Streakovi u wrestlingu

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislim da nemamo ovakvu temu. Mislim da svi znamo što je streak. Niz nečega, pobjeda, poraza ili nečeg trećeg. Susrećemo ih svugdje, pa tako i u wrestlingu. Vjerojatni znate par njih sami. Streakovi su dobra stvar podići nekog kečera (ako se radi u nizu pobjeda) i podići protivnika koji prekida streak. Što je streak veći, njegov je prekid veći deal. Nekad se desi da dobra osoba prekine streak, a nekad i ne što izaziva nezadovoljstvo fanova i povećava aktivnost u Be the Booker sekciji. Ajmo proći kroz neke, nekim random redoslijedom:

Goldbergov 173-0 streak

Streak koji je krenuo 1997. Goldberg dominantnim i brzim pobjedama skuplja momentum i dobiva podršku fanova. Streak postaje dio njegova charactera. Tijekom streaka pobjeđuje Hogana na Nitrou i postaje WCW World Champion. Streak postaje velik i postavlja se pitanje tko ga ruši. Mnogi danas kažu da je streak trebao srušiti DDP na Halloween Havocu, ali to je učinio Kevin Nash na 1998. Starrcadeu. Na Nitrou se zatim dogodio poznati Fingerpoke of Doom.

WCW-ova 83 tjedna

Upoznati ste s ratom između WWF-a i WCW-a. Sve počinje sredinom 90-ih kada s emitiranjem počinje Nitro. Vođen nWo storylineom, Nitro počinje postajati sve popularniji, a na ruku im ide WWF-ov produkt koji stagnira. Nitro 83 tjedna zaredom ima veću gledanost. Ipak, nakon propalog Sting vs nWo storylinea, i rasta popularnosti Austina situacija se mijenja, i nakon dugo vremena, WWF pobjeđuje u ratinzima. WCW se nakon toga drži do Fingerpoke of Dooma. Nakon njega nisu nikad pobijedili WWF. Po mnogima je moglo biti drugačije da je Starrcade '97 odrađen kako treba.

Andreov 15-godišnji niz nepobjedivosti

Jedan od onih sa sretnih krajem. Ovo je bio dio builda za WM III i meč protiv Hogana. Andreova veličina pomogla je da sve izgleda uvjerljivije, jer tko takvog krkana može pobijediti? Ako neće Hogan, ne može nitko. Sve je odrađeno kako treba. Ovaj način event privukao je u Silverdome (prema WWE-u) 93 tisuće ljudi (znači manje). Hoganov bodyslam danas se smatra jednim od najlegendarnijih trenutaka u povijesti wrestlinga i trenutkom koji je napravio brand od Wrestlemanije.

Asukinih 914 dana

Asuka je došla u NXT i gazila sve pred sobom, između ostalog i osvojila NXT Žensku Titulu koju je predala nakon 510 dana radi ozljede. Nakon toga osvaja prvi ženski RR. Izaziva Charlotte i gubi te njenom streaku dolazi kraj. Meč je bio odličan ali odluka upitna, te je rezultat meča bio kap u moru razočaranja koje je bila ta Wrestlemania.

Sasha postaje Undertaker^-1

Eto, šta reći. Triple threat, fatal four way, battle royal, tag team fatal four-way, five way i singles. Očekujem da iduće gosine bude neki six pack challenge. Šalu na stranu, stvarno ju ne ide. 2016 i 2019 ostaju najveće razočarenje, jer je te dvije godine trebala dobiti i nije. Zbog gubljenja tag team titula skoro je napustila kompaniju. Mnogi smatraju da je ove godine trebala pobijediti samo da prekine streak. Očekujem da ga spomenu iduće godine i grade nešto oko njega.

Undertaker

Streak koji je započeo sasvim spontano gradio se tijekom godina i postao temelj Wrestlemanije. Rastao je i rastao, postao velik do te mjere da su ga mnogi odbili srušiti. Na WM 23 počinje velika serija klasika na WM u kojima je Taker. Redom padaju: Batista, Edge, Michaels dvaput, Hunter dvaput, Punk. I dođe WM 30. Ne previše veličanstven build između Lesnara u usporedbi sa prošlima. Spor meč, nitko ne očekuje kraj streaka. Dođe treći F5 i sudac pinuje 1.2.3. Streak je gotov, nitko ne vjeruje. Najšokantniji trenutak i povijesti WM, možda i WWE-a. I danas se smatra da streak nije trebao srušiti Brock, nego Shawn, HHH ili netko mlađi. Ja se s tim mogu složiti, ali ono što su napravili na WM30 je neponovljivo. Nikad više nećemo nešto takvo doživjeti.

Ima još streakova pa samo spomenite, mogao sam i ja više navesti ali evo par za početak. Koji vam je pd ovih najupečatljiviji i biste li promijenili kraj?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Andreov streak je WWE mit.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la lemonzoo »

Bruno Sammartino

Bio je svjetski prvak dvaput. Prvi put od 1963. do 1971. (2803 dana), drugi put od 1972. do 1977. (1237 dana).


Fabulous Moolah

Bila prvakinja oko 27 godina, ali s dva kratka prekida.


Frank Gotch

Bio prvak 1800 dana. Njegova je vladavina impresivna zato što je to bilo u vrijeme dok kečeri nisu bili skriptirani.
Uvijek u pravu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la Dynamite 7 »

Jedan sam od rijetkih,ali nemam problem što je Brock srušio niz.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Andreov streak je WWE mit.
Koji je imao veliku ulogu u buildu za meč. Isto kao ono da Andre nikad nije bodyslaman. Bio je. Ali, "Hogan pobijedio Andrea u WM main eventu" zvuči sjajno, ali neusporedivo bolje zvuči "Hogan bodyslamao Andrea i prekinuo njegov 15-godišnji streak". Htjeli su prodati main event i uspjeli su.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la KOMANIA »

@The A-Lister
Jel moguće da si zaboravio čuveni Hawkinsov streak. :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nije. Razmišljao sam o njemu dok sam pisao, ali nisam stavio. Mislim da je taj streak propuštena prilika, trebali su veću pažnju tome pridodat.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Nije. Razmišljao sam o njemu dok sam pisao, ali nisam stavio. Mislim da je taj streak propuštena prilika, trebali su veću pažnju tome pridodat.
Ma ja sam to spomenuo u šali, ali zaista je od toga mogla da se napravi sjajna priča, kao recimo kada je Slater jurio ugovor na SD-u.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

recimo kada je Slater jurio ugovor na SD-u.
To je ono dok mu je Lesnar rekao da ga zaboli za njegovu djecu? :lol:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la Dynamite 7 »

Je li i Mansoor imao neki streak? Čuo sam nešto o tome na Raw-u.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dynamite 7 je napisao/la:Je li i Mansoor imao neki streak? Čuo sam nešto o tome na Raw-u.
49-0 je imao, gradio na Saudi showovima (osvojio BR, te pobijedio Zigglera i Cesara na njima) te na 205u i main eventu.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
recimo kada je Slater jurio ugovor na SD-u.
To je ono dok mu je Lesnar rekao da ga zaboli za njegovu djecu? :lol:
"I GOT KIDS" :D
Valjda je popio F5 od njega, čini mi se da je Lesnar bio u feudu sa Ortonom, valjda je i RKO popio.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
recimo kada je Slater jurio ugovor na SD-u.
To je ono dok mu je Lesnar rekao da ga zaboli za njegovu djecu? :lol:
"I GOT KIDS" :D
Valjda je popio F5 od njega, čini mi se da je Lesnar bio u feudu sa Ortonom, valjda je i RKO popio.
Eh. Lesnar 2016 imao fora buildove i sranje mečeve.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la KOMANIA »

Čini mi se da je i Charlotte imala neki ppv streak? :think:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Streakovi u wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Do Fastlanea 2017. ako se ne varam.
Odgovori