Čija maska je danas najvrijednija?

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Markovic619 »

La Sombra i El Hijo del Fantasma su izgubili maske prije nego što su došli u WWE pa mi je to ok što nisu nastavili sa maskama.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Atlantis iz CMLL?
ali wwe oigledno nije htio njega s maskom, kao što nije htio ni el hijo del fantasmu
Vidiš ovo mi recimo nije jasno. Izgubiti masku je prilično važno, e sad zašto WWE to nije htio iskoristiti da se maske gube na njihovim showovima. Zamisli izgradiš Sombru, i staviš ga protiv Reignsa. Maska vs Kosa. To bi bilo zanimljivo za gledat.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57598
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Sherpa »

Ali su izgubili zato što idu u wwe. Misliš da wwe nije mogao postići dogovor da zadrže masku da je htio, makar to značilo da plate kompaniji za koju su radili? Ne, njih to ne zanima. Pa ako pogledaš, tko im je od svih meksikanaca koje su imali zaista relevantan maskirani lik, izuzev reya? Nitko. A i tu je jericho pričao kako vince nije kužio ponatu njegove maske

@Rio146 navodno to ne žele raditi pošto je to meksički štih, oa bi izgledali da kopiraju druge, a oni kao top kompanija ne žele kopirati duge. Iako to radi čitav wrestling svijet.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24408
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Atlantis iz CMLL?
ali wwe oigledno nije htio njega s maskom, kao što nije htio ni el hijo del fantasmu
Vidiš ovo mi recimo nije jasno. Izgubiti masku je prilično važno, e sad zašto WWE to nije htio iskoristiti da se maske gube na njihovim showovima. Zamisli izgradiš Sombru, i staviš ga protiv Reignsa. Maska vs Kosa. To bi bilo zanimljivo za gledat.
U WWEu ti Luchas Apuestas mečevi ne nose nikakvu težinu. Tako da bi vjerovatno bilo bezveze.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST U WWEu ti Luchas Apuestas mečevi ne nose nikakvu težinu. Tako da bi vjerovatno bilo bezveze.
Nažalost, ali samo kad bi htjeli mogli bi...
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Čija maska je danas najvrijednija?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jedina maska koja nešto vridi u WWE-u je Reyova. A koliko su samo maskiranih ljudi imali/imaju.
slika
Odgovori