Recenzije

Recenzije nasumicnih matcheva/showova

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je problem što ko god da osvoji titulu nisam se mogao do kraja radovat,uvijek je bila neka sumnja " šta ako mu je Cena odma otme".
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni je problem što ko god da osvoji titulu nisam se mogao do kraja radovat,uvijek je bila neka sumnja " šta ako mu je Cena odma otme".
Divizije u kojima su Charlotte i New Day be like
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni je problem što ko god da osvoji titulu nisam se mogao do kraja radovat,uvijek je bila neka sumnja " šta ako mu je Cena odma otme".
Divizije u kojima su Charlotte i New Day be like
Iako sam fan New Daya moram se složiti.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Sherpa »

New day je bar tag tim, godinama. Osim usosa nitko drugi to nije.

Zato im je divizija šrot
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Imali su na Rawu diviziju oni, samo što su pola rastavili a pola je u Impactu
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST @Maki

Neko je ipak na kraju ispao sposobniji. Scriptano ili ne. Primjer Montreal Screwjob.
Da ali ne mora druga strana ispasti nesposobna.
Teško je to upariti da svi budu zadovoljni.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Da dam svoje mišljenje na dva matcha sa Unforgivena 2006 bez kojih bi taj event bio ništa posebno, ovako je jako dobar:

DX vs McMahoni i Big Show Hell in a Cell
Hilarozan Hell in a Cell. Ne znam nijedan match čiji se storytelling svodio na humor, a da je u isto vrijeme bio i ovoliko krvav. Dodatak Big Showa ovdje je pun pogodak i mislim da je upravo to i uticalo da ovo ispadne ovako. Počelo je odmah tim nekim komičnim aspektom. Recimo zajednički low blow DX-a na Big Showu. Triple H se uhvatio Vincea, a HBK Shanea i nije dugo prošlo da su im raskrvarili lica od kavez. Ko je drugi nego Big Show postavio šefa i sina mu nazad u vodstvo? Nosio je ovu dvojicu po ringu, čak je uradio i Knockout Punch i Chokeslam HHH-u, a Shawna bacao sa svoje visine. Tad su naravno Vince i Shane pokušali nešto i sami. Imali smo onaj Coast-to-Coast na Triple Hu preko čije je glave bila kanta. Fula Big Showog Splasha na HBK-u kojim zgnječi Vincea je ključan potez. DX preokreće na Shaneu. Faktički je završio svoj match nakon Pedigreea i Elbow Dropa na stolici. Realno i ostali su jer je Big Show krenuo stepenicama na DX i primio stolicu od jednog i Sweet Chin Music od drugog i završio zapetljan u konopce. Jedna neugodna scena je uslijedila, ali pucanje HHH-ovog trademark weapona od Vinceovu glavu je neprocjenjivo. Na kraju puno krvi. Zabavan match. Najbitnije mi je ko je pobjedio što je ipak i logično. Ne bi bilo dobro da je bilo obrnuto.

Edge vs John Cena TLC
Imam petlje reći da boljeg TLC matcha nisam gledao. Dugo očekivano veliko finale Cene i Edgea koji feudaju od januara. Cenin pristanak da ode na SmackDown u slučaju poraza je produbio match. Ovdje se vidjelo da je Cena spreman i na akrobacije ako zatreba. Ovdje je dokazano da priča o 5 moves of doom nije istina, a uz Edgea, Litu i njihove poznate taktike kao i Edgeovu omiljenu stipulaciju match je morao kotirati visoko. Nije dugo trebalo da se predmeti počnu koristiti. Edge je Cenu nezgodno oborio na one stolice i to iz pozicije na FU. Odlično mu se namjestio na srednji konopac da ga sa vana udari ljestvama u glavu i potom sa barikade uradi Dropkick od iste. Edgeova inicijativa se nastavlja Scoop Slamom kroz sto i bacanjem na Cenu koji je ispao iz ringa. Kad se vrate unutra Cena radi fantastičan preokret tako što sa poda obori Edgea nogom i zareda se nad njim ljestvama. STF na istim i bacanje ljestvi po stomaku mi padaju na pamet. Tu je masa obostranih poteza. Five Knuckle Shuffle sa ljestvi, Spear sa ljestvi, padanje sa ljestvi kroz stolove, itd. To zadnje je zapravo screwalo Edgea na kraju. To prouzrokovano Litinim chair shootom na Ceni. FU na Liti obožavam vidjeti. Stvarno sjajan match.
Zadnja izmjena: DVW, dana/u 15 tra 2021, 18:30, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Maki »

Ti reunioni DXa su pomalo tužni.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Ukupno su dva imali (ne računam saudijski trash) i oba su mi bili solidni.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Maki »

Nije to kliknulo pogotovo ne 2009. kad je WWE već bio i PG pa nije DX mogao imati svoje puno izdanje. Oni su otpočetka bili jako skandalozna fakcija gdje je npr. HBK simulirao blowjob u ringu, slikali su se golih guzica, sam pozdrav suck it ima jasno značenje, pozivali žene u publici da im se skidaju i sl. Nije to moglo proći 2009. pa su onda imali cringy segmente sa Swoggleom koji jesu onako smiješniu nekom djetinjastom smislu ali ono i sama slika tih u to vrijeme već starih veterana kako se ponašaju kao razvodnjena verzija iz mladosti je prilično "tužna".
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

A dobro vremena su se promjenila. To sa Hornswoggleom treba ignorisati, ali meni su recimo bili dobri tokom feuda sa Legacyem i Jeri-Showom. Prije svega matchevi su bili odlični. Zatim su i ozbiljnost i humor lijepo dozirani. DX-ovo ismijavanje Jericha je imalo mnoge cool segmente.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nekom će ti reunioni bit nostalgični što i jesu al zna se šta je DX. U PG eri to ne funkcionira nažalost.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni su bili dobri i zanimljivi 2009.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni su bili dobri i zanimljivi 2009.
Ja sam ih jedino tad mogao PRATITI. Ostalo je samo rewatchanje. DX kao i HHH-a i HBK-a pojedinačno sam zavolio baš 2009 na OBN-u.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Maki »

Šteta što se nije očuvalo ništa od OBNovog WWE showa. Volio bih opet čuti te komentatore.
Odgovori