Wrestlemania 40

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Elite »

crocop97 je napisao/la: 10 tra 2024, 15:14 A najbolji meč Manije mi je Bayley vs Iyo, bar što se tiče samog wrestlinga. I prava žena je pobijedila, ne kužim zašto ljudi smatraju da je Iyo trebala dobit kad je meč postavljen da Bayley dobije heela na velikom showu, a Iyo je odradila odličan posao.
Ovo je istina, ali mi i smeta što Japanke u WWE služe samo da bi dizali druge (čitaj bele) izuzetak je jedino Asuka, mada i od nje sve više prave parodiju. Kao Joši fanu jednostavno mi se to ne dopada.

Ali u principu se slažem da je njihov meč bio najbolji na ovogodišnjoj WM.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Uvijek će u Americi biti tako.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10633
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la HunterDX »

Sad znam šta je falilo meču između Cody-a i Romana. Možda su trebali da zadaju manji broj finishera jedan drugom u prvom delu meča i da to ostave za završnicu. Jer nakon svih onih upada u ring, njih dvojica kontakt nisu imali do trenutka kada je Roman krenuo da odradi sprat, ovaj kontrirao i pobedio ga. To mi se ne dopada, ali svakako jedan od najzanimljivijih mečeva na WM, sa čirltavom pričom.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

Elite je napisao/la: 10 tra 2024, 15:24
Mislim da nije namerno tako, ali japanci nemaju WM pobede, možda nekad ranije, npr. Yoshi Tatsu uzeo neki preshow random battle royale... :mrgreen:

To stvarno bode oči, mislim sad na ovoj WM je ispravna odluka, ali Nakamura i Asuka su u nekim trenucima trebali da pobede.
slika
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Riptide »

HunterDX je napisao/la: 10 tra 2024, 18:11 Sad znam šta je falilo meču između Cody-a i Romana. Možda su trebali da zadaju manji broj finishera jedan drugom u prvom delu meča i da to ostave za završnicu. Jer nakon svih onih upada u ring, njih dvojica kontakt nisu imali do trenutka kada je Roman krenuo da odradi sprat, ovaj kontrirao i pobedio ga. To mi se ne dopada, ali svakako jedan od najzanimljivijih mečeva na WM, sa čirltavom pričom.
Da, iako je bila odlična završna sekvenca sa ulascima i svim nekako se ni u jednom trenutku nije činilo da Reigns ima ikakve šanse i falio je neki close call s Codyeve strane, onaj spike spear combo je bio prerano u meču.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la: 10 tra 2024, 18:34
Elite je napisao/la: 10 tra 2024, 15:24
Mislim da nije namerno tako, ali japanci nemaju WM pobede, možda nekad ranije, npr. Yoshi Tatsu uzeo neki preshow random battle royale... :mrgreen:

To stvarno bode oči, mislim sad na ovoj WM je ispravna odluka, ali Nakamura i Asuka su u nekim trenucima trebali da pobede.
Itekako je to namjerno bilo pod Vinceom. Pod Hunterom mislim da nije ali ovo je Hunteru tek druga WM kako vodi. Prošle godine je Asuka i mogla dobiti jer je svakako ona završila Biancin reign ali Bianca je dobila da bi probila rekod za najduži ženski reign.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

Iyo je držala titilu preko 200 dana i bila dio ove priče kao glavni heel i dobila platformu za napravit ozbiljan rad i sjajan meč, ne vidim da je oštećena uopće
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

WON: Stone Cole Steve Austin was originally earmarked for the spot at the end of Cody Rhodes v Roman Reigns at WrestleMania XL, but in the end WWE & Austin couldn’t reach a financial agreement & as a result Undertaker was put in his place.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

dave

WWE WrestleMania XL, Saturday

Becky Lynch vs. Rhea Ripley: 4.25
Tag Titles Ladder match: 4.25
Andrade & Rey vs. Dominik & Santos: 3.75
Jey Uso vs. Jimmy Uso: 0.75
Belair, Cargill & Naomi vs. Damage CTRL: 2
Gunther vs. Sami Zayn: 4.5
Reigns & The Rock vs. Rhodes & Rollins: 4

WWE WrestleMania XL, Sunday

Drew McIntyre vs. Seth Rollins: 3.5
AOP & Karrion Kross vs. Bobby Lashley & Street Profits: 1.75
AJ Styles vs. LA Knight: 3.5
Kevin Owens vs. Logan Paul vs. Randy Orton: 4.25
Bayley vs. IYO SKY: 4.5
Cody Rhodes vs. Roman Reigns: 4.75 (Dave said he debated 5 due to the story/spectacle)
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

Po njegovom kriterijumu, main event je morao biti 5*.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

Dosta mečeva je i dobilo prikladnu ocjenu, ali računajući inflaciju, neki bi trebali bit bit preko 5*, a i bolji su od hrpe mečeva koji su dobili toliko. Rhea vs Becky, Bayley vs Iyo i Gunther vs Zayn su legitimni motyc materijal, još kad vidiš da je random meč Ospreaya i onog Fletchera dobio 4,5* :roll:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9292
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 12 tra 2024, 15:21 WON: Stone Cole Steve Austin was originally earmarked for the spot at the end of Cody Rhodes v Roman Reigns at WrestleMania XL, but in the end WWE & Austin couldn’t reach a financial agreement & as a result Undertaker was put in his place.
Imalo bi više smisla, ali možda je bolje ovako, SCSA nije SCSA ako nema one završnice s pivom, a to bi po meni malo odvuklo pažnju s Codyevog slavlja, ovako je Cody potpuno bio u prvom planu, dobra je stvar što Taker samo nestane...
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17986
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Hangman98 »

Dave stvarno nema srca dati WWE-u 5*, bas izgleda smijesno.
slika
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Elite »

Hangman98 je napisao/la: 12 tra 2024, 17:41 Dave stvarno nema srca dati WWE-u 5*, bas izgleda smijesno.
Dao je onomad Gunteru i Šejmusu :D

Ocene su skroz realne. Nijedan meč nije bio 5*, mada su Ijo i Bejli bile najbliže tome.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

Pa zanimljivo je kako daje realne ocjene samo kad je WWE u pitanju, sve ostale diže u nebesa, dok neke opet pokopa bespotrebno
slika
Odgovori