Dark Side Of The Ring

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Pa ja bih rekao da je. Onaj speaking put je pun loših veza i sjebanih odnosa. Ne i drogiranja za silovanje
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa ja bih rekao da je. Onaj speaking put je pun loših veza i sjebanih odnosa. Ne i drogiranja za silovanje
Eh...treba proći vremena da se sve otkrije. Nije se ni ovo od starih znalo kad se događalo.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Pogledao. Vjerovatno najvece otkrice koje sam imao od ovoga jeste da je Tommy Dreamer moron. Za ostale stvari sam vec cuo, ali ovdje je dosta detaljnije obradjeno. Dobra epizoda.
RVD sa pricom kako je u nekim krugovima normalizirano da hrvaci poturaju supstance djevojkama u pice kako bi ih onesvijestili a potom seksualno iskoristavali... uff. Hrvanje je prljava industrija. Srecom djeluje da se stanje koliko toliko popravilo sa novom generacijom. Ove stare prdonje koji nostalgicare za tim vremenima treba opaliti nogom u guzicu. Idi djedo kosi travu ili nesto, napravio si dovoljno stete za zivota. Budi sretan pa nisi umro prije 20 godina.
S obzirom da je bio Speaking Out prošle godine nisam siguran da se nešto puno popravilo.
Pa eto, siguran sam da koliko toliko jeste. Mislim da je dosta manje ovakvih stvari, da su se ti krugovi u dobroj mjeri smanjili i ako nista znaju da danas nije to nesto cime bi se hvalio. Ali da, taj speaking out je pokazao da taj problem nije iskorijenjen.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Al ja bih rekao da se tamo skoro sve otkrilo. I da je velika većina optužbi bila na rekla kazala. Spavao je samnom a imala sam 16 - možda nije moralno, ali je posve legalno.

I napravljeni su pomaci, ala traženje uvođenja ženskih trenera u takve krugove.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Pogledao. Vjerovatno najvece otkrice koje sam imao od ovoga jeste da je Tommy Dreamer moron. Za ostale stvari sam vec cuo, ali ovdje je dosta detaljnije obradjeno. Dobra epizoda.
RVD sa pricom kako je u nekim krugovima normalizirano da hrvaci poturaju supstance djevojkama u pice kako bi ih onesvijestili a potom seksualno iskoristavali... uff. Hrvanje je prljava industrija. Srecom djeluje da se stanje koliko toliko popravilo sa novom generacijom. Ove stare prdonje koji nostalgicare za tim vremenima treba opaliti nogom u guzicu. Idi djedo kosi travu ili nesto, napravio si dovoljno stete za zivota. Budi sretan pa nisi umro prije 20 godina.
S obzirom da je bio Speaking Out prošle godine nisam siguran da se nešto puno popravilo.
Pa eto, siguran sam da koliko toliko jeste. Mislim da je dosta manje ovakvih stvari, da su se ti krugovi u dobroj mjeri smanjili i ako nista znaju da danas nije to nesto cime bi se hvalio. Ali da, taj speaking out je pokazao da taj problem nije iskorijenjen.
Ali skontaš da se sigurno i žrtve boje pričati jer će biti popljuvane ako optuže nekog ko je omiljen.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al ja bih rekao da se tamo skoro sve otkrilo. I da je velika većina optužbi bila na rekla kazala. Spavao je samnom a imala sam 16 - možda nije moralno, ali je posve legalno.

I napravljeni su pomaci, ala traženje uvođenja ženskih trenera u takve krugove.
Pa većina starih priča je isto tako rekla kazala. Ne vidim razloga zašto vjerovati jednim a ne drugim.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Zato što je manje i to osjetno manje zabranjenih supstanci danas u wrestlingu nego tada
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zato što je manje i to osjetno manje zabranjenih supstanci danas u wrestlingu nego tada
Je al silovatelj je silovatelj. Droga mu samo može pomoći da "oslobodi" svoj nagon.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Sherpa »

Okej, no kažem, speaking out je prikazao koliko silovatelja? Ja bih rekao da su neki bili 'seksualni predatori' i da je bilo groznih veza. Al koliko je baš bilo silovatelja. Ameri puno prečesto sve pokušavaju pokazati kao silovanje.

Ako je tada pristala, a sada se kaje što je - sorri ameri - no to nije silovanje
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

Ali koliko je takvih slučajeva realno? Čini mi se da je to postalo prikladan izgovor.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jbt suludo kako RVD kežuali priča o doslovnom silovanju, ric flair napasnik (realno ne bi me tribalo cudit, kao ni za halla). Komentari Dreamera nisu ni vridni spominjanja. Očekiva sam laganu epizodu između Kanyon i Dynamite Kid prica, ovo je bilo stvarno nenormalno mračno.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la The A-Lister »

Kak bi ovo moglo utjecat na njihove karijere? Flair je bio na putu u AEW, a Dreamer je u Impactu?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Maki »

Dreamer je dobio otkaz.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Očekujem da će Flair teško igdi išta sad
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Dark Side Of The Ring

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Pogledao. Vjerovatno najvece otkrice koje sam imao od ovoga jeste da je Tommy Dreamer moron. Za ostale stvari sam vec cuo, ali ovdje je dosta detaljnije obradjeno. Dobra epizoda.
RVD sa pricom kako je u nekim krugovima normalizirano da hrvaci poturaju supstance djevojkama u pice kako bi ih onesvijestili a potom seksualno iskoristavali... uff. Hrvanje je prljava industrija. Srecom djeluje da se stanje koliko toliko popravilo sa novom generacijom. Ove stare prdonje koji nostalgicare za tim vremenima treba opaliti nogom u guzicu. Idi djedo kosi travu ili nesto, napravio si dovoljno stete za zivota. Budi sretan pa nisi umro prije 20 godina.
S obzirom da je bio Speaking Out prošle godine nisam siguran da se nešto puno popravilo.
Pa eto, siguran sam da koliko toliko jeste. Mislim da je dosta manje ovakvih stvari, da su se ti krugovi u dobroj mjeri smanjili i ako nista znaju da danas nije to nesto cime bi se hvalio. Ali da, taj speaking out je pokazao da taj problem nije iskorijenjen.
Ali skontaš da se sigurno i žrtve boje pričati jer će biti popljuvane ako optuže nekog ko je omiljen.
Sigurno, ali ce to uvijek biti problem. Kad god se suocavas sa poznatom osobom to stavlja metu i na tebe od njegovih/njenih fanboysa. Taj pritisak i od drustva i od familije je jedan od razloga zasto je i ova stjuardesa na kraju povukla tuzbu. To i vjerovatno cinjenica da je svjesna kako se finansijski ne moze iznijeti sa tuzbom protiv WWEa.
slika
Odgovori