Wrestlemania 40

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Dobro došao nazad.

WWE se itekako poboljšao u svakom aspektu u posljednjem periodu. Ova WM je vjv najbolji pokazatelj tog poboljšanja.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kao što obećah evo me s konkretnim osvrtom. Da odma naglasim da nisam pratio prijašnje rawove ni sd-e tako da sam ovisia o promo paketima za storilajnove i to. Samim time ne mogu korektno ocijenit ni buildove ni payoffe, a i ovo pišem s odmakom od nekih tjedan-tjedan ipo bez ikakvih notesa pa ću vjv sjebat detalje.

Ripley Vs Becky

Falilo mi je heata i malo više psihologije, al obe žene su mi dosta drage pa ću im progledat kroz prste. Jako kompetentno s in ring strane i Ripley zadržala titulu šta je top. Mislim da bi bilo bolje da je ladder meč otvoria naspram ovog, al to je sitnica.

Tag Ladder

Brz spotfest di je svaki tim dobia nešto spotlighta. Sviđa mi se šta nije bilo nekih suludih vratolomija (mimo jedne, koja onda dodatno odskače) nego se više nekako baziralo na sigurnim, ali pamtljivim trenucima. R-Truth svakako mvp minimum truda a najglasniji popovi. Ne znam jel ovo pad niz card za Theoryia, na prijašnjoj meč sa Cenom a sad multi man tag ladder.

AndReyde vs Dominik Escobar

Klasični neki tag di nisu puno izmišljali, al samo čekaš uplitanje izvana i ako to uplitanje ne bude nešto onda ni meč nije nešto. I po meni nije bilo nešto al isto tako me zaboli i za Philly i za Eaglese, ljudima uživo vjerojatno bilo top. Skroz zaboravia da se Andrade vratia u 'E.

Usosi

Imam dojam da sam u manjini kojoj je ovaj meč bia top. Čisti storyline, vjerojatno jednoznamenkast broj jedinstvenih poteza izveden, al ono sve šta ti moš ja mogu bolje. Sviđa mi se početak di Jey ne čeka da Jimmy uđe nego ga napada odma. Puno debila bi u ovakvom blood feudu otvorili s tie upom. Jedino šta mi baš smeta je šta je ovo tribalo završit na TKO a ne na pin. Jey koji nakon šta ga brat zajebe odluči samo lipit superkickove dok ne pobijedi. Pomalo heelish al ono, bilo bi zanimljivije.

Žemski tag
Predstavljanje Cargill (i potencijalno novog factiona?) i ništa drugo. Squash prije zadnjeg dijela showa al ja itekako zadovoljan. Jedino šta me zanima je koliko dobro WWE može na tjednoj bazi sakrivat limitacije Cargill (koja i dalje izgleda odlično :drool:)

Walter vs Sami

David v GOlijat je vjerojatno najlakši booking u hrvanju al opet ga moraš dobro odradit. Odradili su ga (skoro pa) savršeno. Dva fenomenalna hrvača koji su dobili priliku i vremena pokazat šta znaju. Ako išta smeta to je Cena booking di jedan prima batine i onda na kraju udre finisher i dobije, al ono nije da nije bilo očekivano pa se ne mogu ljutit. Bravo obojici.

Man ebent

Da mi je neko reka svojevremeno da će mi u WWE-u Reigns bit najdraži od 4 ljudi u meču reka bi mu da je lud. Jebeni Cawdy s 1 od 3 u uspješnosti cody cuttera, koji shitter to istine nisu. Kad je Rock 10 godina nakon svog zadnjeg meča bolji worker u ringu od tebe, a sam nikad nije bia neki worker.
Nakon koliko ne gledanja WWE-a i s kolikim odmakom od te ozlijede Seth i dalje ne zna unit dramu i storilajn u meč bez da iznimno loše sella kolino.
Rock je Rock, samo ima 50 godina i nije hrva zadnjih 10. Punch kick, al zna šta radi i radi to efektivno. Generacijski talent.
Heel reigns je tako prirodan, zašto je iko ovog čovika gura ko face je meni nejasno.

Meč ko meč, kad sam vidia da je ostalo još uru u showu a samo još ovo na cardu pripremia se za patnju. Zapravo je bilo suludo zabavno usprkos trudu face tima. Slow build s puno trošenja vremena al barem se stalno događalo nešto zanimljivo, makar to bia walk n brawl kroz publiku. Ako mogu na išta prigovorit to je kickoutanje na sve živo. Ako mogu nešto posebno pohvalit to je da je Cawdy pinnan nakon 1 (jednog) elbow dropa.


Sve u svemu ko šta sam reka, debelo kvalitetom iznad velike većine tog šta sam gleda od wwe-a a da nije bilo u NXT-u i stvarno se veselim drugom danu koji najvj gledam u sridu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la: 21 tra 2024, 11:42 Dobro došao nazad.

WWE se itekako poboljšao u svakom aspektu u posljednjem periodu. Ova WM je vjv najbolji pokazatelj tog poboljšanja.
Nismo bili ludi kad smo zazivali micanje Vincea. Točno se osjeti kako nije u uhu Coleu i govori mu šta da kaže.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Ne samo to već čitava prezentacija je drugačija i prirodnija.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 19:03 Ne znam jel ovo pad niz card za Theoryia, na prijašnjoj meč sa Cenom a sad multi man tag ladder.
Rekao bih da nije pošto Theory nije dobio ništa od tog feuda sa Cenom.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

Opa. Vidi ko se vratio :shock:

Drugi dan je bio još bolji, barem meni.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10830
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Dobrodošao natrag bestie. Pogledaj NXT Stand and Deliver u međuvrememo ako imaš vremena :)
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Hangman98 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 10:58
:scared-eek:

Dobrodošao nazad :obscene-drinkingcheers:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9294
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 10:58
Dobrodošao, u drugom danu WM ćeš verovatno još više uživati...
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9294
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 21 tra 2024, 19:08
Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 19:03 Ne znam jel ovo pad niz card za Theoryia, na prijašnjoj meč sa Cenom a sad multi man tag ladder.
Rekao bih da nije pošto Theory nije dobio ništa od tog feuda sa Cenom.
Pao je niz card sigurno i on je neko ko je sigurno mogao više pod Vinceom, ali možda je i ovo bolje za njega...
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

Mlad je, ima vremena za njega. Trenutno ima boljih od njega.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la: 21 tra 2024, 19:07 Ne samo to već čitava prezentacija je drugačija i prirodnija.
Ma da samo prva stvar sta mi je zapela za uho.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

KOMANIA je napisao/la: 21 tra 2024, 21:00
Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 10:58
Dobrodošao, u drugom danu WM ćeš verovatno još više uživati...
Hangman98 je napisao/la: 21 tra 2024, 20:34
Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 10:58
:scared-eek:

Dobrodošao nazad :obscene-drinkingcheers:
hvala :D
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la: 21 tra 2024, 21:02
Maki je napisao/la: 21 tra 2024, 19:08
Eumaus The Swineherd je napisao/la: 21 tra 2024, 19:03 Ne znam jel ovo pad niz card za Theoryia, na prijašnjoj meč sa Cenom a sad multi man tag ladder.
Rekao bih da nije pošto Theory nije dobio ništa od tog feuda sa Cenom.
Pao je niz card sigurno i on je neko ko je sigurno mogao više pod Vinceom, ali možda je i ovo bolje za njega...
Istina da je pao niz card a feud sa Cenom je jedan od razloga zašto. Koliko god Cenini fanovi govorili drugačije, ovi njegovi feudovi gdje pokopa nekoga na mikrofonu pred meč a onda sam meč izgubi ne pomažu nikome jer fanovi daleko više pamte to verbalno pokopavanje nego rezultat samog meča. Kao i sa Romanom 2017. Ko pamti da je Cena izgubio taj meč ali svi pamte da je osramotio Romana na micu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58273
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

Djelom je do toga što u današnjoj inflaciji super mečeva cenini nisu baš pamtljivi
slika
Odgovori