Najgori PPV dogadjaji ikada.

Samo ime kaze, zastocitasovo...

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Master of darkness »

Resio sam malo da reorganizujem malo ovu temu i da dodam neke showowe koji se meni nisu nimalo svideli.

WM 32 --- Najgora Wrestlemania od kad pratim sam wrestling, a pratim ga od 2009 na vamo. Jedini mec koji je valjao je bio onaj zenski triple threat gde sam se iskreno nadao da Sasha dobija nakon onog ulaska sa Snoop Doggom. Jedini mec vredan pomena uz taj je onaj ladder mec za IC titulu. U Main eventu smo dobili Haichov polusatni klasik gde megaheel Haich biva cheeran, dok je Roman izvizdan od cele publike. Lesnar pregazio Deana/Moxa smesno je koliko smo ocekivali jedan odlican hardcore mec, a u stvari dobili jedan squash, gde se kasnije otkrilo zapravo ko je tu bio problem u onom cuvenom podcastu kod SCSA. Usos/Dudleys prekratko. New Day vs League of nations (Aka najgori stable u 10 godina od 3MB) gde smo videli opet starce koji mlate mladjariju. Kad smo vec kod pokopavanja, setih se Wyatta (Bas cudno :roll: ) i kako je Rock polozio Rowana kao da je amater i kasnije 2v4 gazenje Wyatta od Cene i Rocka. Zaboravio sam da dodam da je taj show imao i dobar Aj/Jericho mec, medjutim kad pogledas da je WM trajala 6 sati, 3 dobra meca ne opravdavaju ceo show.

ECW december to dismember --- Isto jako los show, medjutim mi u poredjenju sa onim Heroes of wrestling ovaj show ispade Wrestlemania X-Seven. Dobar tag team mec koji je bio jedino dobro na showu. Random Matt Striker i njegova slika na guzici. Main event gde se znalo da se tu daje titula Lashleyu i toliko dugo cekanje za ulazak je ubilo svaki moj interes za taj show.

Battleground 2017 --- Najgori show 2017. bez pogovora. Mnogo losih meceva, svetla strana showa onaj New Day/Usos mec, posle toga nista. Koliko god neko imao pozitivno misljenje o ovom mecu, meni je Punjabi Prison glupost decenije. Camera work gde se nista nije videlo na pocetku, los Mahal, ponovno uplitanje Singh Brothera i random povratak Khalija. Aj/Owens mec je unisten onim losim krajem. Cena/Rusev presporo gde se znalo ko dobija.

Roadblock: End of the line -- Za kraj slag na tortu dodje ovaj PPV. Koliko treba lud neko da bude da ovako postavi ceo PPV. Nijedna prica na Rawu nije bila dobra, medjutim mecevi su bili interesantni na papiru i ocekivao se solidan show. Jedini dobar mec je Jericho/Rollins, koji je bio samo dobar. Sasha/Charlotte grozan mec sa puno praznog hoda i ponovnog dobacivanja titule da bi se Flairovoj ocuvao PPV streak. Main Event smo dobili Reigns/Owens za UV titulu iako je imao US titulu koju nije branio jer haha mislite da je WWE briga za tu titulu? Mec je bio dobar, ali su mi tu postavili Reignsa prejakim kad je dobio 3 frog splasha i svejedno kick outao. Kraj isto ocekivan, DQ i ujedinenje Shield brace po ko zna koji put. Meh.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Maki »

Svaki show u Vehabilendu. Doslovno na svakom bude gluposti. Ili se Taker i Goldberg nokautiraju, ili starkelja uzme world titulu, ili imamo nebitne prestižne mečeve kao kad je Braun osvojio zeleni pojas, Mansoor stalno dobija i prebijaju Irance.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Svaki show u Vehabilendu. Doslovno na svakom bude gluposti. Ili se Taker i Goldberg nokautiraju, ili starkelja uzme world titulu, ili imamo nebitne prestižne mečeve kao kad je Braun osvojio zeleni pojas, Mansoor stalno dobija i prebijaju Irance.
Vehabilend je Arabija, right?
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Svaki show u Vehabilendu. Doslovno na svakom bude gluposti. Ili se Taker i Goldberg nokautiraju, ili starkelja uzme world titulu, ili imamo nebitne prestižne mečeve kao kad je Braun osvojio zeleni pojas, Mansoor stalno dobija i prebijaju Irance.
Samo sto na tim showowima bude nesto i solidno. Npr. Na GRR su mi Cedric i Kalisto imali dobar mec, kao i Styles i Nakamura. Na drugom kad je Lesnar osvojio titulu je bio solidan turnir, samo sto je lose zavrsio, ali je imao solidne meceve poput Mysterio/Orton i Mysterio/Miz, Angle/Ziggler, Rollins/Ziggler, i Styles/Joe je bio jako dobar mec. Ako nisi gledao Heroes of wrestling, pogledaj kako izgleda mec gde ti pristojan mec koji bi ocenio sa 2.75 izgleda kao Omega/Okada.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Maki »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Svaki show u Vehabilendu. Doslovno na svakom bude gluposti. Ili se Taker i Goldberg nokautiraju, ili starkelja uzme world titulu, ili imamo nebitne prestižne mečeve kao kad je Braun osvojio zeleni pojas, Mansoor stalno dobija i prebijaju Irance.
Samo sto na tim showowima bude nesto i solidno. Npr. Na GRR su mi Cedric i Kalisto imali dobar mec, kao i Styles i Nakamura. Na drugom kad je Lesnar osvojio titulu je bio solidan turnir, samo sto je lose zavrsio, ali je imao solidne meceve poput Mysterio/Orton i Mysterio/Miz, Angle/Ziggler, Rollins/Ziggler, i Styles/Joe je bio jako dobar mec. Ako nisi gledao Heroes of wrestling, pogledaj kako izgleda mec gde ti pristojan mec koji bi ocenio sa 2.75 izgleda kao Omega/Okada.
Bude solidno ali beznačajno. Šta su eto Nakamura i Styles dobili sa još jednim non-finishom? Ništa. Beznačajan meč je samo gledanje nekih polugolih likova kako se hvataju i bacaju po ringu.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la DVW »

WWE je imao najlošije PPV-e 2007.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

StevoLopata je napisao/la:QR_BBPOST
NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST TNA Victory Road '11
Strartcade '97 i '98
Wrestlemania IX
ECW December To Dismember
Ovo 97' jel to ono kad je Goldberg doziveo prvi poraz od Kevina Nasha?
'98 je Goldberg izgubio od Nasha, '97 je bio overbookirani Sting vs. Hogan
Sad sam se ovog sjetio. Starrcade '97 je 90% sranje bio, i ako izuzmemo ME. Gore od najgore WM :mrgreen:
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Master of darkness »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Gore od najgore WM
Damn boi nisam znao da je toliko lose :mrgreen:
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ma jebeš undercard, tad je bilo najbitnije da ME odrade kako treba. I nisu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST tad je bilo najbitnije da ME odrade kako treba
Ovo, to je bia one match show.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Master of darkness »

Update:
HIAC 2019
Survivor series 2015
Fastlane 2015
Night of champions 2015
Battleground 2015
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Od HIAC 2019. još imam traume.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la KOMANIA »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST Update:
HIAC 2019
Survivor series 2015
Fastlane 2015
Night of champions 2015
Battleground 2015
Po ovome ispada da je tebi 2015. jedna od najgorih za WWE?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Iz 2015. loši jedino SSeries i Royal Rumble bar meni. Ostali su barem relativno dobri.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Najgori PPV dogadjaji ikada.

Post Postao/la Master of darkness »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Po ovome ispada da je tebi 2015. jedna od najgorih za WWE?
Od kada ja pratim da.
Fastlane je imao Jako dobar Bryan vs Roman i tjt. Sve ostalo prosecni/ispodprosecni mecevi
Survivor Series je imao finale turnira koje je trajalo 9 minuta, jedini dobar mec je bio Owens/Ambrose i tjt.
Royal Rumble je imao sjajan TT Cena/Lesnar/Rollins, ali mi je pobeda Romana ostavila gorak ukus. Gimmick PPV uveliko zavisi od tog meca, a tu su zestoko podbacili.
NOC je imao dosta prosecne meceve. Najbolji je bio Cena Rollins, a to je bio Cena spotfest sa 0 strukture. Sve ostalo ispodprosecno.
You leave when you think it's time
Odgovori