Eurovision

Interaktivna zabava
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:Albina je bila 11. u polufinalu, 5 bodova iza desetoplasiranog Tixa.
Ne shvatam šta je posebno u tome :think: ?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

Samo govori koliko je trebalo da prođemo

Komentar na internetu - jel ikad ijedna zemlja ovako ponižena kao velika britanija s nula bodova na eursonogu.

I komentat ispod '7-1'
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Komentar na internetu - jel ikad ijedna zemlja ovako ponižena kao velika britanija s nula bodova na eursonogu.
Ja se ne sjećam jel ikad bilo toliko nula bodova od televotea u jednom finalu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:Samo govori koliko je trebalo da prođemo

Komentar na internetu - jel ikad ijedna zemlja ovako ponižena kao velika britanija s nula bodova na eursonogu.

I komentat ispod '7-1'
Moja greška prvo sam pročitao Albanija :lol: :doh: . Očito se nisam dobro razbudio izvinjavam se.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la HunterDX »

Italija je ispunila ulogu favorita, mada ne bi bilo pogrešno i da je Francuska dobila.

15 mesto za Srbiju mi je skroz ok, ući u finale sa onakvim tekstom je ogroman uspeh.

Vidim da prozivaju Italijana da je mrkao kokain, vauuu, ajde onda da isprozivao 90% učesnika. Istina da nije primer omladini, ali ne bi se on sigurno usudio da vuče belo negde gde nije dozvoljeno, niti mu je to omogućilo da pobedi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Vidim da prozivaju Italijana da je mrkao kokain
na temelju snimke di se ništa ne vidi.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Vidim da prozivaju Italijana da je mrkao kokain
na temelju snimke di se ništa ne vidi.
Gdje je udaljen 10 cm od stola

Jebote nije pinokio da može sa te razdaljine pošmrkat...
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la ~MandyRose~ »

upravo pročitao skoro 20 stranica u ovoj temi

anyways, bravo Hurricane, bile su devete po izboru publike, ali ih je žiri sabotirao i stavio 21. jer mrze lijepe i talentirane Balkanke

Jako sam sretan za Italiju, za njih sam bio i glasao!

Drago mi je za bodove koje su dobili Ukrajina i Finska

Jadna SenHIT i Flo Rida, bili su pokradeni s tako malim rezultatom :(
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

Par konačnih zaključaka. Pošto se ovih dana dala pročitati hrpu smeća po medijima.

Iako je postojala slika iz drugog kuta, gdje se jasno vidi razbijeno staklo oko stola, odmah su krenule optužbe iko kokaina. Roker je pa mora da se drogira. Ajde odjebite s tim razmišljanjima, stereotip, a vjerojano bi našli nešto bijelog u onima od kojih se to ne očekuje, pošto su divni i krasni. I da, išao je na test i bio čist.

Iduće. Ima x bendova ko ovi talijani. Jasno, ima. Tko im brani da se prijave? Pljuju oo ovom natjecanju, a onda ih proždire ljubomora kad netko alternativni pobjedi. Prodao se? Pola vas se proda, a druga polovica ne uspije. Teško je živjeti samo od muzike, ako nema para.

Zgražanje pred time da se ne osvoji ništa parabza pobjedu na eurosongu? Da, no mislim da će svi koji su završili u top 5 itekako zaraditi. Ne zato što će dobiti ček, nego će dobiti nešto bolje - promociju diljem europe. Francuskinja nije pobjedila, pa i dalje pričaju o njoj. Talijani su već raspridal hrpu karata za koncert kad krene post covid turneja. A prodaja na raznim digitalnim servisima? Ljudi zbilja gledaju previše usko.

Na kraju albina. Stalno sam slušao kako je mlada ovo ono. Ako se ne varam svi članovi talijanskog benda su mlađi. Imaju nekoliko hitova, dva albuma i tko zna koliko nastupa. Njoj je ovo druga pjesma!?!?!?!?!?! Mislim da je pametnom to dosta. Ona može postati naša najbolja pjevačica, a može i sutra propasti - ni ne guraš je na ovaj način u vatru, bez ikakvih nastupa.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni su Italijani antipatični i ne sviđa mi se pjesma,ali su optužbe za drogu budalaština.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST dva albuma
Oba ošla platinum u Italiji btw. I da, mislim da je najstariji član benda Albinino godište, ostali su mlađi. Najveći apsurd je da je ovo bend koji donekle i jesu "paid their dues," a ne ko dobar dio izvođača na euroviziji da ne postoje u svojoj državi čak i ako uspiju dobit na euroviziji. Oni i Albina iza koje je sta HRT (ko i iza svih sa voicea) su nebo i zemlja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Sherpa »

Al tu albinu onda gradiš, daš joj hit il dva, prodaš jednu turneju, i onda je šalješ na eurosong. Onda i puno bolje predstavlja voice, jer ima osjetno veće šanse ući u finale. Ili čak napraviti rezulta

Pa i ovi Talijani su bili neki od tih showa, al su nakon toga radili gaže i snimali pjesme. Nisu nakon nastupa išli na euroviziju, sa istom ovom pjesmom bi bili ispod top 10. Zato što imaš tremu, ne dominiraš pozornicom. I nisi pamtljiv
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la crocop97 »

Ma "alternativci" nisu ništa manje zatucani od ostalih, Maneskin jesu malo generični, ali jebiga, teško je uopće bit inovativan više, ali dobri su i to je bitno. Smeta im bend koji je postao popularan samo zato što je popularan, dok će uzdizat u nebesa neki bend za koji su čuli oni i rodbina članova benda, iako taj bend svejedno svira lošiju varijaciju na riff koji je neki drugi bend prije 30 godina odradio puno bolje. Umjesto da su sretni što je dobio bend koji je radom dogurao do ovog (pa bili su ulični svirači jebote), traže samo priliku da pljuju po nečemu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST pa bili su ulični svirači jebote
Dap, bend postoji u nekakvom obliku još od kad su svi članovi bili u srednjoj, onda išli po lokalnim svirkama, svrirali po ulicama Rima i tako to.
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST mislim da je najstariji član benda Albinino godište
Bia sam u pravu, basistica je 99 godište i najstarija je u bendu.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Eurovision

Post Postao/la AleksaVP »



:lol: :lol: :lol:
slika
Odgovori