UFC/MMA

Oktagon fight

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Dynamite 7 »

WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Dalmatian »

Ajmoo Stipe još malo pa počinje meč protiv Ngannoua mada Ngannou ima najači najbrutalniji nokaut nakon onog poraza od Stipe još je jači ima uživo na gol hr koga zanima sad u 5 ujutro
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Dalmatian »

Popuši Stipe,dobro da je izdrža prvu rundu, čestitke Ngannou na naslovu,čim je počela prva runda vidilo se da Stipe neće dobro proći u prvoj rundi,samo je primao udarce proba s rušenjem na pod al nije Ngannou toliko naivan ka 2018 popravio se šta je tu je mislim da se negdje Dana White smije napokon je sretan šta Stipe nije prvak,al brate mnogi bi pali u prvoj rundi nakon 20 ako sekundi a Stipe izdrži cijelu 1 rundu glavu gore,al san je Ngannouovo vrijeme,teško da Stipe Miočić može vratiti naslov protiv vako razornog Francisa Ngannoua.
私はイーサン・カーター三世です
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Ngannou zasluženo do titule. :clap:
Stipe može biti zadovoljan jer je uradio mnogo u poslednjih par godina, imaće sigurno priliku za treći meč ako bude želeo.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Dalmatian »

Najgore mi je kad vidim žene kako su kefaju,onaj moj ludi ćaća kaže da se bolje tuku neg muški mogu ih zamisliti u svim sportovima osim u borilačkim sportovima (boks,UFC, MMA..)al imam živaca ogledati do kraja žensku borbu.Mislim npr Miranda Maverick mlada cura 23 godine šta ovo njoj treba,razumin velika je lova u UFC-u,al brate diplomirala je psihologiju i sociologiju tako pametna a glupa, ispada nije svak ko ima završen fakultet pametan
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Dalmatian »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ngannou zasluženo do titule. :clap:
Stipe može biti zadovoljan jer je uradio mnogo u poslednjih par godina, imaće sigurno priliku za treći meč ako bude želeo.
Jedino ako je lud,pa protiv ovakvog lika s najjačim udarcem nema šanse Stipe ima s čim bit zadovoljan, ispisao je povijest u UFC-u,među najboljim tehničkim borcima u UFC-u,zaslužio status legende,otpisan po kladionicama 100 puta,pa im dokazao da nije underdog mada je to po njima on uvik bije dok je drža pojas
私はイーサン・カーター三世です
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ngannou zasluženo do titule. :clap:
Stipe može biti zadovoljan jer je uradio mnogo u poslednjih par godina, imaće sigurno priliku za treći meč ako bude želeo.
Jedino ako je lud,pa protiv ovakvog lika s najjačim udarcem nema šanse Stipe ima s čim bit zadovoljan, ispisao je povijest u UFC-u,među najboljim tehničkim borcima u UFC-u,zaslužio status legende,otpisan po kladionicama 100 puta,pa im dokazao da nije underdog mada je to po njima on uvik bije dok je drža pojas
Pa sad je pitanje da li treba da digne ruke, Stipe je vrhunski borac, pa može pripremiti neki odgovor.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Dalmatian »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ngannou zasluženo do titule. :clap:
Stipe može biti zadovoljan jer je uradio mnogo u poslednjih par godina, imaće sigurno priliku za treći meč ako bude želeo.
Jedino ako je lud,pa protiv ovakvog lika s najjačim udarcem nema šanse Stipe ima s čim bit zadovoljan, ispisao je povijest u UFC-u,među najboljim tehničkim borcima u UFC-u,zaslužio status legende,otpisan po kladionicama 100 puta,pa im dokazao da nije underdog mada je to po njima on uvik bije dok je drža pojas
Pa sad je pitanje da li treba da digne ruke, Stipe je vrhunski borac, pa može pripremiti neki odgovor.
Sigurno će tražiti al ne odmah,neće dobit odma revanš jer novi prvak će se za titulu borit s drugima,a ako to Stipe Ngannoua izazove prihvatiti će sigurno,al neće odma bit rematch
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la crocop97 »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Najgore mi je kad vidim žene kako su kefaju,onaj moj ludi ćaća kaže da se bolje tuku neg muški mogu ih zamisliti u svim sportovima osim u borilačkim sportovima (boks,UFC, MMA..)al imam živaca ogledati do kraja žensku borbu.Mislim npr Miranda Maverick mlada cura 23 godine šta ovo njoj treba,razumin velika je lova u UFC-u,al brate diplomirala je psihologiju i sociologiju tako pametna a glupa, ispada nije svak ko ima završen fakultet pametan
Glupa je što se bavi sportom koji ju zanima i to u najvećoj svjetskoj organizaciji?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da sam Stipe maka bi se u mirovinu. Nema više šta dokazat.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la HunterDX »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Najgore mi je kad vidim žene kako su kefaju,onaj moj ludi ćaća kaže da se bolje tuku neg muški mogu ih zamisliti u svim sportovima osim u borilačkim sportovima (boks,UFC, MMA..)al imam živaca ogledati do kraja žensku borbu.Mislim npr Miranda Maverick mlada cura 23 godine šta ovo njoj treba,razumin velika je lova u UFC-u,al brate diplomirala je psihologiju i sociologiju tako pametna a glupa, ispada nije svak ko ima završen fakultet pametan
Fakultet nema nikakve veze sa inteligencijom, svaka budala ga može završiti. A to što se ona bori je njena slobodna volja.
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Da sam Stipe maka bi se u mirovinu. Nema više šta dokazat.
Zavisi, možda će još imati želju da se bori.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Master of darkness »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST al brate diplomirala je psihologiju i sociologiju
I uzece u sledecoj borbi vise novca nego za ko zna koliko meseci (cak i godina) rada u struci. A sigurno ce imati po par borbi godisnje.
You leave when you think it's time
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Plus ako je diplomirala u SAD-u ko zna u kolikim je dugovima :mrgreen: A diplomu svakako nije loše imat za kad završiš sportsku karijeru, ne može se do 65 godina borit u ringu.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la crocop97 »

Borilački sportovi i dalje očito imaju stigmu kako je to samo za sirovine koje nisu ni za šta drugo nego za tuče u ringu ili u kavezu :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

UFC/MMA

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Borilački sportovi i dalje očito imaju stigmu kako je to samo za sirovine koje nisu ni za šta drugo nego za tuče u ringu ili u kavezu :roll:
Al ako pogledaš one koji su u tom sportu, ta stigma je donekle opravdana s obzirom koliko ih je još uvijek došlo s ulice ili čak zatvora.

Čak i kod nas, jebote nekada kada slušam ove komentatore koji se bave tim sportom, ako nije o tome, imaju problema složiti rečenicu.

Zajebano je (karikiram) raditi u banci na šalteru i pojaviti se bakon treninga s razvijenim okomna poslu.
slika
Odgovori