Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Hurkacz iznenađujuće dobar, mislio sam da će imati više problema sa svojom glavom, odličan meč za njega, od njega sam generalno očekivao mnogo više, ali je finale svakako velik iskorak. Rublev na kraju prvi izgoreo, imao je veliku priliku.

Sinner opet nadigrao Aguta, mada je ovo bio daleko ludji meč, Aguta je imao šansu, masters bi mu takodjer značio. Dok ostajem pri starom mišljenju da bi i za Sinnera i za tenis bilo najbolje da on uzme ovo. Deluje mi kao neko ko bi bio u stanju da osvaja na svim podlogama, što zbog igre, što zbog jake psihe, ima mi taj šampionski stav, pa ako ovako nastavi, mislim da će pokositi celu ovu generaciju koja je starija od njega.

Biće zanimljivo finale, da vidimo ko će biti bolji, a u dobroj su formi.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Da mi je neko rekao da će biti finale mastersa Hurkacz i Sinner ne bih mu vjerovao.Sinnera nisam gledao,a Hurkacz je bio sjajan sinoć protiv Rubleva.Ja bih volio da Hurkacz osvoji kad već nije Agut.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hurkacz osvojio Miami,prvi čovjek van prvih 30 koji je osvojio Masters nakon Berdycha 2005. .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Đoković izgubio od Evansa :o .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Đoković izgubio od Evansa :o .
Ništa čudno. Neko ko po setu napravi više od 20 grešaka i ne zaslužuje da pobedi. Jeste šok sa te strane što Evans za 15 godina karijere ima manje od 10 pobeda na šljaci, ali je danas na pravi način iskoristio priliku i drago mi je zbog njega. Ove godine je osvojio i prvu ATP titulu, pa mu ova pobeda definitivno daje krila za nastavak, ipak je reč o teniseru koji je trebao imati daleko veću karijeru(mada je i jako kontroverzan za jednog sportistu)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Plus, mislim da mnogi ne kuže kako je đoković puno bliži kraju karijere nego njenom vrhuncu koji je prošao. 33, sad će 34 godine.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Plus, mislim da mnogi ne kuže kako je đoković puno bliži kraju karijere nego njenom vrhuncu koji je prošao. 33, sad će 34 godine.
Apsolutno, on više nije neko ko može imati dugu i jaku sezonu, dok može biti dobar od turnira do turnira. Nije ovo Novak iz 2015/16 koji će igrati na 15 turnira po sezoni i osvajati ih.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nisam očekivao da će Nadal ovako razbiti Dimitrova.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Nisam prokomentarisao Miami i meč izmedju Sinnera u Hurkacza. Krivo mi je što je Sinner izgubio, jer smatram da bi bolje iskoristio tu pobedu, nekako mi je delovalo kao da je izgoreo, mada je Hurkacz odlično igrao. Kad smo kod Hurkacza, drago mi je da je napravio neki uspeh, a žalosno je što su se novinari popišali po njemu, pa ga kasnije niko nije sačekao na konferenciji, dno, ali žešće dno. Posle se ti isti novinari bune što mnogi teniseri nisu popularni, a kako će kad ne umeju da cene njihov uspeh? Nije tenis samo Big 3.

Tsitsipas konačno došao do mastersa, mislim da je pre pobede o Monte-C imao 0-8 u finalima serije 500 i 1000. Rublev je takodje bio dobar, dobio Nadala, napravio iznenađenje, istina da Rafa jedva da je imao servis, bekhend mu ništa bolje nije radio, ali ga treba dobiti i takvog.

I da pohvalim mladog Carlosa Alcaraza, momak koji još nema ni 18 godina i nisam video ovako zrelog klinca još od Nadala. Ne mogu ni da opišem njegov stil igre, ta elegancija koju ima, ti spinovi iz forhenda, sjajan dvoručni, neko bi rekao da u njemu vidi Federera,Nadala i Đokovića, dok bih ja rekao da je svoj i da ima neverovatno raznovrsnu igru. Agresivan je, dobro se brani, brzo razmišlja, retko vezuje dva ista udarca... Prošle godine sam pomislio da će mu trebati bar još dve sezone da krene da se probija, ali izgleda da je on već ove sezone počeo, strašan talenat!
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Karatsev ove godine poludio. Ne bi bilo ništa čudno da je mlad pa se probija,ali lik ima 27 godina i ove godine sam prvi put čuo za njega i nastavlja dobro igrati.Pobjeda nad Đokovićem pokazuje da uspjeh u Australiji nije bio slučajan.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Spektakularan meč Nadala i Tsitsipasa obojica spašavali meč lopte,bilo puno preokreta. Na kraju Nadal na iskustvo uzeo.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Kakav je lik Nikoloz Bazivašvili, pre ovog turnira u Minhenu izgubio 5/7 mečeva i onda dodje ovde i osvoji. :mrgreen:

U Eštorilu u finalu Ramos-Vinolas i Nori vode veliku bitku, igra se 3 set.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dobar meč Nishikorija i Kachanova. Nishikori sve bolji djeluje da se polako vraća u formu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori