Liga Prvaka 2020/21

Arhiva nogometnih događanja sezone 2020/21

Ko pobeđuje u finalu?

Anketa je završila: 30 svi 2021, 13:35.

Manchester City
5
56%
Chelsea
4
44%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Glupo ili ne istina je u finalu su zbog para.
Kao i svaka ekipa pre njih maltene. Niko nije za dz dovodio igrace pa ih samo tako pretvarao u svetsku klasu, mora nesto i da se kupi, a oni su samo upali u tu situaciju gde se igraci preplacuju i to je to.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Glupo ili ne istina je u finalu su zbog para.
Kao i svaka ekipa pre njih maltene. Niko nije za dz dovodio igrace pa ih samo tako pretvarao u svetsku klasu, mora nesto i da se kupi, a oni su samo upali u tu situaciju gde se igraci preplacuju i to je to.
Svejedno niko ljetos nije trošio kao oni. Samim tim nemogu preseravanja o nekom čudu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ne. To Chelseaovo osvajanje vecina zaboravila, Arsenal i Leicester ce se pamtiti jos dugo.
Govorim o igrackom delu. Tu mi je Chelsea 05> Arsenal, ne po vaznosti.
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Pazi gol, e zamisli, dao si jedan gol vise jbt....

Dobro nisu 100 golova dali, kako bi tek tad pricao....
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Svejedno niko ljetos nije trošio kao oni. Samim tim nemogu preseravanja o nekom čudu.
Ne mozes preseravanja jer su sredinom sezone bili 10. i niko nije ocekivao tad ni finale kupa, a ne finale LS? Gluposti.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Maki »

Činjenica je da je Chelsejeva zlatna generacija donijela više trofeja od Arsenalove. Što je krunisano Ligom Šampiona. I stvarno se ne može gledati samo ta jedna sezona pa ma kako impresivna.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Činjenica je da je Chelsejeva zlatna generacija donijela više trofeja od Arsenalove. Što je krunisano Ligom Šampiona. I stvarno se ne može gledati samo ta jedna sezona pa ma kako impresivna.
Objasnio covek. :clap:
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST " Slabiji klub iz Manchestera" je oba puta ove sezone otresao onaj "jači".
hahaha otresli ih 0-0 u prvom derbiju, pa izgubili u kupu... Tabela govori da imate 13 bodova manje od Citya. Znaci da ste slabiji. Po toj logici Granada je bolja od Barcelone zato sto ih je jednom ove sezone pobjedila...
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Sigurno će klubovi koji budu u finalu (Ako Roma ne prođe nekim čudom) biti trofejniji i veći od finalista LŠ.
I zato je finale LE vaznije i bolje od finala LS...
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Arsenal>Chelsea.
Chelsea ima LS i dvije LE, Arsenal nema nista. Znaci Chelsea > Arsenal, ovo govorim kao neko kome je Arsenal drazi nego Chelsea.
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Svejedno treba proći još jedno 50-100 godina da Chelsea bude relevantan,da bi mogao u rečenicu sa Arsenalom.
Ovo zvuci kao da je Arsenal Real Madrid :lol:
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Lik je teška sprdnja
Werner je igracina. Nekoliko odlicnih sezona vezanih u Bundesu. Promjena sredine je jako uticala na njega. Pad forme je nesto sto se svakom igracu desi.
NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Chelsea 04/05 >> Invincibles.
Ne. To Chelseaovo osvajanje vecina zaboravila, Arsenal i Leicester ce se pamtiti jos dugo. To sto je Arsenal napravio, nije niko nikad i zbog tih 0 poraza uvijek ce bit iznad te ekipe Chelseaa.
1. Nemaju poraz od Cityja u ligi. Pokazali su da mogu sa njima.Takođe od dolaska Solskera je Man.United uspješniji.Toliko o "jakom" Cityju.
2.Važniji nije ali će biti bolje.
3.Arsenal ima puno više domaćih trofeja kao i generalno.
4.Za Chelsea i slične i jeste Real Madrid.
5. 0 od igrača,za ovako jadnu igru nema izgovora.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Markovic619 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Potrosili su pare na igrace, a svi su ocekivali instant uspeh, sto realno nije bilo moguce.
ko kaze? Ako osvoje LS to i jest instant uspjeh. Znaci da nisu bacene pare uzalud.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Pazi gol, e zamisli, dao si jedan gol vise jbt....

Dobro nisu 100 golova dali, kako bi tek tad pricao....
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Svejedno niko ljetos nije trošio kao oni. Samim tim nemogu preseravanja o nekom čudu.
Ne mozes preseravanja jer su sredinom sezone bili 10. i niko nije ocekivao tad ni finale kupa, a ne finale LS? Gluposti.
Pa ti se ložiš da je Chelsea dao puno golova a ipak je to manje od Arsenala.Jesam ja kriv što su bili 10.? Onaj ko potroši najviše nije napravio čudo,uspjeh mora biti očekivan.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Sherpa »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Po cemu tacno ni blizu.
naprosto nije

imaš dvije velike generacije u engleskom nogometu kojima se još ništa nije približilo. To je unitedova treble genercija i arsenalovi nepobjedivi. Da, bilo je boljih močadi, boljih generacija, koji su igrali lijepše, brže, atraktivnije, skupile više bodova, ali nisu postigle što su ove dvije postigle. Jedna je uzela sve što se dalo uzeti, druga je odradila sezonu bez poraza. Nevažno što su neki imali više bodova, svi treneri sanjaju o tome da ih nitko ne porazi, a samo jedan je to uspio u sezoni. Oni su uz Milan ( @TheViper ) i Juventus koji su to napravili u modernom nogometu iz liga petice. Pa računaj koliko je to sezona od 90te do danas, i da su se samo tri puta to dogodilo. (u manjim ligama se to češće događa, a zvezda je pak jedina u europi koja je imala sezonu bez poraza a nije postala prvak). I milan i Juvntus su imali više neodlučenih nego taj Arsenal, ali to nije važno - to je sezona bez poraza!

@emirates al baš zato što se to tako malo puta događa je važno. I jel bi želio imati 37 pobjeda i jedan poraz? Dal bi zbilja htio imati taj jedan koji ti kvari svršen skor? Ili bi radije 8 remija i bez poraza? Pitaj pepa što bi radije? mislim da bi onda shvatio da bi mnogi teneri rado da upišu tu sezonu bez poraza i da ih se pamti. Svi oni teže tome, samo malo tko od njih to uspije.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Master of darkness »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Potrosili su pare na igrace, a svi su ocekivali instant uspeh, sto realno nije bilo moguce.
ko kaze? Ako osvoje LS to i jest instant uspjeh. Znaci da nisu bacene pare uzalud.
Jesi li to ocekivao na pocetku sezone? Ko ocekuje od Chelsea da osvoje LS? Jesu li favoriti iako su te pare dali? Nope.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la:Činjenica je da je Chelsejeva zlatna generacija donijela više trofeja od Arsenalove. Što je krunisano Ligom Šampiona. I stvarno se ne može gledati samo ta jedna sezona pa ma kako impresivna.
Ti bukvalno govoriš o 2 različite generacije Chelseaja.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Maki »

@Sherpa
U fudbalu se prije svega gledaju trofeji a tu Chelseav Golden Team ostavlja Arsenalove Invincibles u prašini. Isti broj PL s tim da Chelsea ima LŠ i LE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:Činjenica je da je Chelsejeva zlatna generacija donijela više trofeja od Arsenalove. Što je krunisano Ligom Šampiona. I stvarno se ne može gledati samo ta jedna sezona pa ma kako impresivna.
Ti bukvalno govoriš o 2 različite generacije Chelseaja.
O koje dvije generacije? Ključni igrači su bili isti. Drogba, Terry, Lampard, Cech.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Liga Prvaka 2020/21

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:Činjenica je da je Chelsejeva zlatna generacija donijela više trofeja od Arsenalove. Što je krunisano Ligom Šampiona. I stvarno se ne može gledati samo ta jedna sezona pa ma kako impresivna.
Ti bukvalno govoriš o 2 različite generacije Chelseaja.
O koje dvije generacije? Ključni igrači su bili isti. Drogba, Terry, Lampard, Cech.
Pa? Nisu 2004-2005 i 2012-2013 ista generacija.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori