Survivor Series 2023

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Odgovori
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nije baš da stalno imamo 5 na 5 mečeve.
Wargames je dobar kad ima pravu priču (recimo prošle godine) bezveze je kad je nasumičan samo eto da imamo WG.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Robi »

došo sam pripit iz kafane i upalio ppv odma. da, znam, više se ne zove ppv. i'm old.
iskreno očekivo sam oba returna.
ali i neki swerve sa ortonom. rko jeyu i još nekom faceu.
malo bio na mobu, malo pratio meč, nisam ni prepozno theme kad je rhea došla s kovčegom. meč gotov, ja skino headphones i imo ih oko vrata, al čujem šta se događa, i ondaaaaaaa return nekoga tko je rekao da nikada neće doć u wwe.
možemo ga zvat licemjerom, svi smo mi bar jednom bili isti.
ono šta treba gledat je- on se nebi vratio u ONAJ wwe. u onakav sistem, onakvu priču.
mislim da neće bit problema sa njim, na odlasku je, nebi se bzvz vraćao sada.
možda su mu obećali main event wm i neku kreativnu slobodu.
sretan sam radi obojce.
a JD Mcdonaldsu respekt do neba kolke bumpove takea. top 3 rkoa ikad.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Elite »

To se može za bilo koju stipulaciju reći. Da ne služe svrsi priče. Najbolje onda da se ukinu sve i budu samo obični mečevi.


Ljudi ne shvataju da stipulacije ne služe samo za pričanje priče, nego i da meč učine zabavnijim.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Robi je napisao/la: 27 stu 2023, 00:46 došo sam pripit iz kafane i upalio ppv odma. da, znam, više se ne zove ppv. i'm old.
iskreno očekivo sam oba returna.
ali i neki swerve sa ortonom. rko jeyu i još nekom faceu.
malo bio na mobu, malo pratio meč, nisam ni prepozno theme kad je rhea došla s kovčegom. meč gotov, ja skino headphones i imo ih oko vrata, al čujem šta se događa, i ondaaaaaaa return nekoga tko je rekao da nikada neće doć u wwe.
možemo ga zvat licemjerom, svi smo mi bar jednom bili isti.
ono šta treba gledat je- on se nebi vratio u ONAJ wwe. u onakav sistem, onakvu priču.
mislim da neće bit problema sa njim, na odlasku je, nebi se bzvz vraćao sada.
možda su mu obećali main event wm i neku kreativnu slobodu.
sretan sam radi obojce.
a JD Mcdonaldsu respekt do neba kolke bumpove takea. top 3 rkoa ikad.
Volim kako Robi sve slikovito opiše.
Imam slike u glavi kao da sam bio sa tobom :mrgreen: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57885
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la: 27 stu 2023, 00:41 Wargames je dobar kad ima pravu priču (recimo prošle godine) bezveze je kad je nasumičan samo eto da imamo WG.
Ovo manje više vrijedi za sve gimmick mečeve, uključujući i ss 5v5 meč. Zato su te stipulacije najbolje kada se dogode organski u sklopu priče. Jer priča itekako može evoluirati., pogotovo u odnosu na originalni plan
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Elite je napisao/la: 27 stu 2023, 00:50 To se može za bilo koju stipulaciju reći. Da ne služe svrsi priče. Najbolje onda da se ukinu sve i budu samo obični mečevi.


Ljudi ne shvataju da stipulacije ne služe samo za pričanje priče, nego i da meč učine zabavnijim.
E vidiš tu je onda stvar šta neko očekuje.
Po meni trebaju služiti za pričanje priče a meč mi nije zabavan ako ne valja priča.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Sada su počeli da rade TOP 10 liste i za PPV-ove tako da ko nije gledao može ukratko da se obavesti o rezultatima i bitnijim događajima na istom.

Edit: Ipak nema završnice mečeva...

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Davno planirao napisati neki kraći osvrt, ali sve zaboravim jedva se sad natjerao.

Ženski War games meč: (Charlotte Flair, Bianca Belair, Shotzi i Becky Lynch) vs Damage CTRL (Bayley, Iyo Sky, Asuka, Kairi Sane): Samo građenje ovog meča mi je bilo bezveze, prije svega ubacivanje Becky u priču. U meču je bilo nekih nesuglasica između Becky i Charlotte i kad su to riješile odmah im je krenulo bolje. Meč je riješen tako što se Charlotte sprema da uradi spear Kairi ali Bayley ulijeće i spašava je, onda je Bayley primila seriju finishera i manhandle slam kroz sto je presudio njoj i Damage CTRL.
To je njihov drugi poraz u WG meču zaredom. Vjerujem da ovo vodi tome da se Bayley izbaci iz Damage CTRL.

Nakon meča imamo backstage segment gdje Alpha Academy, Piper i Chelsea i Pretty Deadly jedu čips.
U trenutku kad se Otis i Pretty Deadly svađaju vidimo da se vratio R TRUTH!

Gunther (C) vs The Miz- Intercontinental championship: Ovdje nije bilo neke dileme, malo sam se ponadao kad je Miz pogodio low blow i nakon toga SCF ali uzalud. Mizov finisher je jedan od slabije zaštićenih skoro uvijek mu kickoutaju.
Bar nije bio squash nego je Miz pružio dobar otpor Guntheru. Čak mi je uredu i što je predao na kraju, može nekad i face tapkati ne mora se uvijek onesvijestiti to baš ne bi išlo uz Miza. Kasnije smo na RAW-u vidjeli da se feud nastavlja ali ne vjerujem da Miz ima neke šanse.

Santos Escobar vs Dragon Lee- Dobro ovo je bio obični filler. Santos je trebao imati meč sa Carlitom ali ga je povrijedio na Smackdownu pa je Dragon onda ubačen kao zamjena.
Sigurna i čista pobjeda Santosa kao što sam očekivao i kao što treba. Dragon je imao par lijepih poteza i upisao prvi nastup na PPV, a nisu nam uzeli ni puno vremena.

Rhea Ripley (C) vs Zoey Stark- Najdosadniji meč večeri. Rhea po očekivanju odbranila. Nadam se da Zoey više neće imati ovakve mečeve smrtno je dosadna. Rhein put do osvajanja titule puno zanimljiviji od reigna.


Muški War games: (Seth Rollins, Cody Rhodes, Sami Zayn, Jey Uso I Randy Orton) vs Judgement Day i Drew McIntyre ( Finn Balor, Damian Priest, Dominik Mysterio, JD McDonagh i Drew McIntyre): Prvo sam mislio da ćemo dobiti mješavinu face likova sa RAW-a i Smackdowna protiv Judgement Daya i Bloodlinea, na kraju ipak samo ljudi sa RAW-a. Na početku je face tim izašao bez Randyja što mi je bilo glupo. Muški meč mi je bio bolji od ženskog jer je priča ipak malo bolja i manje se spamalo oružje. Kad su svi ušli Judgement Day je imao dominaciju onda je došla Rhea sa MITB-om i planom da Priest cashira u WG meču nad Rollinsom ali u tom trenutku dolazi Randy Orton uz velike ovacije publike. Primjetno je da se zaželio hrvanja i odmah je izdominirao protivnike. Takođe RKO nad JD McDonaghom mi je bio potez meča. Imali smo i suočavanje sa Jeyom gdje Randy teasao RKO ali Jey ga je superkickom spasio od Priesta i to se smirilo. Meč se završava tako što Cody radi Cross Rhodes i pinuje Priesta nakon što mu ga je Randy "servirao". Malo mi je iskreno čudan izbor da Priest primi pin kao lider WG tima.

CM Punk povratak- Vidimo kako face tim slavi, svira Codyjeva muzika broje se zadnje sekunde showa. A onda: čujemo Cult of Personality! I vidimo kako izlazi CM PUNK!!!
Bilo je nekih priča ali sam mislio da su glasine i stvarno nisam vjerovao da ću ga ikad više gledati u WWE-u. Svakako dugo nisam vidio šokantniji povratak i čestitke WWE-u kako je to krio. Što se mene tiče nekako sam podijeljen, dobro mi je što je svakako diglo prašinu i zato što je on nesumnjivo kvalitetan. Opet nije mi drago zato što je težak karakter i svašta je pričao. I moram napomenuti da mi je žao što nismo imali neko suočavanje licem u lice s drugima, reakcije komentatora, nismo vidjeli fino reakcije od ekipe u ringu, vjerovatno su htjeli sve ostaviti nejasno kako bi ljudi gledali RAW.Zapravo je Royal Rumble dušu dao za takav povratak ali ajde nije toliko bitno.

Sve u svemu: Ovaj show neće ostati upamćen po mečevima ali svakako hoće zbog povrataka, najviše CM Punka.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Čestitam kolegi na kvalitetnom osvrtu na ovaj PLE, radujem se idućem. :)
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Markovic619 »

Tačno za Royal Rumble ali zašto imati njih na Rumbleu kad ti iznenadjenja mogu biti pravi best in the world Shane o Mac i biggest internet personality Logan Paul...
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Jedan je mogao da se vrati na RR...
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Re: Survivor Series 2023

Post Postao/la Robi »

Markovic619 je napisao/la: 01 pro 2023, 19:11 biggest internet personality Logan Paul...
you misspelled mihajlo madić
Odgovori