Football Manager

FM

Interaktivna zabava
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sretno :D
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Preuzeo Cukaricki na sredini sezone. Odigrano je prvih 14 kola regularnog dijela sezone, a Brdjani su tek 13. na tabeli sa 14 osvojenih bodova. Uzasna sezona ako uzmemo u obzir da su prosle bili treci...

Cilj je barem gornji dio tabele do kraja sezone.
Sale Ilić jesi to ti :lol: ?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Markovic619 »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Preuzeo Cukaricki na sredini sezone. Odigrano je prvih 14 kola regularnog dijela sezone, a Brdjani su tek 13. na tabeli sa 14 osvojenih bodova. Uzasna sezona ako uzmemo u obzir da su prosle bili treci...

Cilj je barem gornji dio tabele do kraja sezone.
Sale Ilić jesi to ti :lol: ?
Vidjećemo ko će biti bolji :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sezona 2031/32 privedena kraju. Možda najluđi kraj lige koji sam ima do sad.

Serie A
► Prikaži “Spoiler”
Copa Italia i Superkup
► Prikaži “Spoiler”
Kontinent
► Prikaži “Spoiler”
Region i Šire
► Prikaži “Spoiler”
Europsko prvenstvo u Nizozemskoj i Belgiji
► Prikaži “Spoiler”
Pomakli smo se u klupskim koeficijentima, sad smo treću u europi, prvi u italiji. Isprid samo Barca i Liverpool. Četvrti smo najpopularniji klub na svitu. Iza Barce, Reala i Atletica.
Board je najavia izgradnju novog stadiona. Na jednu ruku ne čudi, bili smo ispunjeni 94% cilu sezonu i potražnja karata bi samo porasla. Planovi su da novi stadion bude ima 10k više mjesta. S druge strane šteta, nakon više od sto godina u istom stadionu selimo. Vidim i da je želja boarda da se klub proda kroz idućih 5 godina.

Sad pred sobom vidim tri opcije. Ili nastavit s Atalantom, da vidimo šta će bit s tim stadionom, možemo li obranit naslov prvaka europe, možda i sist za klupu neke reprezentacije usput. Druga opcija je da dam odem u mirovinu i napravim novog lika i krenem ispočetka ili u ovom saveu (da vidim šta će bit s Atalantom i Veležom) ili skroz novi save di bi nasumičnm odabirom doda 20 liga. Ili, po meni najmanje zanimljiva opcija, nastavit isti save ali dat otkaz u Atalanti. :think: :think: :think:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sad pred sobom vidim tri opcije. Ili nastavit s Atalantom, da vidimo šta će bit s tim stadionom, možemo li obranit naslov prvaka europe, možda i sist za klupu neke reprezentacije usput. Druga opcija je da dam odem u mirovinu i napravim novog lika i krenem ispočetka ili u ovom saveu (da vidim šta će bit s Atalantom i Veležom) ili skroz novi save di bi nasumičnm odabirom doda 20 liga. Ili, po meni najmanje zanimljiva opcija, nastavit isti save ali dat otkaz u Atalanti.
Ja bih na tvom mjestu odradio jos jednu sezonu u Atalanti, a onda se bacio na repke. Ne mozes kompletirati journeyman save dok ne osvojis SP :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Novi board preuzea klub (predsjednik je Miloš Mandić). I kao prvi potez potroši 83 milijona funti na 23 godišnjeg Bosanca Benjamina Bešlića iz Kozarske Dubice. S obzirom da je jednako dobar (bar na papiru) kao ST i kao AMR morat ću vidit šta i di s njim. Možda čak prominit taktiku i igrat s dvojicom naprid. Bilo kako bilo pare za njega nisu izdvojene od strane kluba tako da ako se i pokaže kao višak samo ga podvalim nekome i koliko god dobija zarada je čista :lol:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Zavrsena polusezona 2008/09. Dosta zanimljiva sezona, imamo sest ekipa koji su u pet bodova razlike na vrhu tabele. Sa transferima sam skroz poludio, doveo sam van Persiea za 14 miliona i sad imam njega, Vucinica, Guerrera i Dzeku u timu gdje mi je glavna formacija 4-2-3-1 sto znaci da ce najcesce trojica od ovih morati na klupu :mrgreen: Nisam bas dobro promislio o ovome, ali sam vidio da ga Schalke i Bayern hoce, pa sam morao brzo da reagujem. Poslao sam i ponudu Bayernu za Rafinhu od 30 miliona.... da, treba mi pomoc. U Evropa ligi zavrsio prvi u grupi ispred Besiktasa, Rangersa i Anorthosia, tako da idemo ravno u osminu finala. Detaljniji pregled ide na kraju sezone :) Neki od interesantnih transfera koje sam zapazio su Cristiano Ronaldo u Milan i Sergio Ramos u Chelsea. Igraci u ovom saveu ne znaju za lojalnost :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST 4-2-3-1 sto znaci da ce najcesce trojica od ovih morati na klupu
Probat dvojicu naprid bez AMC-a :think:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST 4-2-3-1 sto znaci da ce najcesce trojica od ovih morati na klupu
Probat dvojicu naprid bez AMC-a :think:
Onda mora van der Vaart na klupu :mrgreen: Tu 4-2-4 formaciju nisam nikad smio igrati protiv jacih ekipa, kontam da ce mi sredina ostati previse prazna, a pretezno tu gradim igru. Mada ako ostane ovako, tj ne prodam nikoga od ovih, vjerovatno cu morati nesto slicno da uigravam. Ili 4-2-4 ili neki 4-3-3 sa AMCem eksperiment :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rotiraj ih jednostavno, svaku utakmicu neko drugi :lol:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Dynamite 7 »

Prodaj Guerrera.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Prodaj Guerrera.
Moguce da cu i tako postupiti, vidjet cu hoce li biti kakvih ponuda. Mada sto duze gledam ovu cetvoricu, Dzeko mi je weak link. Zahtjeva da bude prvotimac, a nije spreman za to... Current ability mu se procjenjuje na 1.5 zvijezdu, potential na dvije. I uopce mi se ne razvija brzinom koju sam ocekivao :(
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dobro onda Džeku ja sam malo subjektivan :D .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Review sezone 2008/09

Bundesliga
► Prikaži “Spoiler”
DFB Pokal
► Prikaži “Spoiler”
Evropa Liga
► Prikaži “Spoiler”
Ostatak Evrope
► Prikaži “Spoiler”

Izvucene su i grupa za Svjetsko prvenstvo koje ide na zimu. Hrvatska je u grupi sa domacinom Katarom, Turskom i Gvinejom.
Zadnja izmjena: emirates, dana/u 05 ruj 2021, 21:12, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Poslusao sam @ Eumaus The Swineherd
Vise ljudi bi tribalo vako :mrgreen:
slika
Odgovori