Payback 2023

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9130
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Payback 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 29 kol 2023, 03:06 Pa onda ne trebaju ni bookirati taj feud kao što sam rekao.
Ali mi je nekako očito da hoće pošto su na istom brandu, za WM recimo, mada možda Cody ide ponovo na Reignsa...
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13791
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9130
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Re: Payback 2023

Post Postao/la KOMANIA »

KOMANIA je napisao/la: 28 kol 2023, 02:19
6. Kevin Owens and Sami Zayn (c) vs. The Judgment Day (Finn Balor and Damian Priest)
- S obzirom na trzavice u JD-u, a posebno na relaciji Balor-Priest, sumnjam da JD ima ikakve šanse da uzme titule. Možda se "Devlin" umeša u meč i zasmeta Priestu ili će Balor i Priest ponovo ući u neki nesporazum ili sukob, što će Owens i Zayn iskoristiti za pobedu. Dobro je da smo dobili meč za tag team titule pošto nisu branjene na SS, a kako stvari stoje ne vidim da ih šampioni gube u skorije vreme.

"The Grayson Waller Effect" with special guest Cody Rhodes.
- Verovatno jedno od klasičnih Codyevih izdrkavanja, pošto je cilj da se odmakne od world titule, a ne verujem da ćemo na nekom B PPV-u (kao što je sledeći Fastlane) dobiti Rollins-Cody meč. Ovde će Cody verovatno isprebijati Wallera ili će ga ovaj eventualno napasti pa možda i dobijemo neki squash. Međutim, pošto je Cena imao susret sa Wallerom na SS, možda i ovde dobijemo neku podlogu za Cody-Cena meč.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la Dalmatian »

Hahahahaha,i ja mislio da će Sami i Kevin zadržati titule, pogotovo zbog lošeg odnosa Finna i Priesta,kad ono Finn i Priest novi Undisputed tag team prvaci.
Mada više bi volio da je Priest svjetski prvak al i ovo je odlično,što su pobijedili Samia i Kevina.

Finn Balor je sada Grand slam prvak.
Sad svi imaju titule u JD-u.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Payback 2023

Post Postao/la AlenB »

lynch vs trish - iznenađujuće odličan i to baš odličan meč, maknimo sve ove nelogičnosti s WWE-ovom verzijom steel cage meča, bilo je stvarno zabavno, agresivno, bez puno gubljenja vremena...becky je bila jedno deset puta zanimljivija ovdje nego kad sam je zadnji puta gledao, a trish me iznenadila svojom izvedbom...sve u svemu prilično oduševljen

tag title - previše upadanja judgment daya za moj ukus što je i umanjilo njihovu pobjedu, ali generalno jako zabavan meč s konstantno brzom akcijom, dobro su iskoristili stipulaciju, spotovi su bili solidni...pobjeda za jd je dobar call

nakamura vs rollins - jako dobro, ali nešto mi je falilo da bude odlično...nakamura je trenutno s ovim heel gimmickom definitivno bolji u ringu nego kao face, napokon se maknuo od svojih pet poteza i ubacio malo agresivnosti da začini to sve skupa...možda se ovo moglo i skratit za kojih 5-6 minuta, neki dijelovi su malo izgledali kao filler, ali sve u svemu zadovoljan sam, nije odlično, malo se i publika već umorila od showa, malo je bio i utjecaj predvidljivosti rezultata meča, al više manje je ovo bio dobar main event
slika
Odgovori