Football Manager

FM

Interaktivna zabava
Odgovori
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Rio146 »

slika

Pošto novi Football Manager izlazi 10.11. odlučio sam otvoriti temu o najboljoj nogometnoj simulaciji. Ove godine nismo dobili puno detalja, ali bit će popravljen ME, imamo nešto što se zove "Dynamics", dobili smo nove informacije u vezi Scoutinga, koji će se od sada morati kupovati, i bolji uvid u Medical Centre.

Yes Sir!
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Wulf7X »

Zanimljivo je da sam za ovu igru čuo prvi put tek pre par meseci na ovom forumu :lol: :lol: Probaću malo da igram neku stariju verziju :)
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la AleksaVP »

Gde si bio ti, na Marsu pa nisi čuo za FM :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Puno su pričali o dinamici. Evo i što je

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Rio146 »

Izgleda zanimljivo, ali brine me da nebi slučajno postalo prevažno. I do sada sam znao imat problema s moralima igrača, tako da ne želim još dodatnih problema.
Yes Sir!
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la FilipS »

Obožavam ovakve tipove igrica, ali Footbal manager nisam nikad igro, ali bi volio početi.

Igram Topeleven koji mi je fantastičan,pa zanima me ako je neko igro obje igrice, koja je razlika?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST igrica
igri
FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Igram Topeleven koji mi je fantastičan,pa zanima me ako je neko igro obje igrice, koja je razlika?
Dan i noć. Ovo je vjerojatno najbolja igra ovog tipa ikada napravljena, za bilo koji sport (što ne čudi koliko je dugo rade). Sve možeš, od kupovanja i prodaje, do potpisivanja ugovora,, do odabira taktike, trninga i scoutinga, pa do razgovora s timom u poluvremenu, kažnjavanja igrača nakon crvenog ili hvaljenja nakon sjajno odigrane utakmice. Ova igra je jako puna analitike.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Rio146 »

Nebo i zemlja. Znači svake godine, sve više i više moraš mislit. Svake godine ima tonu sitnica na koje moras pazit. Igram ovu igru od FM 2006, ali sam prvu igru ovoga tipa dobio od rođaka iz Njemačke, ali neku unknown verziju na njemačkom jeziku. Onda sam imao Total Club Manager iz 2005, i onda FM 2006. I od 2006 do 2017, igra se promjenila za 180°. Iskreno još uvijek mi je najdraža verzija iz 2012. i 2007. Ove nove verzije su postale puno realnije, i moraš puno više vremena provest, istražujući sve moguće opcije.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Ove nove verzije su postale puno realnije, i moraš puno više vremena provest, istražujući sve moguće opcije.
Baš ovo

Najgore mi je kada krenem sezonu. Prođe par sati prije nego uopće dođem do prve tekme.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Nadam se da ce mi ovaj novi fm moci. Onaj iz 2017. nije fercero, tako da sam uzbudjen za ovaj novi. Vjerovatno me ceka dosta muke dok savladam sve novine iz 2017. i 2018. Na pocetku se uzima repka, to mi je vise tradicija od 2014. Lakse za igrati, pa dok pohvatam sve. Mozda smo mogli ove godine neki challenge raditi ako nas se skupi dovoljno? Pod uslovom da ne varamo ofc :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nadam se da ce mi ovaj novi fm moci. Onaj iz 2017. nije fercero, tako da sam uzbudjen za ovaj novi. Vjerovatno me ceka dosta muke dok savladam sve novine iz 2017. i 2018. Na pocetku se uzima repka, to mi je vise tradicija od 2014. Lakse za igrati, pa dok pohvatam sve. Mozda smo mogli ove godine neki challenge raditi ako nas se skupi dovoljno? Pod uslovom da ne varamo ofc :mrgreen:
Kako brate nije fercero? :D FM i na shity konfiguraciji radi :D Kod mene dual core procesor iz 2009 pa radio normalno bez problema :mrgreen:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la emirates »

Mislim da crack nije nesto valjao, kad god bih pokusao startati igru izbio bi mi neki crash. Gledao sam tonu fixova na yt, ali nijedan nije upalio :/
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Mortiis »

piratske verzije vec godinama vise ne rade nego sto rade
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la azo »

Ni meni FM17 piratska verzija nije radila :P
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Football Manager

Post Postao/la Mortiis »

ja imam originale negdje od fm11 pa do ovog zadnjeg...iako fm vec dugi niz godina slabo igram...
serijal sam zapoceo sa cm95/96 i od tad sam svaki igrao...a uvjerljivo najvise tamo od 1999 do 2005..nakon toga sve manje i manje
Odgovori