JoW - ProHrvanje

Journey Of Wrestling - Pro Hrvanje

Kockarnica, be the booker...
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sad znamo na koju titulu Markovic ide ako ne osvoji briefcase :P
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la HunterDX »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ni Goldberg kad je bio mlađi nije sranje.
Uvijek je bio sranje u ringu.
Meni u najboljim godinama nije.
Nikad nije bio spreman za duge mečeve.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nije bio neki spektakularni talenat,ali pretjerano mi je reći da je bio sranje.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Jovic »

The A-Lister je napisao/la:Masayuki i Terror (nisu pravi wrestleri nego custom koje sam ja napravio). Riješio sam to tako da je MJF nagrađen titulom i sad kao prvak unificira. Nije nešto ali morao sam nešto napraviti, sad ionako je MJF došao sa streakom 20-0 kod mene. Nastaviti ću taj streak i imati ću Terror vs MJF streak vs streak IC title main event iduće godine na WM50 :D
Reci mi kako otprilike da napravim te custom wrestler-e to ce mi puno znaciti i da li bi morao da placam sta(mislim na one plave).
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Manage —> Roster —> View —> Custom

Onda sređuješ workrate, charismu i daješ traitove. Što mu bolje skillove daš, više će te koštat, al isplati se. Radim dosta s custom likovima i već treću WM zaredom imam *******¼ main event.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Jovic »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Manage —> Roster —> View —> Custom

Onda sređuješ workrate, charismu i daješ traitove. Što mu bolje skillove daš, više će te koštat, al isplati se. Radim dosta s custom likovima i već treću WM zaredom imam *******¼ main event.
Uh super hvala puno,imam neku ideju sa Njpw-om valjda mi uspe
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Stavili su novi update di možeš rebrandad kompaniju i s ponosom mogu reći da kompanija nakon 30 dugih godina u mom saveu opet nosi ime WWF :D
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Jovic »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Stavili su novi update di možeš rebrandad kompaniju i s ponosom mogu reći da kompanija nakon 30 dugih godina u mom saveu opet nosi ime WWF :D
Jel to podrazumijeva da mogu praviti i nove ppv-e(kalendar da podesavam,ako znas na sta mislim)?
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13772
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la AleksaVP »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Btw, večeras nova epizoda
:think:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ide ide, nemate frke :)
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Stavili su novi update di možeš rebrandad kompaniju i s ponosom mogu reći da kompanija nakon 30 dugih godina u mom saveu opet nosi ime WWF :D
Jel to podrazumijeva da mogu praviti i nove ppv-e(kalendar da podesavam,ako znas na sta mislim)?
Možeš, Manage - Company - Events - Rebrand
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Master of darkness »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Btw, večeras nova epizoda
:think:
Jedva ceka da uzme tu titulu pa to ti je.
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17426
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

PH Weekly #15

Dobrodošli u još jednu epizodu najboljeg hrvanja na ovim prostorima! Aleksa otvara show u ringu, s mikrofonom u ruci. Odlučuje biti iskren i kaže da se ne veseli meču na KuB-u. Kaže da želi nešto drugačije i zahtijeva stipulaciju za meč, a Dynamiteu poručuje da je super lik, ali u ringu nema prijateljstava. Mary ulazi u ring, a iza ide Dynamite i prekida ovo dvoje. Kaže da nema potrebe za stipulacijom i da je sadašnja situacija odlična. Mary se, u biti, slaže s Aleksom i kaže da bi se Dynamite trebao boriti za titulu u bilo kojim uvjetima. Dynamite, ljut, popušta i kaže da on nikad ne odustaje. Aleksa će biti taj koji odustaje kad pred svima izgovori I quit! Službeno je, imamo stipulaciju za meč na TakeOveru!

Jobber29 i Markovic619 vs Sherpa i Dalmatian

Tag team akcija kao posljedica događaja iz prošlog tjedna. Markovic hrva sa Sherpom a Jobber provocira Dalmatiana sa strane. Dok Markovic počinje dominirati, Sherpa odvodi borbu izvan ringa i nastaje brawl sve četvorice. Sherpa neprimjetno uzima mikrofon i u gužvi pogađa Jobbera mikrofonom. Ulazi u ring i pinuje, ali Jobber nije legalan. Markovic to zna i pogađa splash, ali Sherpa se izmiče i Markovic pada na Jobbera. Sherpa pinuje Jobbera koji kickouta na 2 i zaključa Sherpu u armbar! Sherpa na rubu predaje ali spašava ga Dalmatian. Dupli tag nakon kojeg se bolje snalazi Dalmatian, a tada dolazi nBo! Dolaze spasiti Markovica, a sprečava ih Sherpa koji izlazi van u brawl. U međuvremenu, Markovic pogađa backstabber i moonsault za pobjedu! ***½

Sherpa i Dalmatian odlaze u backstage, a Sherpinu pažnju privuče DVW koji u svlačionicu nosi vino. Kad ga Sherpa pita koja je to sorta vina, DVW odgovori: Bijelo. Sherpa kaže da uzima veliku pauzu kad osvoji Keš U Banci.

U međuvremenu, u backstageu KOMANIA nudi letke vezane uz bakterije i svima daje besplatnu dezinfekciju. Prolazi Dynamite i uzima i on svoju. Malo razmišljan i ima ideju, pošto KOMANIA tako puno doprinosi okolo, zaslužuje jedan meč za titulu, i to idući tjedan. A pošto Dynamite ima I Quit meč na TakeOveru, neka ovaj, za pripremu ima istu stipulaciju! KOMANIA prvo govori Dynamiteu da se malo odmakne i prihvaća te Dynamiteu daje i rukavice, te nastavlja dezinficirati backstage.

Nalazimo se opet u napuštenom skladištu, u nečemu što izgleda kao domaća teretana. S nama su Mandy i Donnie. Donnie se obraća Mary i govori joj da su ona i ljudi poput nje razlog zašto je ono učinio. Ona želi starog Mandyja, ljudi žele starog Mandyja. Ali Mandy ne treba starog, nesigurnog luzera koji je bio. Kaže da je Mandy sada, ne njegov, nego slobodan i da se osjeća jače nego ikad. A kad se vrati u ring, svi će to osjetiti. A Mary poručuje, ako je toliko posebno vezana uz Mandyja da bi zbilja stala u ring sa njim, neka bude. Daje vremena za pripremu, a na TakeOveru nakon KuB-a imat će meč.

The A-Lister i Dejan Jovic vs Switchblade i HunterDX

Kratak meč koji završava tako što nakon ometanja DVW-a A-Lister pogađa GTS Hunteru i pinuje za pobjedu. **¾
Nakon meča Switchblade uhvati DVW-a i napada ga. Uzima kendo štap i lomi ga DVW-u preko leđa, a Nele i Hunter ga smiruju dok A-Lister i Dejan pomažu DVW-u. DVW se diže i dohvati Switcha te mu pogađa powerbomb na komentatorski stol. Liječnička služba dolazi po Switcha koji je možda ozlijeđen.

U backstageu imamo intervju s Alenom uoči njegovog Rainmaker meča protiv Neleta na TakeOveru. Na pitanje zašto nema toliko često mečeve kao Nele, govori da njemu to ne treba, jer je spreman za svaki meč. Kaže da je pobijedio Sherpu bez Rainmakera, a ako bude potrebno, jednim će srušiti Neleta. Nakon toga ide na onog tko će držati glavnu titulu. Backstageom prolazi Sherpa i kaže da, ako Alen završi kao prvak, on će vrebati sa osvojenim KuBom i titulu će konačno držati osoba koja to zaslužuje. Staredown između dvojice.

KOMANIA i dalje igra loto, a prije meča dolazi Eumaus. S najboljim namjerama mu govori da je toliko novca na to izgubio i trebao bi odustati. Nakon razgovora s njim saznajemo da bi KOMANIA htio otići na WM, a zatim računanjem Eumaus otkriva: da nije igrao loto, ušteđenim novcima je i mogao. KOMANIA pali listić i zahvaljuje se Eumausu.

Prije najavljenog meča, Maridius kaže da ima title meč večeras i ne može sudjelovati i u ovom meču. Dolazi Cenation i kaže da on može umjesto Maridiusa u meč što Eumaus prihvaća.

Eumaus i Cenation Leader vs Maki i KOMANIA

Pošto KOMANIA iz zahvalnosti nije pretjerano agresivan prema Eumausu u početku meča, a Makiju se ne hrva jer Maridius nije u meču, ovaj desetominutni meč svodi se na interakcije između Cenationa i KOMANIA. Solidno hrvanje i tag KOMANIA. Maki ulazi u ring, dominira i nakon piledrivera pinuje Cenationa. ***¼
Markovic dolazi u ring, a Eumaus ga pita gdje je do sad bio i savjetuje mu da ili da dođe pomoći ili da se ne miješa. Dolazi Maridius i cuta promo u kojem trolla lijenog Makija i uspoređuje sadašnji meč sa njegovim reignom. Kaže da ništa ne radi, ali uvijek pina i izvuče se. Govori da se isto neće dogoditi na TakeOveru te najavljuje press konferenciju u ringu idući tjedan!

Dynamite 7 (c) vs Robi (ProHrvanje Junior Championship)

Prvi singles meč ove večeri. Razočaravajuća predstava Robija čija su jedina ofanziva rollup-ovi i slabi submissioni. Dynamite dominira i nakon nekoliko lariata pogađa Coup De Grace iz kojeg se Robi izmiče! Robi napada Dynamitea i pogađa pop up drop koji Dynamite kontrira u uppercut i pinuje za pobjedu. ***¼
Nakon meča Robi puca i napada Dynamitea, ali Dynamite uzvraća i imamo brawl! Brawl ide kroz dvoranu a prekida ga Ejdzej koji obojicu spearuje. Kaže da je Robi najnesposobnija osoba koju je upoznao jer ne samo da ne može pobijediti Dynamitea, nego ga ne zna ni napasti. Kaže da ne zaslužuje shot na tu titulu i nudi mu kao utješnu nagradu nudi mu posljednji čavao u lijesu koji si može zakucati u meču na TakeOveru. Robi uzima mikrofon i prihvaća izazov.

DVW u backstageu potpisuje autograme djeci i motivira ih govoreći da ne piju i da preporuča Cena vs Edge sa Unforgivena. Taman kad je završio, dolazi Switch i napada ga, ali slabijom, lijevom rukom. Ipak, dohvati šipku i mlati DVW-a te tako stvori jači Impact, a Nele dolazi spasiti DVW-a.

Mary objavljuje veliki main event za idući tjedan, 6 članova MITB meča i Maki u 7-way Gauntlet meču main eventaju show.

Anteridius Express (c) vs Emirates i Wulf7X (ProHrvanje Tag Team Championship)

Meč u kojem Maridius napada punom snagom i poručuje Makiju da se ne štedi za njega te da ga može u pola snage pobijediti. Dominira nad Emiratesom dok se Wulf ne umiješa. Najduži meč večeri nastavlja dobrim hrvanjem i brzim tagovima. Ipak, vidi se da Emirates i Wulf preuzimaju vodstvo. Wulf napada Antu s nekoliko tackleova i onda ide na gležanj. Maridius se želi umiješati, ali Emirates ga vuče izvan ringa i udara stolcem. Sudac gleda što se događa vani i svađa se sa Emirom, a Maridius dolazi sa svojim stolcem i slučajno udara suca! Announcer Bah Gawd traži novog suca i dolazi. Novi sudac malo liči na Markovica, ali s dugom kosom. Sudac ulazi u ring. Ante tapka, ali sudac ne sudi kraj nego pogađa canadian destroyer i stavlja Antu na vrh! 1...2...3! ***½
Anteridius i dalje drži titule, Markovic skida periku a ostatak nBo-a napada Wulfa i Emiratesu dok prvaci odlaze. Eumaus uzima mikrofon i govori ovoj dvojici sa ne žele ispasti zlikovci jer nBo nisu zlikovci nego su Wulf i Emirates kukavice koje odbijaju mečeve. Nude im priliku za osvetu na TakeOveru. Više nisu neporaženi, nemaju što izgubiti.

Eumaus i nBo zadovoljstvo odlaze u backstage, a čuju se pucnjevi! KOMANIA trči s pištoljem u ruci prema nBo-u a oni bježe! KOMANIA, koji je očito skrenuo, govori da je na Lotu izvučena kombinacija koju je on zaokružio, ali nema listića i sad je izgubio milijun kuna te želi da Eumaus plati, što će učiniti na TakeOveru. Dolazi osiguranje i Mary zove policiju.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7621
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Master of darkness »

DVW i Vino nesto najjače
Jedva čekam takeover :dance:
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

JoW - ProHrvanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Šampion radi punom parom, feudam sa četvoricom :cool: . NEW segmenti standardno jako zabavni,Komania izgleda ima fantastičan gimmick.Sviđa mi se i što smo makar malo saznali o Demon- Mandy (Mary) feudu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Zaključano