Čija maska je danas najvrijednija?

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Čitajući informaciju kako bi Blue Demon Jr. mogao postati maskirani gradonačelnik, zanima me odgovor na jedno pitanje. Moje pitanje je jasno "Čija maska je najvrjednija u današnjem hrvanju?"

Što se tiče svih vremena tu je lagano odrediti tko je prvi ili u samom vrhu. Naravno El Santova maska je najvrjednija, bio je simbol nacije. El Solarito je također netko čija maska vrijedi. Čak je 25 puta stavljao svoju masku na liniju i svaki put pobjeđivao. Naravno tu su još Blue Demon, Mil Mascaras i njegov brat Dos Caras, Atlantis, Octagon...

Danas imamo nekoliko važnih hrvača koji su ostavili svoje ime u ringu, te su njihove maske jako važne.

La Parka - bio prvak u dvije najvažnije meksičke promocije. 31 puta pobjeđivao u Lucha de Apuestas meču, te je pobjeđivao velikane kao što su Pierroth Jr. (2 puta), Damian 666, Black Tiger III, El Mesias ili ti ga Mil Muertes i El Hijo del Fantasma.

Psyho Clown - pobjeđivao je Super Crazya, El Texano Jr.-a i Pagana, s braćom Halloweena, Damian 666, i uzeo je masku od Dr. Wagner Jr.-a.

Caristico - možda nije toliko poznatih ošišao ili im uzeo masku, ali svejedno je poznat i njegova maska vrijedi. Ako ništa barem je ošišao Negro Casasa.

Pentagon Jr. - također nema veliki broj Lucha de Apuestas mečeva, ali zbog titula koje je osvajao i mainstream uspjeha, definitivno je zaslužio da se njegova maska nađe na ovoj listi.

Fenix - jedan jako mladi hrvač, ima tek 30 godina, a već mu maska dosta vrijedi. Ponajviše zahvaljujući mainstream izlaganju. Njegovo vrijeme tek dolazi.

Blue Demon Jr. - legenda poput svog očuha. Slavio u mnogo Lucha de Apuestas mečeva a najpoznati je najvažnij je bio kada je ošišao Dr. Wagner Jr.-a.

Što vi mislite? Čija maska je najvrijednija? Nisam htio staviti Rey Mysteria na listu jer je već jednom izgubio masku, ali definitivno bi se dalo raspravljati koliko je njegova maska vrijedna. Koja ženska maska je najvrijednija? Zeuxis, Lady Shani, Sexy Star (iako smo ju svi vidjeli bez maske, ipak u kayfabeu nije ju nikad izgubila)?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Sherpa »

El santo je dao sinu masku koji ju je isto malo more puta branio zar ne? Mislim da je to daleki broj 1. Znaš li di je sada maska, dal ju je još netko naslijedio?

Od ove nove generacije, ja bih rekao pshyo clown. Nije ju toliko branio ko ovi ( i neće, drugačija vremena) al jenu top formi, turbo popularan i ima barem jedan veliki Luchas de Apuestas skalp nad wagnerom
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Zapravo sad kad si rekao upravo gledam El Santo je dao svoju masku svome sinu. I dalje je jako vrijedna, ali ipak je popularna toliko radi oca njegovog.

Slažem se za Psyho Clowna.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Sherpa »

Da, al pazi on je nije izgubio, pa onda nije ništa njegov sin. To je tipa 40-50 mečeva u kojima je bila na liniji, možda i više. Naravno da je otav zaslužan, al ovo je još jedan pečat na nasljeđe. Zato pitam, dal si naletio dal je otišla i na unuka, ili su je umirovili.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTZnaš li di je sada maska, dal ju je još netko naslijedio?
El Hijo del Santo se jos nije penzionisao, radi jos meceve

El Santo Jr. je unuk, sad ne znam za njega da li nosi masku, tek je poceo karijeru prije par godina
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTZnaš li di je sada maska, dal ju je još netko naslijedio?
El Hijo del Santo se jos nije penzionisao, radi jos meceve

El Santo Jr. je unuk, sad ne znam za njega da li nosi masku, tek je poceo karijeru prije par godina
Upravo ovo. Sin je i dalje aktivan, i radi po manjim promocijama u Meksiku, a unuk je prije par godina počeo karijeru u NOAHu pod nazivom Santo Jr. i ako pogledamo na internetu možemo vidjeti da nosi masku...

slika
Yes Sir!
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Markovic619 »

Caristico je bio mega popularan i draw kao Mistico, njega bih stavio prije Psycho Clowna
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da je njega wwe dosta ugasio, al da je bio popularan - je
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Odlaskom u WWE dobio je dosta priznanja, međutim nije se snašao pa vjerujem da mu je tu dosta opalo nasljeđe. Prije i poslje WWE runa bio je dobar.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST međutim nije se snašao pa vjerujem da mu je tu dosta opalo nasljeđe
ja bih rekao da je dio i do wwe koji naprosto nikada nije znao koristiti meksikance kako spada. pa čak i za reya im je trebalo puno vremena da ga krenu koristiti kako spada

kada smo kod njega, čak i ako zaboravimo da je izgubio masku, mislim da je njegova još uvijek najvrijednija kod ovih koji kruh zarađuju u americi, premda bi uz dobar booking fenix mogao doći blizu
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Fenix je premlad još iako ima dosta potencijala. Bio je prvak u Chikari, Lucha Undergroundu, Impactu, PWG-u, AAA, al kao da mu neki veliki uspjeh fali. Neki AEW, NJPW ili WWE run.

A sto se tiče Reya, vjerujem da je vrijedna, al puno bi vrijednija bila da ju nikada nije izgubio, i mogli bi pričati možda o najboljem ikada, jer je napravio globalni uspjeh i stavio je Lucha Libre na svjetsku mapu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Neki AEW
mislim da ga to čeka u nekom trenu, a zapravo za cement bi po meni trebalo biti on vs pentagon mask vs mask. da bi to bilo opako opako dobro.

dragon lee /ryu lee bi isto mogao biti jako zanimljiv kao jedan od maskiranih
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST on vs pentagon mask vs mask
Uuuuuu daaa to bi bilo vrh
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Maki »

Atlantis iz CMLL?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Atlantis iz CMLL?
visoko, ai ih recimo rekao drugi ešalon spram nekih čak i spram blue demon jr, pošto je njegova maska također naslijeđe od oca.

al skinu je ultimo guerera i la sombru. a ombra je mogao biti visoko, ali wwe oigledno nije htio njega s maskom, kao što nije htio ni el hijo del fantasmu
slika
Odgovori