HNL 2021/22

Arhiva nogometnih događanja sezone 2021/22
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Ja samo mogu za cijenu Hajdukovih dresova reći :mrgreen: kak ih nije sram
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Moraju i oni zaraditi :D .Kako bi ti inače plaćali Livaju.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Moraju i oni zaraditi :D .Kako bi ti inače plaćali Livaju.
Znam treba to poplaćat sve ma nebrinem ja ide prodaja sigurno,a ja ću loviti kopiju dresa :D
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Možda si malo prestrog prema hajduku kako je odigrao prvu utakmicu. Hajduk i lokomotiva su bili dvije od tri najmlađe momčadi gledano po prvih 11 u prvom kolu. Hajduk je promašio čak 4 (statistički) velike prigode, što znači da je bio bolji. Dogodi se, početak sezone, s novim trenerom koji prvi puta igra hnl.

Hajduk nakon tko zna koliko ima ozbiljnu momčad, naravno, ona ima svojih mana. Jer jedino dinamo može kontinuirano nadoknaditi svaki odlazak, pošto imaju financijsku snagu za to. Usprkos tome što dalmacija priča - hajduku bi bio uspjeh biti čvrsto treći u ovoj sezoni.

A po pitanju dresa, da skupe je za naš snadard. No prodaja istoga je vjerojatno dobra. I nemoj gledati tko je proizvođač dresa - štoviše, za ove naše klubove su mali proizvođači bolji. Zato što ti se oni imaju vremena i volje potruditi i napraviti dobar dres. Dok ti ovi velika imena daju katalog, biraj dizajn, biraj boje i izgledaj slično ko bar još pokoji klub u europi. Osim ako si top klub, onds ti se posvete.(lani je lokomotiva dobila dresove brazilskog kluba i odgovor da će u 60 dana dobiti ispravne, pa su morali preživati logo preko onoga kojeg su dobili na dresu). I zbog svega toga hajdukovi dresovi izgledaju bolje nego Dinamovi već godinama. Zato što uz takvog sponzors pristaješ na generičnost.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Ja i nemam pravo da ti kažem velika očekivanja od Hajduka prošle sezone smo bili četvrti čak ispred Gorice,koju smo dobro naprašili s četiri komada što je po meni najbolja Hajdukova utakmica te sezone,ove godine bi volio da budemo treći,vrijeme će pokazati,za dres više manje si sve kazao godinama Hajduk ima bolje dreseve od Dinama,al Dinamo više zarađuje šta im je sponzor jedan Adidas(mislim na ugovor,koji su potpisali,tj partneri)zato su takvi dresovi.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Ako nekome nije jasno - hnl je postao liga u koju se svi njeni igrači mogu vratiti da ožive karijeru. krovinović kao najnoviji primjer.

Prije par godina je bila dolazak za kraj karijere
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Moram priznati da vam je liga dosta napredovala prije par godina je bila jedva gledljiva,a sad je puno bolja. Za to vrijeme naša se nije ni malo pomakla naprijed možda je čak i otišla unazad.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Ja sam za Krovinovića imao velika očekivanja,al jbg ovo mu je sad nova prilika,nov početak,ima za mjesec dana 26 godina ako dobro odigra sezonu u Hajduku može napravit dobar transfer,stvarno sam mislia da će uspit u Benfici al nije,bio u Engleskoj na posudbi,pa evo i Duje Čop je došao on ima 31 godinu više ni ja ne znam koliko je klubova promijenia al znam da je najbolji nogomet igra u Dinama,ostalo je samo lutao,da su Halilović i Čorić pametni vratili bi se,Čorić igra u Olimpiji iz Ljubljane,a Halilović u Birminghamu u drugoj ligi,oni smatraju HNL farmerska liga,pa što je slovenska liga toliko bolja,da si bio uporan nebi igrao u Sloveniji,il' engleskoj drugoj ligi,neg čim napune 18 il' 21 odma u Romu, Barcelonu,trebalo je samo bit strpljiv pa bi igrali u ligi petice,još oni stignu al s ovakvim stavom i neozbiljnošću teško.
Ja sam pratim HNL od 2008 kad sam imao 9 godina,i pratim do dan danas bila je jedno vrijeme negledljiva al sad je puno bolje igrači su tamo se dolazili penzionirat,npr Robert Kovač i Josip Šimunić Dinamo godinama posebno ovaj prvi igrao za jake klubove u Bundesligi,Joe Šimunić isto tako,a HNL služi kao za spasit karijeru,a to sve govori kako je liga zanimljiva,a po meni nadam se najbolje tek dolazi.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST a Halilović u Birminghamu u drugoj ligi,oni smatraju HNL farmerska liga
Nisi u pravu. Oni se ne vraćaju jer nemaju gdje igrati, a realno ih jedino dinamo može platiti, kojem niti jedan niti drugi ne trebaju pretjerano.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Ja sam se najviše nasmijao nekim svojim poznanicima koji su se nadali da će Halilović potpisati za Hajduk :D
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Stvar je, što su i ćorić i halilović u klubovima gdje i dalje mogu zablistati. Nisu otišli u poljsku treću. No pitanje je hoće li. Ja sam prije na tragu odgovora ne
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja mislim da je Halilović završio sa ozbiljnom karijerom,a za Ćorića ne znam.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

ovi s hntva imaju jebenu emisiju o hnlu. nisam ih prije gledao. i još ima na yt

slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ovi s hntva imaju jebenu emisiju o hnlu. nisam ih prije gledao. i još ima na yt

Znam gledaš li :mrgreen: ,ja pogledam
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Kakav gol livaje!!!

slika
Odgovori