Wrestlemania 40

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Universal titula je uvijek, sem u periodu kraj 2019-jesen 2020, bila bitnija od WWE titule. WHC je preočita B titula. Nije uporedivo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

WON: "As it turned out, they greatly overshot. Even with it being free and Johnson being there, the estimate was only 2,000 to 3,000 people were there (WM event), but they were very vocal."
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Elite »

Da nisu lekari zabranili Tripsu povratak u ring, bio bih siguran nakon sinoćnjeg segmenta na SD da ide na Roka za titulu "ko je najveći baja iza bekstejdža." :mrgreen:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

Elite je napisao/la: 10 vel 2024, 11:04 Da nisu lekari zabranili Tripsu povratak u ring, bio bih siguran nakon sinoćnjeg segmenta na SD da ide na Roka za titulu "ko je najveći baja iza bekstejdža." :mrgreen:
Nagovorit će Trips Aldisa da uleti umjesto njega :lol:
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 09 vel 2024, 23:25 Universal titula je uvijek, sem u periodu kraj 2019-jesen 2020, bila bitnija od WWE titule. WHC je preočita B titula. Nije uporedivo.
Dobro do Goldberga je i još bila bara-bar, još je Owens imao slab reign, a WWE titula je imala istoriju iza sebe i bolje programe i kvalitetniji je bio SD, šampioni su bili bolje predstavljeni. Tek nakon WM WWE postaje očito B titula, posebno degradiranje Jinderovim reignom, ali i to da na velikim zajedničkim PPV-ovima nikad nije main eventovala je jasan dokaz, još kad su ukinuli brand PPV-ove...
Da nismo dobili part time šampiona Lesnara i da je bilo po planu Owens-Jericho još duži period bi titule bile neki egal.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

WON: ''Cody Rhodes was told he was facing Roman Reigns at WrestleMania in the fall.''

''He was not told about The Rock getting the match as part of Rock’s deal on 1/3, so any interview he did about finishing the story prior to the Rumble was with the idea he was definitely in the match. Rhodes was told the day of the Royal Rumble that The Rock was facing Reigns, even though he was winning the Rumble. He was also told that they would be going to Reigns against him later, so all the post-match stuff building that match wasn’t there to swerve people as much, but build a later match. There was an injury angle planned for Cody Rhodes, that even people who knew this complete story were not aware of how to get Rhodes out of the match and Rock in. At the time CM Punk was going to win the Chamber match and face Seth Rollins at Mania. Punk getting hurt changed everything, although they still had no use for a men’s Chamber as Rhodes at that point was still going to choose Rollins as his opponent. They didn’t do the Rhodes injury angle & everyone thought the angle, which was from Paul Levesque, using Rhodes to endorse Rock, worked perfectly given the crowd reaction that night. The social media reaction was enough that The Rock wanted to go heel, and very quickly WWE subtly pushed the new direction when its largest social media star, Logan Paul, posted about [\#WeWantCody](https://twitter.com/hashtag/WeWantCody? ... htag_click). A lot of the decision making was just The Rock wanting to go heel. The idea from a WWE standpoint is that The Rock vs Reigns match will still happen at some point down the line. ''
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Hangman98 »

Je li, tho? Meni se nekako ne čini tako.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57862
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Sherpa »

meni wm32 ima jake argumente, saša, čarlota i beki

Ne pratim wwe pa nemam dojam dal je beki i dalje vruća kao za vrijeme onog the man. Ako je, onda je ovo veće. Ako nije, onda je wm32 veće
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17882
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Hangman98 »

Ne bih rekao da je taj tip overnessa kao tokom The Man arca, ali svakako Becky ima uticajniji status nego tada i nosi više starpowera sa sobom, što je očekivano. Meni više fali nekog hypea gledano iz ugla samog feuda, nisu mi imale neki naročit backstory, pa da to učini meč "sočnijim".

Dok recimo Bayley-Iyo nije zvučno na prvu, ali mi je backstory meča osjetno bolji (dobro su odradili raspad Damage CTRL, malo se to hvali koliko bi zapravo trebalo). Svi očekujemo, konačno, Bayleyin singles meč na WM i pobjedu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Slažem se da nije. Jesu one dva najveća imena na Rawu od žena ali nema neke priče između njih.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Markovic619 »

Nivo Rhea-Flair sa prošle WM. Dovoljno jaka imena, bez pamtljive priče i na kraju odličan meč.

Moguće je da ovo bude i bolji meč.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Rhea i Charlotte su imale istoriju. Rhea i Becky je nemaju.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 25 vel 2024, 16:44 Rhea i Charlotte su imale istoriju. Rhea i Becky je nemaju.
Pa sad će da je imaju :mrgreen:
Kad bi mečeve za titulu imali samo oni koji imaju zajedničku istoriju, mnogi ne bi ni bili u prilici da osvoje pojas.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24585
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la Maki »

Hoće. Okej mi je sam meč ali nije jedan od najvećih ikad.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Wrestlemania 40

Post Postao/la KOMANIA »

Rhei bi pobeda ovde puno značila, a Becky može da je dobije u nastavku feuda.
Becky nije bila šampionka dugo i zbog toga mi je favorit, ali jako blagi 60-40% recimo, mislim da Rhea ima dobre šanse da odbrani titulu, njen reign je tek sad počeo da liči na nešto i zato joj ne bi uzeo titulu.

Treba neko i da zadrži titulu, Gunther bi možda mogao, sa Reignsom se nikad više ne zna (ali da treba da ovde izgubi u to nema sumnje)... 😝 a Rollins i Iyo bi trebali da izgube definitivno.
slika
Odgovori