Wrestlemania 40

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Odgovori
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Elite »

Pogledao sam ceo segment sa pres konferencije. Hit su mi Rokovi izrazi lica na reakciju publike :lol:

Meni ipak čitav segment vuče da će biti FW4 "winner takes all" meč što mi čak i ne bi bila loša opcija jer sam od početka smatrao da je odluka o dva glavna prvaka besmislica. Jedna kompanija, jedan glavni prvak. Tako treba da funkcioniše.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la AleksaVP »

Rocky jedva zadržava u sebi bes što je booan hahahah
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Hangman98 »

Pa HHH je potvrdio na Xu, zvanicna grafika Roman vs Cody.

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 09 vel 2024, 19:29 Meni ipak čitav segment vuče da će biti FW4 "winner takes all" meč što mi čak i ne bi bila loša opcija jer sam od početka smatrao da je odluka o dva glavna prvaka besmislica. Jedna kompanija, jedan glavni prvak. Tako treba da funkcioniše.
vuče i na tag meč. Možda više nego na 4-way.

Ne bi bilo loše. Bilo bi užasno. Da nisu uvodili WHC prošle godine, pa hajde neka ostane 1 world titula ali godinu dana nakon uvodjenja nove titule, ujedinjene bi bilo užasno. Sa brand splitom 2 world titule imaju smisla. Krcat je roster. Bolje dvije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la: 09 vel 2024, 19:55 Da nisu uvodili WHC prošle godine, pa hajde neka ostane 1 world titula ali godinu dana nakon uvodjenja nove titule, ujedinjene bi bilo užasno
Slažem se, to uvođenje nove titule, koja je po svemu bila inferiornija je užasan potez.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Hangman98 »

Ne izbjegnu priliku da je dodatno pokopaju u svakom segmentu. Mozda bi bilo pametnije okoncati sramocenje i ujediniti ih u jednu.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la AleksaVP »

Tag meč će biti verovatno na EC.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Elite »

Markovic619 je napisao/la: 09 vel 2024, 19:55 vuče i na tag meč. Možda više nego na 4-way.

Ne bi bilo loše. Bilo bi užasno. Da nisu uvodili WHC prošle godine, pa hajde neka ostane 1 world titula ali godinu dana nakon uvodjenja nove titule, ujedinjene bi bilo užasno. Sa brand splitom 2 world titule imaju smisla. Krcat je roster. Bolje dvije.
I za tih godinu dana su je pokopali da ne može dublje. Najsmislenije je sve tri glavne titule ujediniti u jednu i gotovo.

Taj argument "roster je krcat" mi je postao izlizan iskreno. Pa i druge kompanije imaju krcat roster pa imaju samo jednog glavnog prvaka. Na kraju krajeva poenta glavne titule i jeste u tome da ne može svako do nje, nego samo najbolji od najboljih. Za ostale postoje Midkard titule.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

I AEW-u bi trebala još jedna titula u rangu World titule da je Collision imao samostalne priče, sve se to može izbalansirat
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 09 vel 2024, 20:47 I AEW-u bi trebala još jedna titula u rangu World titule
Ni pod razno. Jedna kompanija jedna titula

Osim ako nejdeš sportskim putem pa ih radiš u težinskim kategorijama.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

Ne moraš ju nazvat World titulom, ali može bit jako važna upper mid card titula koja može ić u main event i preko World titule ako je priča dovoljno jaka.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

Meni se čini da tag tim titula nije nikad zatvorila show. A po meni je trebala ako si pričao da je tag tim na razini singles wrestlinga

Stingov zadnji meč i tag titula je po meni za zatvoriti show
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6979
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la crocop97 »

Da, to bi lagano moglo ić u main event, još su u gradu i u dvorani u kojoj Sting ima povijest, a Flair će isto bit tamo.

I još jedna dobra stvar kad tretiraš mid card titule ozbiljno je što ih možeš progurat u prvi plan ako imaš filler obranu za World titulu, tako će i sam show izgledat bitnije i znaš da imaš razlog za pratit šta se događa oko te titule jer će prije ili kasnije opet bit main event.

Knockouts titula u TNA-u dođe kao druga World titula i fanovima ne smeta ako nekad ide u main event preko muške World titule, a trebaju i X Division titulu tu i tamo stavit u prvi plan uz jako dobar build.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10361
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 09 vel 2024, 20:45 I za tih godinu dana su je pokopali da ne može dublje. Najsmislenije je sve tri glavne titule ujediniti u jednu i gotovo.

Taj argument "roster je krcat" mi je postao izlizan iskreno. Pa i druge kompanije imaju krcat roster pa imaju samo jednog glavnog prvaka. Na kraju krajeva poenta glavne titule i jeste u tome da ne može svako do nje, nego samo najbolji od najboljih. Za ostale postoje Midkard titule.
Naravno da može gore. Sjećamo se svi part timer Universal titule. Ova WHC nije pokopana još, možda samo riječima ali mečevima i odlukama ne. Treba im dati još vremena, jer je zajebano podići jednu world titulu kad imaš drugu, istorijski važno, koja je tu od osnivanja promocije plus reign koji traje skoro 4 godine.

A roster jest krcat. Osim AEWa nijedna promocija nema takav roster. Čak bih rekao da WWE ima trenutno jači roster od AEWa koji ako ćemo računati ROH ima dvije world titule na svom showu i oko 12 midcard titula koje su slično predstavljene. Ne znam, radije bih dvije world titule i brand split a ne stalno neke turnire kako bi se popunio prostor i vrijeme.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57910
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la: 09 vel 2024, 23:07 radije bih dvije world titule i brand split a ne stalno neke turnire kako bi se popunio prostor i vrijeme.
Na žalost druga titula je baš to. možda ne bi bila u nekim drugim okolnostima, no kada je kreirana zato što si prijašnje ujedinio, stvorio undisputed prvaka, kojeg onda nema ni na radaru, ta nema ni značaj nego je samo popunjavanje prostora dok romana nema. baš svime daješ do znanja da nisu ni približno isti nivo, sada nemaš čak ni priču za nju za WM (što je malo peh, al je i dalje činjenica da nemaš)
slika
Odgovori