Bundesliga 2020/21

Arhiva nogometnih događanja sezone 2020/21
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:Bolja ti je jer je stalno guraju na nos kao jednu od najjacih, a realnost je da je tu relevantno za savez postoje samo Real i Barselona.
Nije istina na meni niko nema uticaja,nema mi šta gurati pod nos,Španske ekipe su mi kvalitetnije.Za mene je La Liga najbolja liga na svijetu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10311
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Markovic619 »

Zanimljivo
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la emirates »

Lewandowski povrijedjen i nece igrati cetiri sedmice. Steta, ovo znaci da ce se vratiti sa mozda jos tri utakmice do kraja, a mora postici sest golova kako bi oborio rekord Gerd Mullera. Bas sam htio da se to desi ove sezone, igra fantasticno.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7566
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Koje su sanse da da 3 komada u prve dve utakmice i onda hatt trick za obaranje rekorda? :D S obzirom da moze da nastavi formu koju je ima trenutno, sve je moguce :D Mada ce mi biti drago ako legenda kao Gerd opstane sa rekordom, za mene GOAT striker.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Naravno da mi je žao kad se neko povrijedi,ali bi mi bilo drago da ne obori rekord.Ne podnosim ga.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la emirates »

Union skinuo bod Bayernu i vratio Leipzig u trku. Dortmund ako ispusti bodove protiv Stuttgarta vjerovatno gubi realne nade za Ligu prvaka.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST vratio Leipzig u trku
i dalje minus 5, mislim da svi želimo vjerovati u neku borbu za titulu... a mislim da si znamo kako če teško to bayern izgubiti, pogotovo kada su dobili ih u direktnom. sixpointer

usput, hsv?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST vratio Leipzig u trku
i dalje minus 5
Istina, ali je jos 18 bodova u igri. Bayern u utorak igra uzvrat protiv PSG u LP, a odmah te subote idu Wolfsburgu u goste. Tako da bismo vec naredne sedmice mogli vidjeti kako se prednost istapa na 2-3 boda. Imat ce i Leipzig nekih tezih utakmica, ali mislim da ce biti dosta blizu do kraja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

al opet, da je leipzig to dobio, sada bi bilo +1, dobro, nemremo skroz tako gledati pošto bi i bayern današnju utakmicu morao shvatiti ozbiljnije, no mislim da su tu prokockali svoju šansu i da je to to. nadam se da se varam...
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la emirates »

Da, sigurno bi im bilo lakse da su dobili Bayern kod kuce. I dalje mi Bayern nije najuvjerljiviji, pogotovo sada bez Lewandowskog i sto bi mogli ispasti u LP. To bi moglo mentalno da ih optereti i da proizvede probleme upravo protiv ekipa koje bi na papiru morali dobiti. Sanse su tu, sto je vise nego smo dugo imali u Bundesligi u ovoj fazi sezone :mrgreen:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST usput, hsv?
Kriticno. Imali su dvije pobjede u nizu, ali su onda prosle sedmice prosuli vodstvo od 3:0 na poluvremenu. Jucer izgubili od Darmstadta kuci. Obzirom na kontinuitet, i da Kiel i Gruether bas disu za vratom, nisam optimistican. Naredno kolo gostuju Sandhausenu, sto bi morali dobiti obzirom da im se smijesi dritte liga naredne sezone, ali ono... izgubili su od Wurzberga, zasto ne bi i od ovih. Pogotovo sto su u finisu prosle sezone primili petardu od istih.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

jel oni to namjerno ne žele u prvu? pošto mi tako zlgeda kako sve prokokcakju... treću sezonu za redom?
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

emirates je napisao/la:Da, sigurno bi im bilo lakse da su dobili Bayern kod kuce. I dalje mi Bayern nije najuvjerljiviji, pogotovo sada bez Lewandowskog i sto bi mogli ispasti u LP. To bi moglo mentalno da ih optereti i da proizvede probleme upravo protiv ekipa koje bi na papiru morali dobiti. Sanse su tu, sto je vise nego smo dugo imali u Bundesligi u ovoj fazi sezone :mrgreen:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST usput, hsv?
Kriticno. Imali su dvije pobjede u nizu, ali su onda prosle sedmice prosuli vodstvo od 3:0 na poluvremenu. Jucer izgubili od Darmstadta kuci. Obzirom na kontinuitet, i da Kiel i Gruether bas disu za vratom, nisam optimistican. Naredno kolo gostuju Sandhausenu, sto bi morali dobiti obzirom da im se smijesi dritte liga naredne sezone, ali ono... izgubili su od Wurzberga, zasto ne bi i od ovih. Pogotovo sto su u finisu prosle sezone primili petardu od istih.
Prije 2 sezone se odlučivalo u zadnjem kolu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST jel oni to namjerno ne žele u prvu? pošto mi tako zlgeda kako sve prokokcakju... treću sezonu za redom?
Neko ce reci da je to karma za konstantno izvlacenje onih godina kad smo igrali u BL. Ali realno stanje je da su igraci mentalni patuljci. To je jedini nacin na koji ja mogu objasniti kako mogu otici Bochumu u goste nakon problema sa covidom u timu i dobiju tu utakmicu, a onda prospu u ovim utakmicama gdje naprosto moraju pobijediti. Ne znaju se nositi sa pritiskom, a ocito se niko do sada u strucnom stabu nije nasao ko ce im srediti glave. Klub sto je duze u cvajti to je blizi totalnom krahu. Bojim se da bismo vec sljedece sezone mogli gledati kako HSV pravi tranziciju u standardnog drugoligasa.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la emirates »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Prije 2 sezone se odlučivalo u zadnjem kolu.
Istina, zaboravio sam za to. Ali mi Bayern trenutno izgleda mnogo ranjivije.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Bundesliga 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Bravo Schalke :clap: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori