Prvi Hrvatski Kečeri

Sve o organizaciji Prvih Hrvatskih Kečera

Za sve manje promocije
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Au, srića već sam odlučia da idem, stvarno loš poster. Čudno jer su im dosad svi (koje sam vidia) bili OK ako ne i dobri
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la AlenB »

Jesu bili su okej pogotovo prosli, zato me i čudi šta se sada desilo.
slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Debelog Đubreta još samo jedna borba dijeli do borbe za naslov Prvaka Hrvatske!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kavez smrti vraća se u nedjelju u Močvaru!

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Sherpa »

Htio sam danas napusati recenziju phk eventa, al sam u busu skoro zadrijemao pa ću sutra. Pošto znam da bi mi to uzeli preko sat vremena.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ~MandyRose~ »

upravo se vratio sa mojeg prvog iskustva na ikakvog wrestling showu, i moram priznati da sam oduševljen, atmosfera je bila odlicna, svi wrestleri su dali sve od sebe i puno se trude oko organiziranja i da show bude zabavan!

prvi match (ne pamtim imena, pa pisem kako sam ih zapamtio haha) Dinamovac protiv anti-krista (jer je imao majcu s okrenutim krizom LOL) je bio odlican, karakteri su bili believable, mislio sam da je ovaj anti-krist Mađar ili netko tko nije iz PHK, ali bio je njihov, ne sjecam se da sam ga ikao vidio prije, i bio je super, Dinamovca znam da sam ga vidio jos od pocetka kada je PHK pokrenut, i lik ima super gimmick i dobar je mic talker. Super match koji je pokrenuo show, i nisam ocekivao da ce biti ovako zabavno kako je bilo

drugi match Njemac protiv Debelog Đubreta je bio okej! mislio sam da je njemac bio stvarno njemac dok nije progovorio :lol: pubila bila na strani Debelog Đubreta koji je bio babyface, a izvodio je heel poteze :lol: :lol:

iduci match, i moj MATCH VEČERI je bila Michelle vs Suzana! Mislio sam da je Michelle bila neka strankinja, a kad ono i ona bila hrvatica, znaci svi su to bili nasi ljudi, svaka cast :clap: :clap: nisam mislio da ima toliko talentiranih hrvatskih kecera, a ona je imala karizma s Ashley izgledom i Nikki Bella entrance-om!

Suzanna je izvela cool powerhouse potez i top rope elbow drop! svaka cast! odlicna je kao heel !

Michelle kada je izvela cartwheel elbow drop koji koristi Jillian

slika

i California Dream od Meline

slika

u tom trenutku sve je bilo jasno

slika

main event je bio cool, i shvatio sam kako u 2 sata te energija iscrpi od vikanja i navijanja, sada mi je jasno kako je publici na RAWu i PPV-ima koji su po 3 i vise sata tamo

svaka cast jos jednom na domisljatom nacinu da se kavez sastavi od materijala, i cak je dijelovalo, iako je bilo opasno jer se moglo sve raspasti kada je Frozen Fire bio bacen kroz to. Nadam se da je kameraman ostao citav hahah, i drago mi je da je Antikrist pobjedio! You deserve it :clap: :clap: Da sam dosao prije, mozda bi Frozen Fire jos prije izgubio titulu :P

sve u svemu imao sam odlicno iskustvo! definitivno cu opet ici kada cu imati prilike :D svaka cast organizatorima i svima na ovom showu! bilo mi je drago podrzati ovaj rad u kojem je mnogo truda i vremena ulozeno, nastavite samo tako :clap: :clap: zamjerka nije bilo, osim mozda od strane publike zbog nekih gnjusnih chantova na temelju debljine, celulita, i slicnog, stvarno nije prikladno i lijepo slusati to, iako je bilo kroz zajebanciju, ali vjerujem da su wrestleri vec nauceni da imaju thick skin za takve neke jadne dovike
WENDY CHOO GANG!

slika
ninomrki
Rank 4
Rank 4
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 stu 2016, 23:10
7
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ninomrki »

Đubre nije face, Đubre je tweener
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri - Kavez Smrti recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Kao što sam i najavio

evo recenzije

http://prohrvanje.com/prvi-hrvatski-kec ... recenzija/
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ninomrki je napisao/la:QR_BBPOST Đubre nije face, Đubre je tweener
aha, meni je bilo rečeno da je babyface, pa sam dobio onda krive informacije

e i da, jeste li razmisljali da kod sellanja kick poteza šamarate po nozi radi onog zvuk efekta koji wrestleri rade? ili je to nepotrebno?
WENDY CHOO GANG!

slika
ninomrki
Rank 4
Rank 4
Postovi: 63
Pridružen/a: 26 stu 2016, 23:10
7
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la ninomrki »

Neki to rade, neki ne. Kako kome paše. Ovisi i o kicku. Kod nekih je dobro to napraviti, kod nekih je suvišno
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Evo i moji dojmovi. Prvo ću reć da sam se dosta zabavia, bez puno razmišljanja bi iša opet, atmosfera super, a Močvara mi ne smeta ko nekima, event nije traja pre dugo, a definitivno sam trošia više para na gore stvari tako da mi ni cijena nije loša :mrgreen:

Šta se tiče samih in ring stvari, mixed bag reklo bi se. Nijedan meč nija bia toliko loš da je negledljiv, al nijedan nije odskaka nekom kvalitetom. Bilo je par impresivnih poteza (pohvale Ice Nineu za ultra siguran piledriver), ali i par stvari koje su botchane ili barem izgledale jako opasno al u lošem smislu. Po meni su žene odradile najbolji meč, najmanje mi se svidia opener. Pohvalit ću i to da nijedan meč nije traja predugo.

Jedna stvar šta mi se stvarno nije svidila je to šta su psihologija i storytelling na sve strane. Od prvog meča di lik koji je dvi težinske kategorije iznad svog protivnika ima ulogu underdog babyfacea (plus stvarno mrzim distrakcije tokom mečeva sa entrance musicom), drugi meč u kojem je dosta toga bilo jako čudno (Debelo Đubre kupi prvi pin na roll up iako je designated face u meču i duplo veći od protivnika, sudac ne podiže ruku treći put), ženski meč di heel power couple čestita faceu na pobjedi (koja je isto došla tapkanjem, tako da su 3/4 meča završila na taj način čega isto nisam fan), zadnji meč di se heel zaključava u kavez i daje time limit izazivaču da uđe u ring (šta bi bila zapravo sjajna priča) i još dovodi saveznika da pazi van kaveza, da bi onda izašli dva monstera koji mirno otključavaju kavez i ulaze unutra bez problema i kreće meč. U tom meču bar mogu pohvalit storytelling, Ice Nine udara potez koji pokušava i ne može cilu večer, FF kao pravi heel napada ud koji je oštećen u prvom meču. Ono šta mi se ne sviđa je to da je lik koji je izgubia opening meč čisto ko suza (i to tapkanjem) dobiva uopće priliku da se bori za titulu u main eventu. Da, titula se brani pod pravilom 24/7 i tom logikom su svi No.1 contender u bilo kojem datom trenutku, al isto tako zašto bi babyface s ozlijedom uopće uša u kavez. Sačekaš da istekne time limit, napadneš ga kad izađe iz kaveza i eto.
Da i sam kavez spomenem, po meni potpuno nepotreban. Pre savitljiv i tanak da bi oda dojam ikakve opasnosti (osim možda jadnom kamermanu koji je primia udarac), finiš meča u kojem je izgleda ko da će puknit nakon prvog bacanja u kavez ( a kamoli nakon drugog i trećeg) i to da se osim tih bacanja meč moga odvit na potpuno isti način bez kaveza.

Al uz sve to svejedno je ovo ni blizu najgoreg wrestling showa kojeg sam ikad gleda, i kad se uzme u obzir da su ljudi samouki i rade ovo za (nagađam) sitne ili nikakve pare, mislim da je uspjeh da mogu jedino pošteno prigovarat o storylineovima. Uostalom, jedini su koji rade ovakvo nešto u hrvatskoj, a i to triba cjenit. Samo jako, vidimo se na još nekom eventu :D
slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Za početak hvala vam svima koji ste došli i podržali našu malu scenu. Drago mi je da ste iznijeli i svoje dojmove na viđeni program, te se nadam da se opet vidimo uskoro! :)

Osvrnuo bih se kratko još i na priču ili storyline koji smo predstavili na Kavezu smrti 2019. Nekima koji nas ne prate redovno iz nastupa u nastup nije baš jasno zašto je Ice Nine taj koji je išao u kavez. No logikom da na ovom događaju nema Hardcore Steve koji je protiv Frozena trebao u kavez smrti najbolje riješenje bilo je u kavez poslati Ice Nine koji je do sada već imao par neugodnih iskustava sa Frozenom.

Zadnje takvo iskustvo dogodilo se baš te večeri kada je Frozen prekinuo njegovu prvu borbe protiv Kaisera Subanovicha. Kako bih se situacija riješila i kako bih Ice Nine uopće mogao doći po osvetu do Frozena koji stoji iza Kaisera Subanovicha zaključan u kavezu na scenu se morao pojaviti i Debelo Đubre. Naime, za oni koji prate naše nastupe već je bilo jasno da su Debelo Đubre i Ice Nine u jednu ruku već jesu partneri koji su i do sada neslužbeno surađivali u više navrata. Stoga za neke ovo i nije bilo preveliko iznenađenje. Osim toga Njih dvoje su trenutno i jedina prava opozicija dvojcu iz NPP-a koji su skoro u potpunosti već zavladali našom scenom! Ostaje samo za vidjeti mogu li Ice Nine i Debelo Đubre izdržati sve veći pritisak od strane Frozena i Kaisera. Možda bi najbolje riješenje za ovu situaciju bilo staviti ih sve zajedno u ring? Možda borba dva na dva? ;)

slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Prvi Hrvatski Kečeri ovog mjeseca nastupili su na festivalu Ferragosto Jam 12

Otvorenje programa sa borbom za Hardcore Pojas - Kaiser Subanovich Vs Ice Nine (Prvak)


Novi Purgerski Poredak dobio je novog člana


Kroz sljedećih nekoliko dana ide i posljednji dio programa - Borba 3 Vs 3 - NPP Vs PHK
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri

Post Postao/la TheGrimm »



Evo da podijelim za dečke, koji žare i pale po Ferragostu :D vjerujem (i nadam se) da se priča NPP protiv PHK nastavlja u močvari uskoro.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Prvi Hrvatski Kečeri početkom studenog stižu u Močvaru!

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori