlog da torcida spominje 'četnike iz knina'.
Mislim da tome nije mjesto na stadionu, to nije povezano sa fudbalskom utakmicom.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Sherpa »

Al to nije povezano niti sa srbima. To je jedna država koja slavi svoj praznik u za nju važnom događaju vraćanju teritorija. Ništa drugačije nego 4th of july kod amera, kojeg isto možeš vidjeti na utakmicama.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Jovic »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al to nije povezano niti sa srbima. To je jedna država koja slavi svoj praznik u za nju važnom događaju vraćanju teritorija. Ništa drugačije nego 4th of july kod amera, kojeg isto možeš vidjeti na utakmicama.
Kao Srbin iz Rs(BiH) sad bih odgovorio na ovo al ne zelim jer mogu napraviti veliku raspravu a i mozda moje izbacenje sa foruma.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Sherpa »

Slobodno odgovori u temi politika. Budi argumentiran, bez vrijeđanja, i neće biti problema. Čak i ako nastane rasprava.

viewtopic.php?f=2&t=243
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST debilizam jednak onom slavljenju oluje,
Ne. Oluja je međunarodno priznata legitimna vojna operacija. A samim time i praznik je na 'razini francuskog dana republike' - ne slaviš rat nego državu.

No sve to nije razlog da torcida spominje 'četnike iz knina'.
dobro ako je tako, mada sam primjetio dosta slucajeva gdje ljudi slave protjerivanje Srba.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Sherpa »

Ono što ljudi slave i ono što to treba nisu iste stvari. Na žalost. I zbog toga jesi u pravu, tome nije mjesto na stadionu, jer velika većina još ima prejake ratne konotacije.

Kada postane slavlje onoga što treva biti - itekako ima. Pošto slaviš svoju državu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Superliga Srbije 2021/2022

Post Postao/la Wulf7X »

Balkanske lige su jedine imale smisla bez navijača, nadamo se da će se vratiti prazne tribine nevezano za covid :pray:
slika
Odgovori