Eurovision

Interaktivna zabava
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Kako niko ne spominje koliko je pisma finske šit.
deseti na kladarama

cipar sa svojim vragom osmi, zaboravljaš da nije važno imati dobru pjesmu, pogledaj končitu ili onu ukrainku koja je nedavno dobila
Važnije je imati neku političku poruku,nego dobru pjesmu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST deseti na kladarama
Jedno misto iznad najboljeg rezultata još od 2006, čuvajte se ostale zemlje :vince: te druge pisme šta si nabroja su bar zabavne il kičaste. ovo je baš ono dno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

inace, vezano uz 'molitvu'. kada sam je te godine čuo mislio sam jedna bezvezna pjesma. danas mi je jedna od najboljih pjesama pobjednika eurosonga. i jedna od najboljih koje je itko s ovih prostora poslao (iako i dalje smatram kako je lejla bila perfektno odrađena, ali nisi mogao kraj lordija).
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Lejlu je stvarno posrala srica ja mislim, bilo koja druga godina (osim mozda eto i 2007 :mrgreen:) Lejla osvaja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

moguće da je ta 'nepravda' zapravo i donijela moliti pobjedu, pošto je ona dobila baš u toj finskoj. a svi znamo da tu ima puno drugoga što ulazi u glasaje, iako je kroz povijest, kada gledaš s odmakom, izbor pobjednika, prilično dobar. iako je lejla završila tek treća, a mi te godine slali severinu, i to bez njenog kućnog uratka
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Dynamite 7 »

Lejla je meni najbolja naša pa vjerovatno i iz čitave ex yu što je bila na Evroviziji, meni je Molitva bezveze,nije mi se svidjela pjesma pošto stvarno ne volim Mariju Šerifović.Recimo puno su mi bolje obje od Željka Joksimovića,a što se Hrvatske tiče omiljena mi je "Vukovi umiru sami" od Borisa i Žakov nastup nije bio loš.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ajme Severinina stikla, zaboravia na to :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

Izuzev žaka mi zadnjih godina nismo poslali ništa iole dobro. Ponosan sam kako je žak odradio, top 10 od publike, 0 od 'stručnjaka'. Za ono što je on odradio tad, nnitko drugi na tom natjecanju nije mogao, i to je odradio odlično vokalno.

Da vukovi umiru sami je super, marija magdalena isto kao i još par. Al kad smo u sklop juge s rivom dobili, mi smo poslali jebeno zabavnu pjesmu. Ne trebaš je kužiti, tjera te da se pomakneš, tjera te ne ples. Ovo što šaljemo me tjera na zahod a to nije dobro
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Dynamite 7 »

Riva je dobila na taj ritam,ali ja mislim da sad nema neko pravilo ili šablon šta tamo prolazi jedne godine pobjedi neka brza plesna pjesma,a opet nekad dobije balada kao na primjer Portugal.Brza pjesma ne garantuje rezultat,ali slažem se da treba tako probati.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17424
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Šta se ovo izdešavalo s bjeloruskom pjesmom zaboga :lol:

There were calls for Belarus to be disqualified from the Eurovision, due to the "obvious political subtext of the participation. Swedish political party Liberalerna and the Belarusian Foundation for Cultural Solidarity called for Belarus to be disqualified from the contest. Several Eurovision news outlets also announced that they would be limiting the coverage of the song.

On 11 March 2021, the EBU released a statement, stating that after scrutinizing the entry, they concluded that "the song puts the non-political nature of the Contest in question". As a result, the EBU has declared the entry ineligible to compete in the contest, and demanded that the Belarusian broadcaster BTRC must submit either a new version of the song or an entirely new song that is compliant with the rules, or face disqualification.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Eurovision

Post Postao/la ~MandyRose~ »




Eurovizija nam dala ne jedno, nego čak DVIJE odlične rock pjesme! Finska je nešto što će se @Eumaus The Swineherd sigurno svidjeti, imaj taj stil koji on voli!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Eurovision

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Šta se ovo izdešavalo s bjeloruskom pjesmom zaboga :lol:

There were calls for Belarus to be disqualified from the Eurovision, due to the "obvious political subtext of the participation. Swedish political party Liberalerna and the Belarusian Foundation for Cultural Solidarity called for Belarus to be disqualified from the contest. Several Eurovision news outlets also announced that they would be limiting the coverage of the song.

On 11 March 2021, the EBU released a statement, stating that after scrutinizing the entry, they concluded that "the song puts the non-political nature of the Contest in question". As a result, the EBU has declared the entry ineligible to compete in the contest, and demanded that the Belarusian broadcaster BTRC must submit either a new version of the song or an entirely new song that is compliant with the rules, or face disqualification.
Oj majko koje licemjerstvo. A kad je Conchita uzeo/la onda nije bilo politički ništa, ma sigurno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Postoji razlika između pjevanja o oosbnom iskustvu i neironičnog hvaljenja Lukašenka.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Postoji razlika između pjevanja o oosbnom iskustvu i neironičnog hvaljenja Lukašenka.
A ako su političke teme zabranjene, a kvazi jesu, onda razlike u tome kako se trebalo postupiti nema - zabraniti nastup
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la emirates »

Eurosong je uvijek nosio dozu politickog komentara. Lukasenko mozda jeste diktatorski supak, ali je pomalo licemjerno koristiti izgovor kako ne dozvoljavaju politici da se mijesa u eurosong a do sada su pustali mnogo toga.
slika
Odgovori