Fastlane 2023

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja nisam baš oduševljen, ovo je filler.

Rollins- Nakamura Predosadan feud, ne zna se koji je gluplje bookiran. Ta priča oko Rollinsovih slabih leđa mi je glupa.
Svaki RAW imamo Tom i Jerry dinamiku, Seth ganja Shinsukea i taman kad ga ima u šaci ovaj ga namagarči kao Jerry Toma.

Iyo, Charlotte, Asuka: Možda bude dobar meč ali nijedna od njih nema karakter koji me intrigira i koji je zanimljiv.
Ne bi me čudilo da Iyo izgubi titulu.

John Cena i LA Knight VS Jimmy Uso i Solo Sikoa:
Muka mi je kad skontam da će dva lika koja ne mogu gledati očima jer ih smatram užasno precjenjenima dobiti članove Bloodlinea (bar ne Romana).
Takođe koliko god obožavam Bloodline ovo mrcvarenje i recikliranje mi je dosadilo. Nikako ne shvatam šta žele sa Jimmyjem, njegov lik mi baš luta i djeluje pogubljeno.
I strašno mi fali Tribal Chief.

LWO VS Lashley& Street Profitsi- Ovo bi moglo biti dobro.
Profitsima je baš trebao heel turn, a Lashley kao lider je odličan. LWO isto jako fino radi.

Cody&Jey VS JD- Ne volim ova nasumična uparivanja, što ranije rekoste cilj je valjda da Jey bude samostalan?
Ako Cody&Jey osvoje i budu stalno visili na Smacdownu biće kompletan cirkus.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17441
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ma fastlane je uvijek bio filler. Al opet možeš imati atraktivan ili manje atraktivan card.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 03 lis 2023, 16:11 I ona je vala jedan od gorih potpisa za WWE...
Top potpis i bila je over, međutim od povratka na RR 2022. nije više bila over i sve je krenulo nizbrdo... Na kraju krajeva nismo dobili Ronda-Becky i eventualno Ronda-Bianca, ali nije da žalim što je otišla...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 lis 2023, 17:32
Nije problem filler PPV koliko je problem što je ovo drugi zaredom, još je Survivor Series najmanje važan PPV od velike četvorke, čak mi je i MITB bitniji...
Ovo je generalno period kada je najdosadnije u godini i uglavnom ga otaljavaju od Summer Slama do RR, mogli bi da prebace EC ovde, kad smo već izgubili PPV-e sa stipulacijom (što je zapravo dobro), Chamber bi malo prodrmao ovu dosadu, ovako i on ispadne filler pred WM.

Niko ne veruje da Nakamura ima šanse da uzme titulu, zato i jeste glupo da ovaj feud toliko traje...

Charlotte do 15. titule, šta nije jasno. 😝

Rekao si skoro da je Santos lider LWO-a, nije Rey?

Realno ima šanse da Cody i Jey uzmu titule ako nekako žele da povežu Cody-a sa Bloodline-om, u budućnosti imaš potencijalni Cody/Jey vs. Jimmy/Solo, iz toga se razvija Jey vs. Jimmy feud i obnavlja se Reigns vs. Cody...
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

LWO je postojao prije Reya, bili su Santos, Joaquin, Cruz Del Toro i Zelina. Santos je bio lider, Rey je kasnije priključen.
Naravno nije Rey Santosov potrčko kao članovi Bloodlinea kod Romana, njih dvojica su ravnopravni, dok su ostali manje bitni realno.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la KOMANIA »

ante je napisao/la: 03 lis 2023, 16:36
Ok ja sam tad religiozno pratio i Main Event. 🤣
Gallagher je jedan od likova na 205 live-u uz Alija koji je morao da bude šampion, a mi smo imali dosadne generičke šampione kao što su Alexander, Murphy i Nese, i oni su više od godinu dana bili šampioni kad se sabere...

205 live možda uopšte nije ni bio potreban, popunili bi treći sat Rawa, još u to vreme Zayn ništa nije radio, imao je kao neki "feud", nesuglasice sa Foleyom, glupi feud sa Strowmanom (meč u kome je Zayn izdržao 10 minuta pa je time pobedio, a to ne pomaže ni jednom ni drugom) i takve slične gluposti... Eto Zayn je mogao da bude lice divizije za početak a potencijalni feud i mečevi sa Nevilleom za CW titulu bi podigli diviziju u startu, i da Aries je takođe trebao da bude šampion, odmah su mogli da koriste Enza (malo bi funkcionisali u timu, onda bi Cass mogao da bude u Midcardu ovaj u CW i da ih ne razdvajaju)...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 lis 2023, 21:08 LWO je postojao prije Reya, bili su Santos, Joaquin, Cruz Del Toro i Zelina. Santos je bio lider, Rey je kasnije priključen.
Naravno nije Rey Santosov potrčko kao članovi Bloodlinea kod Romana, njih dvojica su ravnopravni, dok su ostali manje bitni realno.
Ma dobro ali nije to sad prenaglašeno kao i kod JD-a, Ballor nekako najviše deluje kao lider, ali i na papiru i u praksi je stable tretiran jednako bez lidera.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 03 lis 2023, 16:40 Moj sok kad se lik pojavio sa dzinovskom tetovazom broda na prsima... transformacija iz pale gentleman lika u pale conor mcgregora :lol:
Gde je on to završio?
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la AleksaVP »

Pa zar nije Double A bio kruzer champ?
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9109
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la KOMANIA »

AleksaVP je napisao/la: 03 lis 2023, 21:27 Pa zar nije Double A bio kruzer champ?
Nije, otaljali su feud na tri PPV-a, WM i posle valjda Payback i Extreme Rules, uvek je Neville dobijao, bilo je prljavih pobeda pa su odužili, ali na kraju je trebao da uzme po meni, tu je napravljena greška i onda na random Rawu dali Tozawi titulu i vratili je Nevile-u odmah 6 dana kasnije na SS, e sad ne sećam se šta je bilo na onom kurčevom PPV-u Great balls of fire-u to je bilo pre SS... 🤔
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la AleksaVP »

Ja sam bio ubedjen da je on bio champ, kako su usrali s njim, on je trebao biti i midcard champ. Sada se sećam da je tražio release jer mu nisu dali ništa bitno.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la Markovic619 »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 lis 2023, 21:08 LWO je postojao prije Reya, bili su Santos, Joaquin, Cruz Del Toro i Zelina. Santos je bio lider, Rey je kasnije priključen.
Naravno nije Rey Santosov potrčko kao članovi Bloodlinea kod Romana, njih dvojica su ravnopravni, dok su ostali manje bitni realno.
Polovično tačno. LWO je postojao i prije Reya a bogam i prije Santosa i ostalih...

Santos je bio lider svog stablea, Legada del Fantasme a Rey se nije priključio njima nego oni Reyu, tako je dobijen LWO. Rey je lider stablea, to se jasno vidi po tome kako su svi iz stablea prikazani.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la: 03 lis 2023, 22:23
Dynamite 7 je napisao/la: 03 lis 2023, 21:08 LWO je postojao prije Reya, bili su Santos, Joaquin, Cruz Del Toro i Zelina. Santos je bio lider, Rey je kasnije priključen.
Naravno nije Rey Santosov potrčko kao članovi Bloodlinea kod Romana, njih dvojica su ravnopravni, dok su ostali manje bitni realno.
Polovično tačno. LWO je postojao i prije Reya a bogam i prije Santosa i ostalih...

Santos je bio lider svog stablea, Legada del Fantasme a Rey se nije priključio njima nego oni Reyu, tako je dobijen LWO. Rey je lider stablea, to se jasno vidi po tome kako su svi iz stablea prikazani.
Mislim na ovaj sad LWO, eto reći ćemo spojili su se, ali ovi svi su bili zajedno prije Reya i Santos je bio lider.
Po čemu je Rey bitniji od Santosa? Oni su ravnopravni, s tim da sad Rey i Santos feudaju vjerovatno bi ostali slijedili Santosa, on utiče na ostatak grupe više od Reya.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la Markovic619 »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 lis 2023, 22:32
Markovic619 je napisao/la: 03 lis 2023, 22:23
Dynamite 7 je napisao/la: 03 lis 2023, 21:08 LWO je postojao prije Reya, bili su Santos, Joaquin, Cruz Del Toro i Zelina. Santos je bio lider, Rey je kasnije priključen.
Naravno nije Rey Santosov potrčko kao članovi Bloodlinea kod Romana, njih dvojica su ravnopravni, dok su ostali manje bitni realno.
Polovično tačno. LWO je postojao i prije Reya a bogam i prije Santosa i ostalih...

Santos je bio lider svog stablea, Legada del Fantasme a Rey se nije priključio njima nego oni Reyu, tako je dobijen LWO. Rey je lider stablea, to se jasno vidi po tome kako su svi iz stablea prikazani.
Mislim na ovaj sad LWO, eto reći ćemo spojili su se, ali ovi svi su bili zajedno prije Reya i Santos je bio lider.
Po čemu je Rey bitniji od Santosa? Oni su ravnopravni, s tim da sad Rey i Santos feudaju vjerovatno bi ostali slijedili Santosa, on utiče na ostatak grupe više od Reya.
zato što je tako prikazano. Rey je prikazan kao lider stablea, od prvog dana, ako se dobro sjećam on im je dao LWO majice na opšte iznenadjenje svih ostalih članova. A Santos je prikazan kao neko ko prati njegove upute. A to na čijoj bi strani bili ostali da njih dvojica feudaju ništa ne znači niti utiče na to ko je lider.

Sve jasno kao dan.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Fastlane 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Kakve tačno upute Rey daje Santosu?
I Santos je inicirao to prijateljstvo, on je prvi pomagao Reyu protiv Dominica, samoinicijativno.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori