Pro Wrestling Guerrilla

Najluđi wrestling na planeti...

Za sve manje promocije
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Mečevi za ovogodišnji PWG Battle of Los Angeles

Post Postao/la Melloo »

Matt Riddle je moguca nova zvijezda u wrestlingu navijam za njega ovdje :d
Planiram odgledat kad izadje nekad :D
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Sake »

slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Sake »

Meltzerovi ratinzi za BOLA 2017:
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Melloo »

Izasao na torrentu PWG Bola 2017
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la ejdzejp1 »

počeo download, ne mogu dočekati. The hype is real :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Melloo »

Ja pogledao pola prvog dana :mrgreen: Koji wrestling fast pace ludilo :mrgreen:
Publika je wow steta sto ih nema vise
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Sake »

Ne shvatam zašto skidate umjesto da gledate na watchwrestling.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Melloo »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Ne shvatam zašto skidate umjesto da gledate na watchwrestling.
ja prebacim na mob pred spavanje i onda gledam nekih sahatak wrestling :mrgreen:
tako sam prve dvije sez LU pogledao pa cu sada i pwg
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la azo »

Stavio sam i ja na dowload :)
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la ejdzejp1 »

Stage One

Brian Cage vs. Desmond Xavier
Išli su David vs. Goliat formulom i ispalo je dosta solidno. Ništa baš jako dobro, ali bilo je zabavno. Lijep upset za početak. **3/4

Marty Scurll vs. Flash Morgan Webster
Odličan početak sa sjajnim false finishom, nešto sporija sredina sa jako dobrim heel workom Martya (posebno kada je bacio Morgana na nekog fana u prvom redu) i dosta jaka završnica. Jako dobro. ***1/2

Rey Fenix vs. Rey Horus
Jako dobar meč. Svidjelo mi se što nisu ovo odradili kao tipičan spotfest, već je to bilo malo drugačije. Ipak, bilo je spotova od kojih su neki bili sjajni. Malo su me izgubili pred kraj i to je razlog zbog kojeg mi meč nije odličan. Svejedno, jako zabavno. ***3/4

The Monstars vs. The Chosen Bros
Vrhunska akcija sa dosta prelijepih poteza, od kojih neki nikako nisu bili primjereni veličini ljudi koji su ih izvodili. Sva četvorica su bili sjajni u ringu, posebno Lee i Dijak. Završni stretch je bio izvanredan sa dosta ludih stvari, posebno bih izdvojio Powerbomb-Chokeslam combo na koljeno. Odličan meč. ****

Matt Sydal vs. Penta El Zero M
Zabavna back-and-forth akcija sa nekoliko jako dobrih kontri. ***1/4

Zack Sabre Jr. vs. Jonah Rock
Negdje na nivou prošlog meča, zabavna akcija sa dobrim izmjenama udaraca i par odličnih submissiona od strane Sabrea. Takođe, Sabre je jako dobro bumpao i Jonahovi napadi su izgledali dobro. ***1/4

Ricochet vs. Flamita
Jako dobar meč, ali ne i odličan kako sam možda očekivao od ove dvojice. Glavni problem meča je bila njegova dužina, mislim da bi bilo dosta bolje da su išli na neki sprint koji bi trajao 7-10 minuta kraće. Takođe, u nekim dijelovima mi je bilo presporo. Bilo je i dosta dobrih stvari, ali ostao sam malo razočaran mečem. ***1/2

Stage Two

Donovan Dijak vs. Trevor Lee
Dobar meč, Lee je bio jako dobar heel a Dijakov comeback je učinio završni stretch zabavnim. ***1/4

Sammy Guevara vs. Joey Janela
Jako lud meč, sjajna akcija sa dosta odličnih spotova. Ali, u jednom trenutku je došlo do overkilla i posebno mi je zasmetao kickout iz Burning Hammera na stolicu. Ali ok, neću im to uzeti kao veliku zamjerku jer sam uživao u meču. ****

Travis Banks vs. Mark Haskins
Dosta dobar meč sa nekoliko fluidnih sekvenci, ali kraj su usrali. ***

Ricochet & Matt Sydal vs. LDRS
Jako mi se sviđa ovaj tim Sabrea i Scurlla, ovdje su odlično radili zajedno. Ricochet i Sydal su takođe bili dobri, posebno Ricochet koji je imao jedan jako dobar hot tag. Kada se to sve spoji, dobijemo jako dobar meč. ***1/2

Jeff Cobb vs. Sami Callihan
Još jedan dobar meč, ništa spektakularno ali sve je bilo na mjestu. ***

Michael Elgin vs. Matt Riddle
Odlične izmjene udaraca i kickova, lijepe kontre u stretchu i dosta dobro odrađenih poteza. Vrlo, vrlo dobro. ***3/4

Keith Lee vs. WALTER
Sjajna atmosfera na početku. Sam meč je bio još jedan u nizu dobrih mečeva, jako zabavan hoss fight sa odličnim izmjenama. ***1/2

The Elite vs. Lucha Brothers & Flamita
Odličan spotfest sa jako dobrim početkom, nekoliko odličnih comedy trenutaka i sjajnim stretchem sa dosta predivnih sekvenci i poteza. Markoutao sam na Penta/Omega interakciju, diveovi i flippy shit su bili sjajni i kraj je dobro odrađen. ****

Jedan jako dobar i jedan odličan dan, nadam se da finalni stage neće razočarati.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la ejdzejp1 »

Stage Three

Ricochet vs. Desmond Xavier
Jako zabavan meč sa dosta lijepih poteza i dosta dobrom pričom. Sviđa mi se ovaj cocky Ricochet. ***1/2

Marty Scurll vs. Travis Banks
Na nivou openera, iako je bio dosta drugačiji. Dobar arm work Martya kojeg je Banks isto tako dobro sellao, dobra priča i iznenađenje na kraju. Jako dobro. ***1/2

Donovan Dijak vs. Keith Lee
Nije mi 5-star kao Meltzeru, ali svejedno izvrstan meč. Prosto je nevjerovatno šta su sve izveli ovdje kada uzmemo u obzir veličinu obojice. Sjajni spotovi i dosta impresivnih poteza kao Leeovo dočekivanje na noge iz Monkey Flipa ili Dijakov Springboard Moonsault, odlično tajmirani no-sellovi koji su podigli atmosferu, te odlični nearfallovi u stretchu. Must see, definitivno najbolji meč u ova tri dana. ****1/2

Rey Fenix vs. Zack Sabre Jr.
Vrlo dobar meč sa dosta mat wrestlinga, Sabreove poluge su bile odlične kao i uvijek a i Fenix se dobro uklopio u drugačiji tip meča. ***1/2

Jeff Cobb vs. Sammy Guevara
Ok kratki meč. Ništa posebno, ništa loše. **1/4

Penta El Zero M vs. Matt Riddle
Još jedan vrlo, vrlo dobar meč. Odlične izmjene, nekoliko lijepih sekvenci (iako mi se ona sa Canadian Destroyerima i nije baš svidjela, možda je to bilo malo previše) i dobra završnica. ***3/4

Ricochet vs. Travis Banks - polufinale
Ricochet je ponovo bio odličan u cocky ulozi, akcija je bila jako zabavna sa dosta intenziteta u udarcima i završni stretch je bio odličan. Sve u svemu, jako dobro. ***3/4

Rey Fenix vs. Keith Lee - polufinale
Jako dobar sprint, dosta toga su prikazali u relativno malo vremena i ispričali su solidnu priču. ***1/4

Jeff Cobb vs. Matt Riddle - polufinale
Slične dužine kao i prošli meč, iako po meni za nijansu bolji. Cobbovi Suplexi su odlični. ***1/2

Team Trevor vs. Team Janela
Zabavan meč, komedija je bila jako dobra i wrestling je bio dobar sa nekoliko jako lijepih spotova. Možda je trebalo trajati malo kraće, though.
***1/4

Ricochet vs. Keith Lee vs. Jeff Cobb - finale
Super akcija sa odličnim spotovima, Ricochet je odlično sellao Cobbove i Keithove napade i svidjela mi se priča u meču. Jako su mi se svidjele i sve Lee-Cobb sekvence. Takođe, nisu puno koristili formulu gdje jedan leži van ringa što je uvijek plus. Jedino što mi se nije svidjelo i zbog čega mi meč nije odličan jeste to što mi je kraj nekako došao out of nowhere, volio bih da su Lee i Ricochet odradili 1 na 1 dio nakon eliminacije Cobba. Ne među najboljim mečevima turnira, ali jako dobro finale. ***3/4

Odličan show za završiti isto tako odličnu BOLA-u.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Sherpa »

tamo negdje oko bozica mislim odgledati sve što je PWG imao ove godine, i tu tražim malu pomoć, imal netko tko zna što je imao i kojim redom? :)

ty
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6679
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la crocop97 »

Ja nisam gledao ništa od njih već jako dugo, ne privlači me nešto, čini mi se da su se srozali samo na spotfeste i prosječne undercard mečeve. Nekada su imali zlatnu sredinu hardcorea, spotfesta i tehničkog wrestlinga, ali možda pogledam jednom nešto novo da vidim kakve su te nove senzacije na indy sceni
slika
Avatar
Super Dragon
Rank 3
Rank 3
Postovi: 41
Pridružen/a: 19 stu 2017, 15:50
6
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Super Dragon »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST tamo negdje oko bozica mislim odgledati sve što je PWG imao ove godine, i tu tražim malu pomoć, imal netko tko zna što je imao i kojim redom? :)

ty
1.Only Kings Understand Each Other
2.Nice Boys
3.Game Over, Man!
4.Head Like A Cole
5.Man On The Silver Mountain
6.Pushing Foward Back
7.Battle Of Los Angeles
I sad je All star weekend al jos nije izasa na dvd-u
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Pro Wrestling Guerrilla

Post Postao/la Melloo »

Meltezer je na sva usta hvalio all star weekend po twitteru
Odgovori