Pitanja o Wrestlingu

Daj svoj odgovor

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Evo pitanje koje mi se vrti u glavi neko vrime. Šta mislite u kojem smjeru bi hrvanje otišlo da je Hogan bia u krivu oko Warriora, tj. da je WWF od njega uspija napravit idućeg top lika i uspješno Warriorom zaminia Hogana?
Warrior je bio užasno nepouzdan tako da bi vjerovatno WWF bio u problemu kad bi se ovaj pokupio i otišao.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma znam da je, al ovo da su uspili podrazumjeva i da je Warrior normalan. Samo se nesto mislia koliko bi hrvanje bilo drukcije da je Hoganova zvijezda opala tada.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ma znam da je, al ovo da su uspili podrazumjeva i da je Warrior normalan. Samo se nesto mislia koliko bi hrvanje bilo drukcije da je Hoganova zvijezda opala tada.
Pa može se reći da je bila u padu Hoganova slava. 1991. svega godinu dana poslije WWF nije mogao napuniti stadion na WM VII pa su prebacili u arenu. Jer publika nije bilo pušila još jednu patriotsku priču gdje All-American Hogan savlada antiameričkog heela.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la DVW »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Evo pitanje koje mi se vrti u glavi neko vrime. Šta mislite u kojem smjeru bi hrvanje otišlo da je Hogan bia u krivu oko Warriora, tj. da je WWF od njega uspija napravit idućeg top lika i uspješno Warriorom zaminia Hogana?
Mislim da bi bio glavna faca New Generation Ere. Bio bi glavni heel tj. i danas bi se pričalo o sjajnom rivalstvu Warriora i Harta. Samim tim sa njima kao top likovima HBK-ov push bi zakasnio. Da ne kažem da bi bio upitan. Btw kad čovjek skonta svi ti Golden Era likovi imaju kontroverzan odlazak iz kompanije. Hogan nakon skandala sa steroidima, Warrior kad je pao na testu, Savage i ona užasavajuća teorija o Stephanie (u to sumnjam tho).
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Warrior kad je pao na testu
Pogledaj dark side of the ring epizodu o njemu, bilo je tu puno toga. Čovik je bia nestabilan totalno.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la DVW »

Sjajan serijal, gledao sam epizode o Montrealu i Benoitu, svakako da ću i ostale odgledati. Mlad je umro Warrior u pm.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Evo pitanje koje mi se vrti u glavi neko vrime. Šta mislite u kojem smjeru bi hrvanje otišlo da je Hogan bia u krivu oko Warriora, tj. da je WWF od njega uspija napravit idućeg top lika i uspješno Warriorom zaminia Hogana?
Mislim da bi bio glavna faca New Generation Ere. Bio bi glavni heel tj. i danas bi se pričalo o sjajnom rivalstvu Warriora i Harta. Samim tim sa njima kao top likovima HBK-ov push bi zakasnio. Da ne kažem da bi bio upitan. Btw kad čovjek skonta svi ti Golden Era likovi imaju kontroverzan odlazak iz kompanije. Hogan nakon skandala sa steroidima, Warrior kad je pao na testu, Savage i ona užasavajuća teorija o Stephanie (u to sumnjam tho).
Ne bi Warrior plivao u NG eri. On je bio relikt prošlosti kao i Hogan prije turna.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la DVW »

Danas da, ali kako je mogao biti relikt prošlosti 1993 kad je tek 1990 osvojio titulu?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Danas da, ali kako je mogao biti relikt prošlosti 1993 kad je tek 1990 osvojio titulu?
Kao i Hogan. Jer se wrestling biznis okrenuo od tih larger than life likova sa manjim ali agilnijim kečerima koji mogu pružiti nešto više u ringu od formulaičnog meča.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la DVW »

To je biće tako jer su htjeli privlačiti manje pažnje bez tih mišićavih likova u aftermathu steroidske afere. Naravno ne znači da kojeg ne bi ostavili.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST To je biće tako jer su htjeli privlačiti manje pažnje bez tih mišićavih likova u aftermathu steroidske afere. Naravno ne znači da kojeg ne bi ostavili.
No ne samo zbog toga. Generalno su likovi koji su bili baje u 80-im počeli padati. Hogan je već 91. bio dosta manja zvijezda nego 4 godine ranije.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la DVW »

Zbog opadanja Hoganove popularnosti nikad nije došlo do matcha njega i Flaira u WWF-u.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Zbog opadanja Hoganove popularnosti nikad nije došlo do matcha njega i Flaira u WWF-u.
No i zbog toga što Flair nikad nije bio neko čija je popularnost bila u WWF području. On je bio ikona WCW stila južnjačkog hrvanja.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la DVW »

Mada su po meni trebali napraviti taj match na WM 8 umjesto Flair-Savage i Hogan-Sid.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Mada su po meni trebali napraviti taj match na WM 8 umjesto Flair-Savage i Hogan-Sid.
Svakako da jesu. Mislim da Flair nije neko ko bi odbio izgubiti.
Odgovori