Recenzije

Recenzije nasumicnih matcheva/showova

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Dobar im je bio feud. Del Rio je postao neko i nešto zahvaljujući Reyu. Zanimljivo da nisu imali nijedan singles match na PPV-u u tom feudu koji je trajao od avgusta do prvog SD-a 2011.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je bilo vrh kad je Alberto donio psa i poredio ga sa Reyem :D .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Christian mu se tad suprotstavio i završio kao Rey. Da ne bi Del Ria ne bi Christian imao ni kratke reigne koje je imao. 2013 ga je trebao dobiti na SummerSlamu.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Ja kad reviewam ja baš reviewam. Sad je u pitanju serija matcheva iz jednog od mojih omiljenih feuda:

Randy Orton vs Undertaker WM 21
Do tada vjerovatno najbolji Ortonov performans. Na najvećem događaju godine je do te mjere parirao osobi nepobjeđenoj na istom da mu je ovaj match učinio taj streak primjećenim. Legend Killer gimmick se savršeno uklopio u viđeno. Orton je vrlo efikasno kontrirao svaki Undertakerov potez. Npr. kad mu je napravio onaj Clothesline nakon Old Schoola, Ortonov okret u DDT ili jedna rijetko viđena kontra Snake Eyesa laktom. Prelijepo izveden potez. Naravno ništa kao RKO nastao iz Chokeslama nakon što je Undertakera omeo Ortonov stari. Svakako memorable WrestleMania moment. Mislim da tad u areni nije bilo osobe koja nije pomislila da je streak gotov. Naježim se kad se sjetim onih reakcija kad je Orton išao na Tombstone. Undertaker je to dočekao spreman i okrenuo Ortona u vlastiti Tombstone koji diže streak 13-0. Ne žalim se. Po meni je i trebalo biti tako jer je ovaj match napravio ime Randy Orton i ovako i onako. Jednom riječju awesome match.

Randy i Bob Orton vs Undertaker No Mercy
Handicap Casket match. Mislim da je ostao jedini takav u istoriji u što nisam siguran. Zabavan nastavak feuda nakon što Orton vraća WM poraz pobjedom na SummerSlamu. Tad je zapravo feud postao ličan na onoj skali po kojoj ga i danas znamo. Svidjelo mi se to što ovo nije bio neki smislen match. Dva lika napadaju trećeg tough guya kojeg se svi boje. Jadni Bob je tri puta letio u kovčeg. Prvi put odmah na početku, ali Orton je oca izvukao čim je Undertakera zakucao od stepenice. Potom su mu uradili Double Superplex. Nakon Double DDT-a na Ortonima Undertaker opet baca starijeg Ortona u kovčeg, ali Legend Killer mu očekivano dobro parira. Backbreaker i Dropkick su mu dobro izvedeni kao i Undertakerov low blow i Last Ride. Bob je već treći put bio unutra kad je upotrijebio vatrogasni aparat. Randy izvodi RKO, aparatom udara Undertakera koji upada u kovčeg i povuče Randya kojem otac doda stolicu. Chair shoot u glavu je dovoljan za pobjedu. Polijevanje kovčega sa Undertakerom unutra benzinom nakon što je isti izudarao sjekirom je valjda jedan od najviše cool momenata koje pamtim u WWE-u i savršeno se slaže sa imenom PPV-a. Orton je izgledao opako.

Randy Orton vs Undertaker Armageddon
Možda je ovo Hell in a Cell sa najboljim build-upom. One scene sa SmackDowna iz decembra 2005 su one of a kind. Match kojim je ovaj feud stao. Sviđa mi se kad je Orton izjednačen sa Undertakerom i na početku matcha je to bio značajan dio vremena dok ga Undertaker nije raskrvario stolicom i trljajući mu facu od kavez. Nakon onog RKO-a preko konopaca Orton preuzima inicijativu. On gnječi njemu facu i udara ga stepenicama i stolicom po glavi. Undertaker se izvukao tek van ringa kad se zaletio na Ortona u ćošku. Čak mu je i starog sa vana povlačio i udarao od kavez. Ostatak ovog brutalnog brawla od matcha obilježavaju Ortonov Splash kroz sto i lijepo sjećanje na WM u formi Chokeslam postaje RKO i interference Cowboy Bob Ortona nakon što su se vrata otvorila. Izvukao je sudiju da Randy ne izgubi nakon Last Ridea, ali džaba kad mu je Undertaker oteo urnu, obojicu ih udario istom i obojici im uradio Tombstone, na Randyu (koji je ranije njemu napravio njegov finisher) odlučujuči. Tako je završio ovaj feud. Match je bar meni bio epic kao i ona post-match scena kad Undertaker stoji na cellu. Neponovljiv momenat čak i za Orton fana.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9098
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Šteta što se nije očuvalo ništa od OBNovog WWE showa. Volio bih opet čuti te komentatore.
Ista stvar i sa FOX-om u Srbiji.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Master of darkness »

Wresltemania XII

Evo i moje recenzije ovog showa. Nadam se da mi niko nece pisati romane ili kritikovati hah :roll:

Owen Hart, British Bulldog & Vader w/ Jim Cornette vs. Yokozuna, Jake “The Snake” Roberts & Ahmed Johnson --- **3/4 (2.75)
Solidno, ali nista vise od toga. Dosta sam toga maltene prespavao jer mi je mec bio dosadan, ali su mi hot tagovi i pobeda Vaderovog tima izvukli ocenu. Svi su bili solidni i Vader odnosi pobedu za svoj tim. Mozda je subjektivno, ali sam se nadao tome i to i dobio.

Hollywood Backlot Brawl
“Rowdy” Roddy Piper vs. Goldust w/ Marlena --- N/R
Sporiji brawl, ali sasvim ok, koristili oruzja. Svidelo mi se to sto su odlucili ne napraviti klasican wrestling, nego da izgleda kao nekakva tuca ispred trgovine oko parking mesta :D. Otisli su u nepoznatom pravcu i za sada ne mogu da ostavim ocenu dok sve ne ispratim.

"Stone Cold" Steve Austin w/Ted Dibiase vs Savio Vega -- *** 1/4 (3.25)
Fin match. Celo vreme je islo jednim tokom iako je pocetak bio malo brzi, kasnije je sve islo sporije i to mi je bilo sasvim ok. Fascinantno mi je kako mi je Stone Cold dosao od jako dobrog matcha na WM 12 do besmrtnog klasika na WM 13 protiv Breta Harta i odlicnog matcha protiv HBK na WM 14. Ref bump mi je bio ocekivan cim sam video Austina koji se vrti oko sudije, samo sam cekao da ga Vega na neki nacin udari. Na kraju se to i desilo, gde je Austin iskoristio priliku i udario Vegu Milion dollar titulom te ga dobio na pass out.

Ultimate Warrior vs. Hunter Hearst Helmsley w/ Sable --- N/R

Prekratko da bih ocenio. Onaj no-sell na Pedigree mi je krindzara teska. Haich ovde ispao totalni luzer koji Warrioru nije ni do malog prsta. Warrior odnosi pobedu u veoma kratkom matchu. Razocarenje level 100 i 96' su terali squash meceve na WM

Undertaker vs Diesel ---- *** 1/2 (3.5)

Jedan jako spor, ali jako dobar match. Brawl van ringa je okej, ali mi je ovaj deo najbolji po pitanju gradjenja Takera. Iako je video samog sebe u kovcegu i prezivljavao mind games, Diesel je opet smatrao kako je okej provocirati Takera nakon powerbomba. Na kraju je dobio sta je trazio i ocekivana pobeda Undertakera. Njegovo ustajanje mi je ok jer je to deo njegovog gimmicka, ta njegova natprirodna sila. Na kraju, uz comeback, Taker uzima sto mi je sasvim u redu. Jedino mi se nije donekle svidelo bas no sellanje 2 powerbomba, ali ok.

Vidimo Pipera i Goldusta kako ulaze u arenu! Konacno i oni da se vrate i da kompletiramo celu stvar! Kratko je trajalo sa izmenama dominacija i zavrsilo je sa Piperom koji je na kraju ovo sve i dobio. Sveukupna ocena za ovo mi je ** 1/2

WWE Iron Man Match for WWE Championship
Shawn Michaels vs. Bret “Hit Man” Hart ----- ***** 1/2 (5.5)
Wrestling. Cudno je opisati sam wrestling nego cu reci jednu otrcanu recenicu koju ste svi vi do sada culi. Wrestling je jednostavna stvar kada je das majstorima svog zanata, kao sto su Bret Hart i Shawn Michaels. Odakle da pocnem? Promo pre meca mi je odlican, pokazatelj jednog klinca koji je trenirao jako da bi dosao do svog cilja i gledamo jednog wrestlera koji nastavlja porodicnu tradiciju i prevazilazi svoje pretke. Shawn Michaels koji ulazi sa vrha arene. Izvanredan entrance i njegov najbolji i arguably najbolji entrance u istoriji WM. Nesto savrseno, predivno , sto se ne moze recima opisati. Jedna umetnost. Bret je imao klasican entrance sa pirotehnikom, ali sama pomisao na njegov legendarni theme izaziva zmarce. Match krece polako, sa izmenama zahvata i sa ponekim izbacivanjem iz ringa, sa povremenim ubrzanjima. Puno poteza je ovde izvedeno i mnogo mi se svideo character work Breta ovde. Na pocetku je bio nasmejan i samouveren sampion da bi posle celo vreme imao taj ljuti izraz lica. Kasnije se Bret prebacio na lower back work na koji samo mogu da kazem wow. Hoces klasicne udarce u taj deo tela, hoces back superplex, hoces back body drop, sve. To je sve doprinelo tome da Sharpshooter izgleda nama gledaocima samo jos bolnije. Sta reci za Shawna, klasicni Mr Wrestlemania, bio podjednak u tehnickom delu sa Bretom, radio koji potez sa konopaca i fantasticno prodao svoje emocije. Odlazak u sudden death je ovde bio ok , jer je ovde najvazniji match u wrestling industriji koji mora imati pobednika (moje misljenje). Trenutak kada Shawn Michaels osvaja titulu uz fantastican komentar Vince-a koji govori kako mu je ovo bio san. Cela ta sekvenca je bila savrsena i preemotivna. Osvojio je titulu i ostvario decacki san dok mu je u uglu bio covek koji mu je pomogao da taj san ostvari. Predivno. Mr Wrestlemania. Umalo sam suzu pustio za tim. Mozda je ocena presubjektivna, ali je ovo za mene najbolji WWE match ikada. Mozda se neko ne slaze sa mnom, ali je to moje misljenje i to je to.

Ukupna ocena --- 4.375
One match show tbh. Ostatak je bio dobar, ali je main event meni spasio show i doveo ga do ove ocene. Nisam stavio ocenu za Haich vs No sell machine jer je bilo prekratko, a kada bih ocenio, pao bi DUD. Ovako, pogledajte Taker vs Diesel i main event ako niste. Hvala @DVW na preporuci jos jednom. Peace!
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meni se taj brawl Pipera i Goldusta svidio. Iron man je odličan meč, ali Hart vs Austin sa WM17 je bolji.
Shawn Michaels koji ulazi sa vrha arene. Izvanredan entrance i njegov najbolji i arguably najbolji en
Miro u tenku joined the chat :lol:
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Master of darkness »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Miro u tenku joined the chat
Sjajan isto, ali je meni HBK-ov bolji.
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Rock vs Austin sa WM17 je bolji.
Ispravio sam te :D Isto sjajan match, ali je meni ovaj vise legao.
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Master of darkness »

HBK vs Undertaker --- Hell in a cell

Fenomenalan match. Nije mi 5* match, ali je isto fenomenalan. Iznad HHH/Taker sa WM 28 sigurno. Ono sto mene sprecava da dam 5* je taj pocetak gde se nista sto se tice wrestlinga nije desavalo, iako mi je bilo jebeno hilariozno da vidim Shawna kako bezi po ringu kao neka cava mala. HBK-ov selling mi je magija. On opasno plese po ivici toga da predje iz sellinga u overselling, a skoro uvek bude ovo prvo. Takerov control segment je bio odlican, iako je mogao krace da traje. Storytelling isto odlican, HBK Fenomenalno odradio ulogu chickenshit heela. Sjajna borba van cella i na vrhu. Table spot ne treba spominjati, on mi je vec ikonican. Kraj je vec nesto sto svi vi znate, pa i ja, ali ja jos jednom mogu da kazem. Od svih krajeva HIAC matcheva, ovaj mi je najbolji. Kraj feuda HBK i Takera i pocetak novog izmedju Kane-a i Undertakera. Kane je bio big deal kad se pojavio jer je to dalo i Takeru jednu novu dubinu uz njega. Sto se mene tice, fenomenalan match, da je pocetak bio bolji, bilo bi 5*, ovako mi je **** 3/4
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Drago mi je da ti se svidio meč. Stavio bih ti cijeli show ali samo bi te uspavalo, najbolje je bilo odmah na ME prijeći :D
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Master of darkness »

Sto ti kazes, video sam card i u pravu si da bi me smorilo :D One match show.
You leave when you think it's time
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Jedna recenzija, nisam odavno zbog feuda, proći ću kroz tri matcha:

DX vs Rated RKO New Year's Revolution 2007
Ovo bi opisao kao gimmick match iako zapravo to nije. Toliko intezivan i krvav Tag Team susret iskreno ne pamtim. Iz njega su Edge i Orton izašli kao da su svinje klali, a Triple H nije ni izašao bez preloma. Odmah se znalo u kojem će to smjeru ići jer su tokom entrancea Rated RKO-a DX izašli iz ringa i krenuli im susret. Brawl je sudija stavio pod kontrolu, a onda je match startao. Nije dugo trebalo Shawnu da počne sa svojim sjajnim wrestlanjem. Imali smo Elbow Drop na Edgeu i Suicide Dive na obojici. Tad je i Rated RKO počeo sa svojim taktikama. Orton udara Shawna Tag Team pojasom dok sudija ne gleda. Ovaj dio matcha obilježavaju razmjene na HHH-u koji je zaštitio HBK-a. Dosta su mu se iživljavali na koljenu. Nakon spammanja finishera se vidjelo ludilo u očima HBK-a. Tako dobro sellano da mu se nije više dalo trpiti i da ga čak nije bilo briga ni za titule. On i Triple H u najvećem masakru stolicama doslovno melju Rated RKO. Rezultat je irelevantan. Takve feude trebamo s vremena na vrijeme. One of a kind moment je kad krvavi Edge i Orton se vuku po razvaljenim komentatorskim stolovima.

Undertaker vs Batista Last Man Standing
Manje krvav od prethodnog, ali moj drugi izbor je čak i brutalniji od prethodnog. Titanska kolizija Undertakera i Batiste čiji je ovo rematch na Backlashu. Nema se šta reći. Draw. Nijedan ni drugi nisu imali dovoljno snage da zadrže protivnika do ten counta. Batistini Powerslami koji izgledaju nevjerovatno na Undertakeru, tri Spinebustera za redom i Batista Bomb. Nije bilo dovoljno. To se naravno izdešavalo u različitim dijelovima matcha. Moj omiljeni je svakako onaj van ringa. Imali smo Batistino zakucavanje Undertakera od stepenice, onaj karakteristički Neckbreaker na Batisti i da ne spomenem HOLY SHIT Leg Drop kroz komentatorski sto jednostavno ne ide. Rampa nam je donijela jedan od kreativnijih drawova ikad. Spear na onom pirotehničkom tornju što dovodi do eksplozije. To je razlog zašto se ova titula više cijenila te 2007.

Undertaker vs Batista Hell in a Cell
Match iste dvije osobe je treći. Kad sam navalio sam ovakvim matchevima neka. Fanovi su te godine jedva čekali nastavke Undertakera i Batiste, a ovo im je final showdown. Hell in a Cell jedini može okončati ovakva rivalstva. Šta reći? Bio je to sjajan match. Dosta uobičajenih, fino izvedenih poteza i dosta spotova sa oružjem. Batista je imao dvije jako dobre kontre. Spear kad je Undertaker krenuo na njega stolicom i Old School preokrenut u Spinbuster. Batista je prvi ikad preživio Hell's Gate. Kasnije je match postao gimmick match punom parom. Jedan drugog su gnječili stepenicama od kavez van ringa. Jezivo. Još jeziviji su mi bili kick-outi iz Batista Bomba kroz sto ili Tombstonea. Krvava lica i zbunjene face. Neprocjenjivo koliko i Edgeov interference i screwanje Undertakera kamerom i Con-Chair-Toom. Perfect end i perfect početak nečeg novog.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

@Sherpa

Mogu li recenzirati neke stare Rawove i SmackDowne hronološki? Slično kao i one feude ranije. Mislim da je ova tema zato prikladnija od tema za te showove jer tamo se priča o novim epizodama.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la Sherpa »

ak te veseli
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Recenzije

Post Postao/la DVW »

Prvo ću recenzirati SummerSlam 2009 koji je moj prvi PPV koji sam pogledao. Utiske pišem kakvi su mi bili tokom nedavnog rewatchanja. Onda ću nastavljati sa weekly showovima dalje kako su išli. Uglavnom:

- Opening između IC prvaka Reya i Zigglera je savršen primjer kako opening treba da izgleda. Vidjeli smo na početku brze poteze poput Zigglerovog Scoop Slama i Reyevih Moonsaulta i Hurricanrane van ringa. Ziggler se nametnuo kao dominantan. Spremno je dočekao Reyev skok Dropkickom ili kad ga je roll-upao nakon 619 i fule Splasha. Prelijepa Reyeva Hurricanrana sa konopaca je bila previše i Mysterio retaina
- MVP vs Swagger sam preskočio
- Match za Unified Tag Team titule je bio zanimljiv. Cryme Tyme se ispostavio tvrdim orahom za Jeri-Show. JTG je bio on fire na Jerichu. Nije ni Big Showu dao pardona. Jericho se opustio nakon što je tagan što je bilo dovoljno da JTG kontrira i taga Shada. Show spašava Jericha Spearom na Shadu. Sljedeći tag oposli match. Sve je po istom principu. Jericho najebe kad ostane sam, a Cryme Tyme napravi tag. Ovog puta kad se Show umješa Shad ga izbaci van ringa. U okretu JTG dođe u poziciju da ga Show sa vana nokautira. Sudija to nije vidio i Jericho skora pinn za retain
- I Kanea i Khalia sam preskočio
- Reunion match DX vs Legacy odličan match dostojan SummerSlama. Legacy je izgledao kao milion dolara. Krenulo je sa HHH-om i Codyem. Kako bi se izvukao Cody šamara HBK-a na apronu. HBK ulazi. Kad se Cody i Ted navale razmjenjivati na njemu HHH im obojici uradi Spinebuster. Takođe baci HBK-a na Codya van ringa što je dovoljno da njemu Ted uradi low blow koji sudija ne vidi. HBK i Cody su u ovom dijelu matcha bili legalni i oba su fulili Elbow Drop sa konopaca. Cody mu je potom uradio Cross Rhodes, primio Pedigree, HBK je primio Dream Street pa se HHH bacio na Teda preko komentatorskog stola. HBK i Cody su se oslanjali jedan na drugog kako bi ustali. HBK ga odgurne i uradi mu Sweet Chin Music za pobjedu
- Šteta što je match Christiana i Regala za ECW titulu bio squash od 8 sekundi
- Match za WWE titulu između Ortona i Cene je morao biti bolji s obzirom da se radi o njima dvojici, ali jasno je zašto nije. Morao je imati onakav kraj kako bi sljedeći bio gimmick match. Orton je vidio da bi mogao izgubiti kako su se stvari odvijale zbog čega je udario sudiju. Vince je preko Lillian Garcie naredio da match opet počne. Orton potom uzme titulu i ode ne bi li bio count-outan što Vince još jednom spriječi. Poništi mu roll-up pobjedu jer su mu noge bile na konopcima. Cena tad zaključa Ortona u STF, ali neko iz publike napada sudiju. Njega je to dovoljno omelo da primi dva RKO-a da bi Orton ostao WWE prvak
- Main event TLC match je bio neopisivo dobar. CM Punk je išao na fizičko uništenje Jeff Hardya. Najekstremniji potezi su Jeffov udarac stolicom u glavu na Punku i Swanton Bomb kroz komentatorski sto sa onih divovskih ljestvi. Inače daleko od toga da su to jedini jebeni spotovi. Već na početku je Punk kontrirao Poetry in Motion bacivši Hardya leđima na stolice. Jeff je njegov skok sa stepenica kontrirao stolicom takođe. Pokušao mu uraditi Splash kroz sto što bude neuspješno jer se Punk izmakne. Dalje Jeffov Powerbomb sa ljestvi, Punkov Superplex na ljestvama, ali i Jeffova kontra Bulldoga kojom Punk pada kroz sto. Došli smo do ranije nabrojanih spotova. Jeffa opet košta njegov samoubilački in-ring stil. Punk postane prvak plavog branda Roundhouse Kickom nasred ljestvi. Slavlje su prekinuli gong i Chokeslam
Zadnja izmjena: DVW, dana/u 27 svi 2021, 13:09, ukupno mijenjano 2 puta.
Odgovori