Retro gledanje - Lucha Underground

Rasprave i komentari

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meč 1 -prvi ne-squash za pentagona nakon dugo, jako zabavan sprint. Očekivana pobjeda Pente.
Segment 1 - baš me zanima ko je ovaj Pentin sensei
Segment 2 - jel Catrina magična?
Segment 3 - dobra vinjeta al jedva pokretnog Konnana je jako teško svatit ozbiljno
Segment 4 - prilično sam siguran da je ovo ilegalno
Meč 2 - najočitiji izbor za guest refa ikad, zabavan meč doduše. Odlično su uklopili priču u meč
Segment 5 - Catrina je kayfabe vještica
Meč 3 - Odlično, jako dobro iskoristili stipulaciju, svidilo mi se šta je Cuerno u jednom trenu odustao od "prave" pobjede kao pravi heel

Sve u svemu solidna epizoda, 3 jako različita meča i sva 3 dobra na svoj način.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST baš me zanima ko je ovaj Pentin sensei
Imaš neko predviđanje? Ja sam ispravno pretpostavio prije par godina dok je bilo live
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST jel Catrina magična?
Što misliš?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imaš neko predviđanje?
Nikakvo :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imaš neko predviđanje?
Nikakvo :lol:
Je se ne sjećam kada sam pogodio, no ak ikad pomisliš na neko ime, koje reci :) ja ti neću porvrditi mi negirati
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Lucha Underground 1x01 - Welcome to the temple!

Ovo ce biti malo drugacija recenzija od drugih, jer ovo prvi put gledam.

Opening je nesto na sta samo mogu da kazem wow! Cela ta prica o plemenima koja su se borila da nesto ostvare, tradicija borbe do zadnje kapi krvi. Povratak samog hrama radi borbi.

Pojava Daria Cueta mi je nesto sto ce mi ostati u secanju kad se setim ovog showa. Izgled jednog vodje Meksickog kartela koji radi jedan fenomenalan promo kako govori da ovde necemo navijati za superheroje, nego da gledamo nasilje, hrabrost i smelost. Predivno.

Chavo Guerrero vs Blue Demon Jr.

Jako dobar match koji je poceo sa puno respekta, sto apsolutno podrzavam, jer se govori o prvom matchu ove promocije. Svideo mi se i izbor ucesnika, dva clana familije koji odisu recima Lucha Libre. Pocetak dobar, medjutim sredina i kraj puno bolji kad su ubacili u brzinu vise. Bilo je i lepih poteza kao onaj Chavov Tornado DDT i skok sa uzadi. BD Jr. pobedjuje, sto mi je ok odluka. *** 1/2 (3.5)

Ovaj Cueto ce mi postati favourite, svega mi. Konacno neki authority sa dva grama mozga. Najavljuje da je potpisao Johhnya Munda i da mu smeta sto Johnny ne postuje temple, nego je samo tu zbog para. Bice zanimljivo videti Munda u ovoj promociji. Najava Princa Pume jos bolja. Cela prica oko Konana i njegovog Protege-a mi je odlicna.

Najava Sexy Star mi je sve. Prica kako je ona bila uplasena i kako joj je maska spasila zivot mi je nesto najjace ikad. Idemo SS!

Sexy Star vs Son of Havoc (ako sam dobro cuo ime, ispravite me ako gresim)
Sam pocetak mi je sasvim ok. SS je prikazala kako je i pametna i imala je sasvim solidnu strategiju da odvuce paznju Havocu, ali je to ubrzo propalo. Lepa hurricanrana od strane SS. Kraj mi je dosao prebrzo. Samo jedan back body drop i to je to? Steta, taman je krenulo dobro, ali eto. Dobar match ipak, ali je moglo puno bolje. ***

Veoma dobar segment izmedju Chava i Cueta. Cueto je ovde sjajno postavljen kao provokator. Pricao je kako je izneverio porodicu, steta sto i Eddie-a nije pomenuo, to bi tek bilo dobro. najavljuje wrestlera koji ce mozda krenuti po sve njih, ali mu ne otkriva ime. Jedva cekam sledecu epizodu da vidim ko je.

Johnny Mundo vs Prince Puma

Predivan match. Jebeno predivno. Dugo nisam uzivao u modernom wrestlingu. Pocetak sporiji sa par akrobatskih poteza koji su mi se itekako dopali. Sve se menja od izlaska iz ringa, tu krece borba. tuca oko komentatorskog stola i komentari Matta Strikera i Vampira su mi sve. Potezi kao sto su Mundov kick, moonlight drive i starship pain su mi predobri. Da ne hvalim samo Munda, Puma je isto imao odlican nastup. Imao je odlicne taunte i prikazao veci character work nego za svo vreme u WWE kasnije. Sa razlogom je ovo bio main event. LUCHA LIBRE! **** 1/2

Post match segment mi je odlican. Debut novog stable-a. Napad na ovu dvojicu dobro odradjen. Jel ovo Ezekiel Jackson iz WWE? Lici mi. Ocekujem vise odgovora u sledecoj epizodi.
Finalni utisci: Sve preporuke za ovaj show. Od pocetka imam tu neku lucha libre vibru i nisam zazalio ni u jednom trenutku sto sam odlucio da krenem da gledam. THIS IS LUCHA!
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Nadam se da nastavljaš. Kad smo kod toga, moram i ja podići tempo i nastaviti :)
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nadam se da nastavljaš.
Naravno, ovo mi se mnogo dopalo. Probacu i do veceras da se sastavim sa obavezama i da pogledam drugu epizodu.
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister »

Ja ću odmah reći da malo pauziram s Luchom, zabavno mi je al ne da mi se gledati, zauzet sam drugim stvarima, sumnjam da će i na ljeto biti drugačije :|
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Tko ne gleda lu ne diže mu se

Shvatite to kako želite :violin:
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tko ne gleda lu ne diže mu se
:lol: :lol: :lol:
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Lucha Underground 1x02 - Los Demonios


Opening segment
Opening segment je pripao trojici koja su napala Munda i Pumu. Jedan se predstavio kao Cortez Castro, drugi kao Mr. Cisco, a najveci lik se predstavio kao Big Ryck. Johnny Mundo napada ovu dvojicu dok se Ryck povlaci. Solidan napad, medjutim kratko traje jer se ova dvojica povlace i uzimaju stolice. Potom dolazi Prince Puma u maniri "Enemy of my enemy is my friend", ali pre neko sto krenu da se tuku dolazi Cueto i kaze da, ako vec hoce da se isprebijaju, makar neka to bude u matchu.


Johnny Mundo i Prince Puma vs Cortez Castro i Mr Cisco
Vrlo dobar match. Prepun brzine i tempa, bas onako kako mi odgovara. Castro i Cisco su mi se dobro pokazali. Dobro su sellovali, imali dobar control
segment, whole shabang is good. Pocetak eksplozivan sa odlicnim potezima Pume. Koliko mi je zao sto je otisao u WWE, mogao je da bude Ospreay
razina. Kasnije heel control segment i kraj koji je bio dinamican. Ovde je spotlight bio na Pumi i dobro ga je iskoristio. Pobeda face tima je dobra
odluka. *** 1/4 (3.25)

Mnogo cudan segment Konana i Pume. Ovaj mu govori kako svi pricaju o njemu, ali mu daje savet da ima samo jednog prijatelja, njega i da treba da se drzi dalje od Munda i da njegove borbe nisu i Pumine, kao i da mu Mundo nije prijatelj. Puma cuti i krece za Konanom.

Son of Havoc i Ivelisse vs Chavo Guerrero i Sexy Star
Dobar match. Poceo sa dominacijom heelova i taj control segment mi pokazuje koliko je to logicnije od WWE. Pogledajte gde se vrsi taj CS, u uglu gde je partner, bio Havoc ili Ivelisse. Ostecuju protivnika, a istovremeno sprecavaju tag i ako partner od Fejsa proba da se umesa, sudija ga odvoji. Tako se to radi, dajte timovima 2 grama mozga. Sexy Star mi je bila dobra u matchu, svidja mi se njena hurricanrana. Na kraju pobedu odnose fejsovi nakon sto je SS pinala Havoca i tu mu je nanela jedan payback zbog prosle ep. I like it! *** 1/4 (3.25)

Dolazi associate Mila Muertesa kod BD Jr.-a i prenosi mu poruku pre 1000 boli.

Konan ima sjajan sit down monolog o tome kako pronalazi mlade talente. Kaze da je nasao Pumu u najgorem delu grada. U pozadini dvorista, kad se
borio za svoj zivot. Govori kako je znao da ga treba dovesti u LU cim mu je cuo prezime. Govori kako je Puma potomak najjaceg plemena Azteka, onog kojeg su se zivotinje bojale. Govori kako je Pumina proslost bila losa, ali mu je buducnost svetla. Sjajno, sjajno, sjajno!

Mil Muertes vs Blue Demon Jr.
Dobar match, ali je ovo vise bio neki showcase za Muertesa koji je imao jako dobro predstavljanje. Jaki potezi, uz naravno cinjenicu da je Blue Demon odradio dobar posao radi sellovanja poteza. Mesanja Catrine su mi bila ocekivana. Ta face heel dinamika mi se jako dopala. Na kraju ocekivano Muertes uzima, sto ne ostecuje Blue Demona jer je dobio u prosloj ep. a ovde je bilo i uplitanja. post match je bio jako dobar i jako dobro su postavili podlogu za heel turn Chava koji se i desio. Izgleda da je uticalo ono sto je Chavu Cueto rekao u svlacionici i napao je sve zive u ringu, ukljucujuci i Sexy Star. Na kraju se smeje i odlazi, dok Blue Demona odvoze u kolima hitne pomoci. Match + Segment ***1/2 (3.5)

Finalni utisci
Epizoda malo slabija od prosle, ali i dalje jako dobra. Matchevi jako dobri, a segmenti dobri i postavljaju dalju pricu. Bice zanimljivo videti Chava kao heela, kao i ponasanje Konana jer je imao onaj cudan savet Pumi. To bi moglo da utice na odnose Munda i Pume. Jedva cekam da pogledam sledecu epizodu!
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Lucha underground 1x03 - Cross the Border

Opening segment je pripao Konnanu i Cuetu. Cueto mi je postao jedan od najdrazih ovde, look, harizma, skillovi jednog sefa. Konnan najavljuje
Pentagona, Fenixa i Draga. Imamo main event izmedju ta tri lika.
Vidimo Daria Cueta u ringu. Ima veoma dobar promo o tome kako ljudi kukaju kako nema dovoljno lucha stila u LU i govori kako je on tu da slusa
zahteve ljudi i prenosi ih tamo i najavljuje El Mariachi Loca. Govori kako uz to sto svira jako dobro, takodje je i odlican borac, kojem nema ravnog u
LU. Vidimo sudiju sto znaci da imamo prvi match.

El Mariachi Loco vs Mascarita Sagrada
jako fascinantan i jako dobar match. Pocetak mi je bio dosadan, ali je posluzio za malo komedije i heel worka Loca. Loco se nije dugo zabavljao jer je Mascarita krenuo u ofanzivu. Njegov arsenal poteza mi se jako dopada. Jako lepi lucha libre potezi za to sto je mnogo nizak. Tehnicki je odradio
savrsen match. Control segment Loca nije bio los, sveo se na provociranje publike i cocky ponasanje sto mi se dopalo. Sagrada dobija, sto meni nije
losa odluka, jer je ceo match vodio ka tome da on dobija. *** 1/4 (3.25)

Post match mi je bio malo random, ali solidan. Mislim da je ovim pokazano da je Chavo heel koji se nece obazirati na to koga napada, ali bi ga to moglo kostati, po nekom mom predvidjanju. Inace ce mi se verovatno svidjati ovakav karakter, makar nije chickenshit heel.

Rekao sam da ce mi se svidjati ovakav karakter. Jedan apsolutno sjajan sit down interview sa Vampirom. Chavo govori kako je nosio krst Guerrero
familije, ali je uspeo i za sebe i stvorio svoj legacy, dok sa druge strane Blue Demon Jr. ima samo svog taticu koji je bio dobar i nista vise. Dario Cueto trazi nasilje? Govori kako je on taj covek za tako nesto. Vampirove reakcije su mi isto bile sjajne, u fazonu "Sta prica ovaj?". Za kraj poruka da ce staviti koga hoce u bolnicu da dodje to titule u LU i govori BD Jr. da sada i on zna da je on bolji covek od njih dvojice. Sjajno!

Segment sa Konnanom i Chavom mi se apsolutno svideo. Konnan govori kako neki ljudi iz Meksika znaju sta je Chavo uradio Demonu i sta je sada
uradio Mascariti i da je samo pitanje vremena kada ce doci. Predlaze mu da ispari, kao duh, jer nece proci dobro ako bude bio u hramu. Potom prolaze Mil Muertes i Catrina koja govori Chavu da ima nesto sto mu ne pripada i da ce on doci po to. Evo jos jednog pitanja: Ko je on? Sjajno postavljaju stvari za naredne epizode. Predobar segment u celini.

Ricky Mandel vs Mil Muertes (with Catrina)
Apsolutno fantastican video package pre matcha koji govori o tome kako je smrt jedan veliki dug prema ljudima. govori kako je Mil oduvek bio u losoj sredini i prikazuju kamen uz koji je on sam. Pokazuju na kraju njega u odelu kako ide sa Catrinom. Mislim da je ovo odgovorilo na pitanje onom
predmetu u prosloj epizodi (Koji sam zaboravio da napomenem). Sjajan pokazatelj Milove proslosti zajedno sa simbolikom tog predmeta. Prica da ce
biti dosta smrti. Postaje sve zanimljivije.Sto se tice samog matcha, bio je kratak, ali sladak. Bilo je dobrih poteza, kao i pokusaja povratka Rickya, ali bezuspesno. Inace, ova Catrina mi je prelepa. Takodje mi je i ocekivano uplitanje same Catrine. Na kraju, nakon countera poteza sa top rope-a Rickya u jak punch Muertesa, Mil pogadja finisher i tu se match zavrsava. **3/4 (2.75)

Dobar segment izmedju Munda i Cueta. Prvo mi je dobar fight vani, da bi Mundo ugovorio match sa Big Ryckom. Govori Cuetu da je on sledeci posle
Rycka. Zanimljivo. Vidimo Cueta koji daje pare Rycku da posalje Munda u bolnicu. jedva cekam njihov match.

Drago vs Pentagon Jr. vs Fenix
JEBENO PREDIVNO! Moj No1 match type je spotfest, sto smo videli ovde. Gomila poteza koji izgledaju prelepo. ovo mi je u rangu sa Mundo/Puma iz
prve ep. Svi su nesto uradili. Hoces Hurricanranu, hoces suicide dive, hoces cutter u vazduhu, hoces JEBENI SKOK sa krova Cuetove kancelarije. Sve,
ovo je Lucha libre! Na kraju pobedu odnosi Fenix. Nije me briga ko je pobedio, svi su pobednici ovde. Predivno. THIS IS LUCHA! **** 1/2

Epizoda zavrsava sa Cuetom koji govori da mu niko nece pretiti, cak ni on? Nije spomenuo ime, inace bih mislio da je Mundo. Bice zanimljivo.

Finalni utisci
Najbolja epizoda do sada. Prva polovina se bavila character progressom Chava, sto mi se svidelo, sjajan su posao odradili, a kada se tu doda i onaj pre match video package Mila Muertesa i ova mecina od main eventa, ovo je odlicna epizoda! LUCHA LIBRE RULES THE WORLD! :clap:
You leave when you think it's time
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Maridius98 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tko ne gleda lu ne diže mu se
:romance-heartbeating:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

^ pa i ti ne gledaš s nama QQ
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Lucha underground 1x04 - Thrill of the hunt

Sexy Star vs Ivelisse
Pre match promo SS je bio dobar. Rekla je da ce prebiti Chava zbog toga sto je povredio legendu, Blue Demona, sto je napao Mascaritu Sagradu i sto je napao i nju. Preti da ce da unisti Guerrero dinastiju. Ivelisse ima isto jedan solidan promo gde govori kako SS krije svoju ruznu facu iza ruzne maske i da je ona najzesca kucka u LU. SS je osamari sto zapocinje match. Sto se tice meca, bio je solidan, Ivelisse je imala solidan control segment dok je SS imala dobre comeback momente. Na kraju je Ivelisse imala raspravu sa sudijom, sto je kostalo i SS je odnela pobedu.

Cueto dolazi u svlacionicu kod Draga, govori mu da, iako je izgubio, ipak je nesto dobio. Govori mu kako ce biti prvi koji ce gledati u oci Kinga Cuerna. Drago bljuje neku cudnu tecnost iz usta i odlazi. Cueto potom lizne prst i namesti obrve. Solidan segment i najava King Cuerna.

Pentagon Jr vs Fenix
Veoma dobar promo Pentagona. Govori kako ga niko ne postuje: fanovi, sefovi, ostali Pentagoni. Zahvaljuje Dariu Cuetu sto mu je ukazao postovanje kakvo zasluzuje. Govori kako ce, nakon sto zavrsi sa Fenixom, unistiti svakog ko mu stane na put i tako zaraditi postovanje! Bez straha!

Match je bio veoma dobar sa jednom velikom zamerkom. Bio bi mi jos bolji da ovaj promo nije postojao. Mislio sam da cemo da vidimo jednog agresivnijeg Pentagona, neki brutalniji match sa nekim stiff potezima, a dobio sam TT samo nema Draga. Van toga mi je match bio super. Dosta toga je prekopirano iz TT, medjutim bilo je i dobrih poteza (Spanish fly, onaj dropkick). Veoma dobar, ali opet imam tu zamerku te mi ne moze ici preko 4
*** 3/4

Sjajan mini video za predstavljanje King Cuerna. Ovo je pokazatelj kreativnosti koju LU ima u odnosu na ostale. Pumphandle slam u simetriji sa cepanjem drva. Bravo za onog ko se toga setio.

Drago vs King Cuerno
Ocekivao sam match gde cemo videti Showcase Cuerna, a dobio sam match gde je Drago vecinom dominirao. Dobar match, ali nekako sam ostao gladan. Prekratko. Imali su dobrih poteza, ali mi je nekako kao da mogu vise od toga. Nadam se da ce imati bolje matcheve. Drago dobija, sto me je iznenadilo. Ocekivao sam pobedu Cuerna jer mu je to debut, ali izgleda da gubi. Zanimljivo. ***

Ponovo cudan segment. Konnan govori Pumi da se ne mesa u main event. Da ga nije briga ni za Cisca ni za Castra, ali da mora da brine za sebe. Cudno...

Big Ryck vs Johnny Mundo
Kratak match. Agilnost Munda protiv snage Rycka. Ryck je ostao zatecen na neke akrobatske poteze Munda, ali je na vreme preuzimao prednost. U svlacionici Cortez i Cisco napadaju Pumu i kasnije se mesaju u match i izazivaju DQ. Na pocetku je Mundo u prednosti dok ga Ryck nije oborio. Kasnije mu lupa svoj finisher (?) na sto i ostaju zadnji stajati.

Finalni utisci- Zanimljiva epizoda. Bilo je dobrog i solidnog wrestlinga, segmenti su bili dobri i smisleni i postavljaju neke stvari za sledecu epizodu.
You leave when you think it's time
Odgovori