Wrestlemania 40

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Odgovori
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

KOMANIA je napisao/la: 17 ožu 2024, 17:53
Jovic je napisao/la: 16 ožu 2024, 09:50 Ne znam zašto su Rey-Santos stavili za SD. Zar nije bio plan da i to završi na WM?
Pa zar je najavljeno za SD?

Ima još vremena, to mora da bude na WM, traje 100 godina i zaslužuje mesto na cardu.
Nadam se da će biti na WM. Samo ne neki 6 man tag LWO vs LDF. Ako mora 3v3 onda bolje Lashley i Profits protiv Krossa i AOPa.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la: 17 ožu 2024, 18:01
KOMANIA je napisao/la: 17 ožu 2024, 17:53
Jovic je napisao/la: 16 ožu 2024, 09:50 Ne znam zašto su Rey-Santos stavili za SD. Zar nije bio plan da i to završi na WM?
Pa zar je najavljeno za SD?

Ima još vremena, to mora da bude na WM, traje 100 godina i zaslužuje mesto na cardu.
Nadam se da će biti na WM. Samo ne neki 6 man tag LWO vs LDF. Ako mora 3v3 onda bolje Lashley i Profits protiv Krossa i AOPa.
Da, čak i ima prostora za Lashleya i Krossa, jer pored 10 najavljenih mečeva verovatno dobijamo nešto za ženske tag team titule, možda još jedan ženski ali sumnjam, i naravno Rey/Santos.

Zanimljivo je da će SD imati verovatno više mečeva na WM...

A otkud Joviću da je ovo najavljeno za SD?
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1149
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Jovic »

KOMANIA je napisao/la: 17 ožu 2024, 17:53
Jovic je napisao/la: 16 ožu 2024, 09:50 Ne znam zašto su Rey-Santos stavili za SD. Zar nije bio plan da i to završi na WM?
Pa zar je najavljeno za SD?

Ima još vremena, to mora da bude na WM, traje 100 godina i zaslužuje mesto na cardu.
Rey je izazvao Santosa za sledeći SD.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la ante »

Možda bude DQ pa bude six man tag na WM, mada bi onda Lee i Carlito izostali sa showa

Bilo bi mi neobično da Rey izostane sa WM
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

KOMANIA je napisao/la: 17 ožu 2024, 18:08 A otkud Joviću da je ovo najavljeno za SD?
Pa zato što jest najavljeno za naredni SD. Potvrdjen meč.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

ante je napisao/la: 17 ožu 2024, 18:13 Možda bude DQ pa bude six man tag na WM, mada bi onda Lee i Carlito izostali sa showa

Bilo bi mi neobično da Rey izostane sa WM
Garza i Humberto su već u ladder meču za tag team titule, u tom slučaju ih ne bi stavljali u meč, a i toliko dugo grade Rey/Santos da je bzvz da ne bude na WM, možda neko turna Lee ili Carlito, pa dobijemo neki tag team meč.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5316
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la ante »

Zar nije da LDF i Dunne/Bate idu na pobjednike 2 tag meča idući tjedan pa će onda pobjednici tih mečeva ići na WM?
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

ante je napisao/la: 18 ožu 2024, 08:23 Zar nije da LDF i Dunne/Bate idu na pobjednike 2 tag meča idući tjedan pa će onda pobjednici tih mečeva ići na WM?
Možda, nisam znao za to, ali da ima još timova (SP, AOP, OC, Theory i Waller, ne znam Adonis i Alexander da li su zajedno?)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Build za ovaj show je trebao biti dosta bolji. Čak ni ME nije kako treba postavljen.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 17 ožu 2024, 11:51 Ono sto je meni zapalo za oko u ovom buildu, nakon one konferencije gdje je Cody deklarisao da ipak ida na Romana, fokus builda se prebacio na tag team mec, dok je glavni mec (Roman vs Cody) nekako stavljen po strani, sto nikako ne bi smjelo da se desi, ako je to taj trenutak i ako Roman ovdje zavrsava reign. Nekako mi je proslogodisnji build bio bolji u kontekstu da je taj mec bio glavna atrakcija, a ne neki usputni nastavak, kako sada odaje utisak.
Cijeli build je loš. Ne znam da li su se potrudili da uopšte objasne zašto je Cody prvo prepustio Rocku title meč pa onda ipak odlučio da će izazivati i da li je to uopšte dozvoljeno jer prijašnji osvajači Rumblea nisu imali pravo na promjene. Onda zatim Rock je potpuno zasjenio sve ostale što je loše jer ti je part timer veća faca od trenutnih kečera. Pogotovo je Roman ostao u Rockovoj sjeni a on je šampion. Tag meč je ubačen kao random dodatak jer Cody vs Roman II nije bio plan od početka. Seth je uletio u meč navrat nanos a WHC izgleda prejadno kad je šampionu bitnije da učestvuje u priči oko druge titule nego da se bavi McIntyreom kao izazivačem. Čak je i Drew to prozvao u jednom promou. Na zadnjem SmackDownu Seth je ispao kao Codyev potrčko a kao world champion je koji je u teoriji na istom nivou kao Roman. Trebali su probati dobiti Cenu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

Dvejn previše iskače u prvi plan, a nema smisla da se njega naziva Final Bossom kad je Reigns taj koji drži titulu. Ovako ispada da je i Reigns sporedni lik i da je fokus na Dvejnovom sukobu s Codyem. Možda bude neki segment na SD-u gdje Roman stvarno i ima glavnu riječ, ali zasad previše guraju Dvejna. Sad me ne bi ni čudilo da iz ovog dođe do singles feuda između Codya i Dvejna kad Cody titulu pa Dvejn ide ispravit ono što je njegov mali rođo zajebo
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Prije da će biti Rock vs Roman. Rock će na neki način koštati Romana pobjede na WM a onda ide klasična priča gdje će Rock govoriti da je on veći baja od Romana i eto ti feuda.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6692
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la: 29 ožu 2024, 22:11
Hangman98 je napisao/la: 17 ožu 2024, 11:51 Ono sto je meni zapalo za oko u ovom buildu, nakon one konferencije gdje je Cody deklarisao da ipak ida na Romana, fokus builda se prebacio na tag team mec, dok je glavni mec (Roman vs Cody) nekako stavljen po strani, sto nikako ne bi smjelo da se desi, ako je to taj trenutak i ako Roman ovdje zavrsava reign. Nekako mi je proslogodisnji build bio bolji u kontekstu da je taj mec bio glavna atrakcija, a ne neki usputni nastavak, kako sada odaje utisak.
Cijeli build je loš. Ne znam da li su se potrudili da uopšte objasne zašto je Cody prvo prepustio Rocku title meč pa onda ipak odlučio da će izazivati i da li je to uopšte dozvoljeno jer prijašnji osvajači Rumblea nisu imali pravo na promjene. Onda zatim Rock je potpuno zasjenio sve ostale što je loše jer ti je part timer veća faca od trenutnih kečera. Pogotovo je Roman ostao u Rockovoj sjeni a on je šampion. Tag meč je ubačen kao random dodatak jer Cody vs Roman II nije bio plan od početka. Seth je uletio u meč navrat nanos a WHC izgleda prejadno kad je šampionu bitnije da učestvuje u priči oko druge titule nego da se bavi McIntyreom kao izazivačem. Čak je i Drew to prozvao u jednom promou. Na zadnjem SmackDownu Seth je ispao kao Codyev potrčko a kao world champion je koji je u teoriji na istom nivou kao Roman. Trebali su probati dobiti Cenu.
Prvi Rock IG promo dotaknuo se te teme. Prema Rocku: obratio se Codyju oko povlačenja i odricanja od svoje prilike za titulu u korist davanja Rocku meč protiv Romana a Cody je iako je oklijevao oko toga shvatio da je to best for business pa se dobrovoljno povukao i odlučio biti team player. Međutim Cody se predomislio nakon što je vidio ogroman fan backlash (#WeWantCody movement) i Rockovo ponašanje tijekom konferencije kad je izvukao PowerPoint prezentaciju kako bi mogli imati čitav Samoan wank fest. Cody je čak rekao da je "poured honey in his ears". U biti je manipulirao njime ukratko.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

To je trebalo biti jasno objašnjeno na TVu ne na Instagramu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 29 ožu 2024, 22:33 Prije da će biti Rock vs Roman. Rock će na neki način koštati Romana pobjede na WM a onda ide klasična priča gdje će Rock govoriti da je on veći baja od Romana i eto ti feuda.
Što će biti jako glupo.
Roman je izgledao kao sporedni lik pred kraj svog reigna jer je The Rock bio tu, da bi ga taj isti Rock koštao i poraza.
Njihov program bi bio bitniji od titule.
Ne veliku žalost, veća je šansa da se to dogodi, nego da The Rock ostane heel još neko vreme i odradi feud protiv Cody-a, što bi ga dodatno podiglo kao šampiona ukoliko pobedi na WM.
Odgovori